X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    A tam nie ma co opowiadać ;)

    Byłoby duzo lepiej, gdybym w przeddzień wyjazdu nie dostała plamienia i nie utrzymywałoby sie ono cały wyjazd...:/ Liczyłam na serduszkowanie pełną gębą a tu dupa blada :/

    Oprócz tego wyjazd udał się wspaniale :D Zaliczyliśmy m.in. Giewont, jaskinie Mroźną, Smerczyński Staw, Jezioro Czorsztyńskie, Gubałówkę itp.
    Góry to nasze miejsce na Ziemi...<3
    Dałoby się więcej zobaczyć jakby nie po 1) POGODA- była mega h..jowa, nie pozwalała na dalsze wypuszczenie się w góry! 2) Moje biedne stopy! Tzn po 1 wędrówce porobiły mi sie takie odciski i pruszcze, ze ledwo dotarłam do auta i w związku z tym w dłuższe wędrówki też później się nie wybieraliśmy i termy przez to też odpadły, bo aż mi sie rany na nogach porobiły :/ Jak to mój mąz stwierdził- mam lewe stopy hehhe :D

    Urlop minął cudownie-tylko jak zwykle za krótko :/ Poznaliśmy wspaniałych ludzi, opiliśmy się róznych specyfików itp hehhe :P


    Jakbyście szukały noclegu w górach chętnie polece miejsce w którym byliśmy! Świetni właściciele, jedzenie i dobry punkt wypadowy- a to wszystko w parze z korzystną ceną :D

    No to super że wyjazd się udał a co do pogody to w górach zawsze zmienna tak jak nad morzem ważne że odpoczęłaś:)my tez mieliśmy w tym roku w maju jechać do zakopanego ale wyszło inaczej robiliśmy remont pod dzidziusia mam nadzieje że w przyszłym roku we trojkę pojedziemy:) Teraz trzymam za nas kciuki żeby nam sie udało od następnego cyklu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 19:06

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusiu wspolczuje tej wrednej @ akurat w urlop;/ ale fajnie, ze urlop i tak byl udany:-) zazdroszcze, my cale wakacje w domu:/

    Evell ja tez odpoczywam ale nie po pracy
    Farbowalam te wlosy drugi raz, wyszlo w miare ok na szczescie:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    No to super że wyjazd się udał a co do pogody to w górach zawsze zmienna tak jak nad morzem ważne że odpoczęłaś:)my tez mieliśmy w tym roku w maju jechać do zakopanego ale wyszło inaczej robiliśmy remont pod dzidziusia mam nadzieje że w przyszłym roku we trojkę pojedziemy:) Teraz trzymam za nas kciuki żeby nam sie udało od następnego cyklu:)
    Pierwszy raz nam sie taka wredna pogoda trafiła a bylismy już wcześniej 2 razy... Zawsze kiedyś musi być ten pierwszy raz hehe

    Ja też ściskam mocno ♥

    To widzę, że u Was już wszystko naszykowane... ;)
    Ja też sie zastanawiałam nad remontem ale stwierdziłam, że poczekam do ciąży bo tak na prawdę to nie wiem kiedy w niej będę :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Niusiu wspolczuje tej wrednej @ akurat w urlop;/ ale fajnie, ze urlop i tak byl udany:-) zazdroszcze, my cale wakacje w domu:/

    Evell ja tez odpoczywam ale nie po pracy
    Farbowalam te wlosy drugi raz, wyszlo w miare ok na szczescie:-)

    Jak na złość sie pojawiła :/
    W domu też można troszkę podpoczywać albo wybrać sie nawet na 1-2 dni gdzies nie daleko ;)
    My tez co roku nie jeździmy na wakacje niestety :(

    To coś Ty nakombinowała z tymi włosami? :P

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Pierwszy raz nam sie taka wredna pogoda trafiła a bylismy już wcześniej 2 razy... Zawsze kiedyś musi być ten pierwszy raz hehe

    Ja też ściskam mocno ♥

    To widzę, że u Was już wszystko naszykowane... ;)
    Ja też sie zastanawiałam nad remontem ale stwierdziłam, że poczekam do ciąży bo tak na prawdę to nie wiem kiedy w niej będę :/

    Tzn.. taki mały remont nie akurat tylko pod dzidziusia ale wymiana paneli w pokoju, malowanko itd bo jeśli się uda zajść to na remont by było za późno w przyszłym roku a na wakacje jeszcze pojedziemy;)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Jak na złość sie pojawiła :/
    W domu też można troszkę podpoczywać albo wybrać sie nawet na 1-2 dni gdzies nie daleko ;)
    My tez co roku nie jeździmy na wakacje niestety :(

    To coś Ty nakombinowała z tymi włosami? :P

    Farbowalam w poniedzialek odrosty bo w sobote ide na wesele i nic a nic sie chwycilo:/ byla to inna farba niz zawsze bo z mojej nie bylo koloru;/ poszlam poszukac innej farby i kupilam taka za 20 zl wrr bo jedynie z tej kolor mi w miare sie spodobal i na szczecie zlapalo:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Tzn.. taki mały remont nie akurat tylko pod dzidziusia ale wymiana paneli w pokoju, malowanko itd bo jeśli się uda zajść to na remont by było za późno w przyszłym roku a na wakacje jeszcze pojedziemy;)

    My panele wymienilismy z ponad miesiac temu ale malowanie tez by sie przydalo:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia dobrze, że chociaz 2 farba wzięła :P
    Ja maluję L'oreal Casting Cream Gloss albo czasem L'oreal Preference i jestem zadowolona ale swoje kosztuje niestety :/

    Truskaweczka ale to 2 pieczenie na 1 ogniu :D My panele położyliśmy od razu po slubie (pod dziecko własnie) a teraz też malowanie by sie przydało, ale czekam najpierw na radosną nowinę :D
    Na wakacje czas jest zawsze gorzej z funduszami :P

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia ja też niedługo dzisiaj jadę do mojej prywatnej fryzjerki żeby mi włosy pomalowała bo takie odrosty mam że masakra hehe:) Ja maluje Olia od garniera znalazłam fajny kolor bo malowałam tez tą co ty ale nie ma koloru dla mnie :/

    Niusia my musieliśmy wymienić panele bo kupiliśmy niby dobre ale wytarły się w niektórych miejscach w pokoju i brzydko to wyglądało i tym razem szukaliśmy jeszcze lepszych i się udało :)A Wy kiedy zaczynacie już serduszkowanie o fasolkę?:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciesze sie, ze ta druga chwycila bo teraz jest ciezko z kasa przez to wesele;/ a jakim koloem farbujecie??


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam kiedyś canstangus ale bardziej na uciążliwy okres, na stymulację brałam closbiget ale teraz bardziej bym wolała w miarę naturalnie no ale jak nie będzie się wiodło to znowu zacznę łykać.

    A propo farbowania włosów moje tak rozjaśniły się po wakacjach że jak nałożyłam tą sama farbę to w ogolne nie złapało grzywki i musiałam powtarzać czynność ale za to teraz zajebisty kolor wyszedł a pomimo że ciągle brałam tą sama farbę z garniera olia.

    Isia93 lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada to fajnie, ze kolor ci ladny wyszedl:-)

    A ten closbiget lekarz przepisduje?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka sorry ale nie rozumiem pytania ;) Mam czasem takie zaćmienia hehe
    No nasze też już trochę zniszczone ale męzowi sie nie chce brać za dodatkową robotę- tym bardziej że nie planujemy tam mieszkać forever :P


    Isia ja maluję mroźnym kasztanem ♥ hehe Taki rudy brąz ;)


    Czekolada a mi znowu po ostatnim farbowaniu wyszły jaśniejsze niż zawsze. Tez przypuszcza, że od słońca ;)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez kiedys takim farbowalasm:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz jakim malujesz? ;)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mialamczerwona czern z palette ale nie umialam jej znalezc nigdzie wiec wzielam ciemny braz:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerowny mi sie podoba ale moja mama maluje na taki rubinowy i mnie odrzuca wypróbowanie tego koloru hehhe

    A zadowolona jesteś z palette?
    Może tego musu używałaś?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takjest ok:-)

    Nie uzywalam musu, mialam palette deluxe:-) dosc rzadka konsystencja ale dosc wydajna:-)

    Moze kiedys kupie ten mus na probe:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam wczesniej taki ciemy a pod swiatlo mieni sie na czerweien:-)

    Nie chcesz takiego koloru jak mama? Hehe


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne co?! hehhe :D


    Słyszałam, ze te musy są dobre ale jakoś boje się zaryzykować :P
    Ja lubię ciemne ale mam jasną karnację i mi taki średnio pasuje... Kiedyś malowałam na czekoladowy brąz i bardzo mi sie podobał, ale trochę za ciemny niestety :/

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ