X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A spróbuj może ją namoczyć z tym wybielaczem ? I tak trochę potrzyj jakbyś robiła pranie ręczne i może zostaw na chwile. :)

    20140607580117.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 3 września 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Monia...chyba tak zrobie, moze to coś da :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że pomoże :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo spróbuj z normalnym Vanishem albo tym oxy w płynie namoczyć trochę i uprać normlanie w proszku do prania. Może pomoze :)


    Monia współczuję takiej teściowej ale cóż poradzić, że takie baby też po świecie chodzą... Najważniejsze że nie mieszkacie razem :)


    U mnie pogoda też taka 'podejrzana'... Trcochę coś słońce próbuje się przebić ale zimnooooo

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak u mnie :) Echhh.. Żałuje że się wcześniej nie zdecydowałam na dziecko. Chciałam tak po ślubie, bo będziemy na swoim itd. A teraz mój twierdzi że nas nie stać, że mamy czas :/ A za pare lat to już w ogóle nie będzie nas stać :/

    20140607580117.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 3 września 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    To tak jak u mnie :) Echhh.. Żałuje że się wcześniej nie zdecydowałam na dziecko. Chciałam tak po ślubie, bo będziemy na swoim itd. A teraz mój twierdzi że nas nie stać, że mamy czas :/ A za pare lat to już w ogóle nie będzie nas stać :/
    U mnie jest odwrotnie a raczej było bo jak rozmawialiśmy o dziecku to mój mąż mówił ze damy rade że będzie dobrze a ja właśnie że nie wiem czy wystarczy nam pieniędzy itp.. Tak się nakręcił na ta ciąże ze teraz traktuje mnie jak już bym w niej była dogadza przytula normalnie nie wiem co się z nim dzieje hehe to tak śmiesznie wygląda ale bardzo miło mi że tak już o mnie dba :)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Ci zazdroszczę :) Jeśli chodzi o sytuacje finansową to damy rade. Mamy swoje mieszkanie, ja w tej chwili studiuje i mam rentę po ojcu, mój pracuje więc źle nie jest. Mam 23 lata to spokojnie bym zdążyła dziecko trochę odchować zanim jakaś praca czy coś a on tylko odkłada a to że jak coś tam załatwimy, a to że jak tą robote skończy itd... :/ Niestety mam trochę za dużo wolnego czasu i non stop i tym myśle. Nic mi się nie chce i w ogóle. Chęci do życia by mi wróciły gdybyśmy wreszcie zaczęli działać.

    20140607580117.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 3 września 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 25 lat i teraz dopiero poczułam instynkt macierzyński, chce dzidziusia ale mam jakieś obawy bo moja teściowa pracuje moi rodzice też i nie wiem z kim dzidzię zostawię jak będę musiała do pracy wrócić:( Jestem osoba która musi mieć wszystko zaplanowane a tego nie mogę;( Mój mąż oczywiście powtarza że jakoś się to ułoży jak już maluszek będzie na razie zaczynamy starania okaże się jak to wyjdzie :)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie dlatego nie chciałam w zeszłym roku. Moja mama pilnuje synka siostry, ale mały idzie do przedszkola od przyszłego roku więc stwierdziłam że teraz jest dobry czas. Owszem rok temu też chciałam mieć dziecko, ale jakoś tak nie mogłam, tak jak mówisz chciałam mieć wszystko zaplanowane, a teraz trochę tego żałuje. Wczoraj cały dzień próbowałam mojemu wytłumaczyć jakoś ale na nic to było.
    Spokojnie :) Wszystko się ułoży jak już maleństwo będzie na świecie :) Twój Mąż ma racje :)

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia wspolczuje takiej tesciowej, ja na moja tez czasem narzekam ale ogolniue to jest ok:-)

    Dobrze, ze razem nie mieszkacie, nie musisz sie z nia meczyc na codzien:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie mamy ten sam problem hehhe
    Najlepiej jest mieć wszystko zaplanowe ale pewnych rzeczy się nie da niestety... Ja też miałam plany na dziecko może za 3 lata a tu jak widać życie pokazało, że trzeba plany zmienić i to ostro i nagle.
    Każda z nas będzie musiała sobie jakoś poradzić i co najważniejsze oswoić się z nową sytuacja ♥ Tutaj dużo też zalezy od naszych kochanych facetów, w końcu to oni będą w tym czasie zarabiać ale będą też musieli znaleźć czas dla nas i dla dziecka także dla nich też to nie będzie wcale łatwe...
    Podziwiam Waszych facetów, że tak upracie dążą do celu i tak jak u Truskaweczki mocno o Was dbają :*

    monia91 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 września 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wiemy, ze damy sobie rade:-)
    Nie bedzie latwo to oczywiste, ale mamy siebiue i chcemy tego dziecka bardzo, wiec musimy sobie dac rade:-)
    Wczesniej tez mielismy obawy ale po wielu rozmowach jakos sie uspokoilismy:-)

    Niusia, monia91 lubią tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Alorrene13 Autorytet
    Postów: 1195 2094

    Wysłany: 3 września 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie mamy żadnych ale to żadnych wątpliwości ...
    Ale też chciałam po ślubie, i teraz czekam .... ;)

    Niusia, monia91 lubią tę wiadomość

    syy26iyeeuly3wjb.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja nie chciałam przed ślubem bo moje siostry (mam je 2 jedna starsza o 13 druga o 14 lat) zaliczyły tzw. " wpadke" i zaraz potem ślub itd. Więc ja stwierdziłam że najpierw ślub, mieszkanie, praca i potem dziecko. Przed zaręczynami od razu podjeliśmy temat dzieci że będziemy je kiedyś chcieli, a teraz mojemu się odwidziało. :(

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najgorsze jest to że wszyscy czekają na to az im powiem ze będziemy mieli dziecko. Mój chrzestny na ślubie pytał się mnie kilka razy czy w ciązy nie jestem.

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Monia nie ma się co przejmować ludzkim gadaniem!
    Ja już mogę cos na ten temat powiedzieć bo jesteśmy ponad 3 lata po slubie a dzieci zawsze były daleko w planach... Teraz najgorzsze jest w tym wszystkim to, że ludzie jak pytają/nagabują kiedy dziecko to nawet się nie zastanwią, że może być jakiś problem i dlatego go jeszcze nie ma i wtedy robi mi się bardzo przykro ale całemu światu obwieszczać nie będę że NIE MOGĘ ZAJŚĆ W CIĄŻE!!!
    Wczoraj np teściowa przyniosła newsa że jej jakiś tam znajomy powiwedział ze mamy dziecko, a ona mu mówi że nie, ze straszy syn ma a on dalej jej wpierał, że to nasze dziecko także jak widać ludzie wiedzą lepiej od nas!


    My przed slubem tez nie chcieliśmy :)Tym bardziej że ja byłam b. młoda :) Trzeba się sobą trochę nacieszyć, ale później już czuć brak 'czegoś'...

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, ludzie w ogole nie mysla, ze takimi pytaniami moga zrobic komus przykrosc;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ludzie czasami są wścibscy. Taka ich natura chyba:/. Mam nadzieje że mój wróci dziś z pracy i powie ze zmienił zdanie czy coś...

    U Was też już ta pogoda taka bardziej jesienna ?

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 września 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zeby zmienil zdanie:-)

    Oo tak, typowo jesienna, po lecie nie ma sladu;/
    Zimno, szaro, buro, blee;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie zgadniecie kto do mnie dzwonił przed chwilą :D;/

    20140607580117.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ