X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 19 listopada 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my na poważnie rozważamy kupno działki i budowę domu. Po dokładnym wyliczeniu za cenę 70m mieszkania możemy kupić działkę i wybudować domek 120m2.

    Mam to szczęście, że mój tata jest architektem i zadeklarował, że projekt oraz nadzur budowy bierze na siebie, my nie dość, że nie mamy o tym zielonego pojęcia to i czasu na doglądanie budowy też nie mamy.


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 19 listopada 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My plan kupna domu też mamy, ale póki co chce wyremontowac to nasze więc cena zawsze wzrośnie.

    D. Fajnie macie z tatą architektem. Nie dość, ze wszystkiego dopilnuje to jeszcze zawsze szczerze doradzi :)

    20140607580117.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 16:58

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieruchomości to dobra zawsze inwestycja bo nie tracą na wartości a mogą zyskać :)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buzik zobaczymy co wyjdzie z naszych planów.

    Jest dom do kupienia nawet fajny co prawda do remontu, ale można go super przeksztalcić tylko jest mały haczyk...
    Dom stoi na wprost domu teściowej .... Więc odpadł :D

    Evaa chociaż miał za co ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 14:09

    Isia93 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o losie jestem zaraz będę nadrabiać wasze wypocinki:):)
    matko co ja przeszłam z tym likwidatorem mało sie z gosciem nie pobiłam!!!
    czekam na gościa wpada o głowe niższy , łysy, stary cap i od razu niesympatyczny.
    robi zdjęcia sufitów dokładne pomiary a najgorszego nie rusza, zalanej sciany za meblami i zepsutych mebli, więc mu mówie a on na to ,że on tego nie widzi, że to za meblami i go to nie interesuje....o a mi jakby ktoś przywalił, meble kosztowały 2o tys demontaz ich to 20% ceny , zrobić całą ścianę za meblami, wymienić płyty w melblach demontaż i montaż sprzetu za kazdy wołają po 100 zł to kosmos kwoty...a ten mierzy sciany ile farby pójdzie na zamalowanie tego...jak sie nie wkurzyłam wziełam tą jego walizeczkę jego za szmaty ....otworzyłam drzwi wypieprzyłam tą walizke na schody wszystko sie rozsypało, capa za szmaty i za drzwi, nawyzywałam od capów, złodzieji, bandytów i zamknęłam drzwi!!
    ot cała historia ma, ale mam nerwa ...wszystko doszło oczywiście do bratowej ale dumna jest ze mnie:):)

    złodzieje, takie powazne sprawy a Ci chcą ochłapem rzucić i dowidzenia, a co ja do cholery wyglądam albo ich mieszkanie jakby nas na farbe nie było stać!!
    mam nadzieje, ze mu zepsułam cały tydzień!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik hahaha :D
    no to całkiem spory ten haczyk :D
    założe się, że wizyty byś miała dzień w dzień ;D

    Z moim nie tak łatwo się kłócić i osobiście nie lubie.. tak potrafi człowieka zamotać, omotoać zawsze skubany ma tyle argumentów... dokładnie jak mamusia :P
    I potem foch forever ale gdzie tam, przecież ON się nie focha :D
    I muszę sama iść po zgode :P bez sensu :D

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas niestety mieszkania są masakrycznie drogie, za cenę 85-95m2 25 km od miasta można kupić dom 160m2.

    Ja całe życie mieszkałam na obrzeżach, obok moich rodziców stoi piękny dom, za całkiem sensowną cenę.


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła mama - no nie źle.. :D
    a ten facet to rzeczywiście cham...
    do kasy to wszyscy pierwsi i za byle co dawać a żeby Tobie za coś mieli dać, to tego nie widzą, tamtego też... Po cholerę płacić składki zdrowotne - przecież nie widać aby to służyło po coś więcej niż nabijanie kieszeń urzędasów!! Ja pierdziele. Dobrze zrobiłaś :D
    Ja bym mu jeszcze tylek pokazała!! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jaki fajny temat mieszkań:):) mój ulubiony:):) ja mieszkam teraz jak ja to mówie w zamczysku , sufity juz po obiżeniu 3,30 ....stara kamienica, piękny układ wsumie duże bo 78 m, ale wszystko słychać co u sasiadów, drewniane stare stropy , trzesie sie wszystko jak cieżarówka przejedzie, mimo ze wielkata kamienica i wyremontowan...
    no ale nic przesiedze jeszcze rok w moim sklepie wyłudze kredyt i wybuduję chałupkę, mój budowlaniec wiec dom wybuduje taniej niż moje mieszkanie:):)
    juz mam nawet projekt: kornel II sie nazywa.
    mieć swoje kwiatki, traweczkę pic kawe w szlafroku super sprawa:):)

    monia91, Buziulka lubią tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prszyła mama to zaszalałaś :D
    Kiedyś jak mi sąsiadka lazienke zalała to przylazło takich dwóch i byli bardzo w porządku :D Śladow prawie nie bylo, że cokolwiek się stało. To ci w tych swoich papierkach wpisali, ze płytki zaczynają odpadac bo woda dostała się pod nie itd. :D Więc po prostu trafiłaś na jakiegoś chama i tyle.

    Buzik no meeeega haczyk :D Bylam oglądalam ten dom. Cała góra do zaadaptowania dół też spory, łazienka wielka kuchnia, salon i pokoik. Już tam wszystko ładnie pięknie widziałam, begajace dzieci po domu, psa na podwórku i nagle mnie olśniło ze i teściową :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 14:30

    przyszła mama:), Buziulka, Toxey lubią tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wizja zburzona :D
    nie nie nie, ja Monik szukałabym dalej :D

    Przyszła mama - taraaas <3

    monia91 lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co ona ostatnio wymyśliła ? :D
    Bo u nich na działce stoi taki stary drewniak.. Więc stwierdziła, ze tego się wyburzy i my się tam postawimy :D To jej na to powiedziałam, ze nie bo tu nawet do autobusu daleko.

    No dalej dalej. Bo tu to bym chyba w rok osiwiała :D Albo psy bym musiała sobie zakupić i na nią napuścić :D

    Taras, ogródek <3
    Wszystko swoje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 14:43

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się marzy własny ogródek, jakiś mały warzywniaczek i dzieciaki biegające po podwórku :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia byle jak najdalej od teściowych, zobaczysz co sie bedzie działo jak by sied ziecko urodziło i byłaby na miejscu- jezusie wrogowi nie życzę!!:)

    Buziulka taras no taki na trawie, mój projekcik ma właśnie taki:) cudny mały ten domek skromny zupełnie inny niż ja:):) mmmmm alez sie rozmarzyłam.

    a i z moim spokój, trochę sie z nim poszarpałam przez kilka dni, więc dziś taki biedny zmartwiony dzwonił o 7 , ze on nie chciał mi nic złego mówić, ze już tak nie może i że mogę wydawać ile chcę:):)

    małam dziś nie pić ale się nie da. ten likwidator ład i harmonię mi rozwalił doszczetnie wiec chyba czas znów na seco:):)

    monia91, Buziulka lubią tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła mama ja wiem co by było jak dziecko by było... Byłam świadkiem jak rozmawiała z tymi ludźmi co im dziecko pilnowała. MASAKRA :/

    Dlatego pierwsze co zrobie to kupie w kazdym rozmiarze taką bluzke "moja mama i tak wie lepiej" albo "moja mama nie potrzebuje twoich rad " :D

    Chociaż wie, ze mi na głowe się wejśc nie da bo już sobie nie daje.

    Ja mam sok porzeczkowy więc dziś się drina napije. Myśle, ze wina na endo wystarczy już :D

    Buziulka, przyszła mama:) lubią tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciała kwiaty, krzewy :D
    taras
    drzewka owocowe
    ogódek warzywny ale taki malutki... bo ja to nie lubie pielić ani takich tam...
    chyba, że nie bede musiała pracować to bede mogła nawet warzywniak otworzyć :D
    jakieś małe kaczuszki i kurczaczki :D małą taką zagródke
    żadnych kotów i psów w domu, to na bank.
    Hustaweczke, plac zabaw ale to mój mam nadzieje mi kiedyś sklepie bo w koncu stolarz :D

    A póki co to jest jeden wielki bałagan na tym podwórku...
    ale do czasu, do czasu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 07:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pracownia-projekty.dom.pl/ac_kornel_ii_z_wiata_energo.htm

    Mój domek będzie wyglądac tak co do kazdego szczegółu zwalę bo jestem w nim zakochana:):)
    ogródków, kurek i kaczuszek nie chcę:)
    ale wielki hamak, dużo lawendy i sznurki na pranie, marzy mi sie takie pachnące pranie wiatrem:):)

    futuremama, monia91, D. lubią tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 19 listopada 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buzik kiedyś się deczekamy :)

    Kurczaczków i kaczuszek to nie bo ani ja ani mój nie mamy sumienia zabijać.
    Nie zapomne jak mój zabijal ryby które sam złowil :D

    Bałaganu to Ty chyba nie widziałas :P
    U mojej teściowej to jeszcze tylko .... i przyklepac :P

    przyszła mama super projekt! Ehh rozmarzyłam się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 15:08

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę dzisiaj po zioła sroki myslę, ze zaleje je spirytusem i zrobie nalewkę, też będzie działać chyba , nalewkę szybciej łyknę jak takie gorące zielska:)

    D. lubi tę wiadomość

‹‹ 292 293 294 295 296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ