X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 2 września 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sobie na zapas chyba kupie takie tabletki bo w niedzieler to musialam kombinowac skad je wziac, apteki pozamykane, naszczescie babca miala;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 września 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:


    Truskaweczka to ja nie mówię że juz i teraz :) Na razie jestem wolna jak sanie w maju więc wal jak w dym jak tylko będziesz miała chwilkę! :P

    No spoczko:)jak tylko będę miała czas to będę pisać:)

    Niusia lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 września 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam kochane porabiacie? :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 3 września 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nic mam dzisiaj wolne to odpoczywam:)popołudniu na jakieś zakupy męża wyciągnę bo tylko światło w lodówce świeci hehe:) A co tam u Was?;)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 września 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja welasnie wstalam, musze isc jakies sniadanie zjesc;)
    Pozniej troche ogarnac dom ale za dfuzo tego nie mam dzisiaj:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    A ja nie mam planó właśnie.... Muszę coś opatentować ;)

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 3 września 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już trochę posprzątałam ale dzisiaj jest taka pogoda pochmurna że w taki dzień nic mi się nie chce jak spojrzę przez okno a miałam ochotę okna umyć i zmienić firanki..e tam nie chce mi się :P

    Isia93 lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 września 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ta pogoda jest dobijajaca:/
    Jedynie co mi siue chce to spac;/

    Kurde jeszcze sasiad cos tam piluje, wierci...ech


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 3 września 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jest denerwujące jak sąsiad robi rzeczy które słychać na całą okolice a jeszcze jak głowa boli to czasami wyjść z siebie można :/ A jak tam starania? w który masz dzień cyklu?:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 września 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam 12dc, chyba dni plodne bo wczoraj mialam troche przezrtoczystego sluzu, ale bardzo malo i to mnie martwi;/ kiedys bylo dfuzo wiecej;/
    Wczoraj po <3 lezalam z poduszka pod tylkiem, moze to cos pomoze:-)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Jestem tutaj nowa. Przeczytałam trochę Waszych postów, z moją teściową to bywa różnie...

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 września 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc monia:-)

    A konkretniej? :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Historia trochę dłuuuga i skomplikowana :D
    Jesteśmy z mężem po ślubie 3 miesiące, razem jesteśmy od 4 lat razem mieszkamy od 3. Ja mam 23 lat a on 31. Był już po rozwodzie z dzieckiem początkowo jak go poznałam stwierdziłam ze po cholerę mam się pchać w taki związek... Ale niestety wyszło inaczej... Jeśli chodzi o niego to jest On bardzo kochanym i cudownym facetem - w odróżnieniu od jego matki... Która raz jest miła a raz w ogóle zachowuje się jakby najlepiej było gdyby on był znów z tamtą :/ ... No ale jak to Mój powiedział że żyje z nią tylko z Nim.
    Ona jak już się u nas zjawia to chciała by mieć nad wszystkim kontrole :/ W którym miejscu ustawić szafe na przedpokoju, jaki stół mamy kupić itd. Raz mówi ze chciałaby być babcią znów, a raz że mamy jeszcze czas :/. Nie zwracam się do niej per mamo gdyż jakoś nie potrafię ... Staram się bezosobowo :D

    20140607580117.png
  • Alorrene13 Autorytet
    Postów: 1195 2094

    Wysłany: 3 września 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm czytając tą historię współczuję Ci Monia.
    Ja mam najlepszą teściówkę pod słońcem, ale też na razie nie mogę się przełamać i zacząć do niej mówić mamo ... ;)

    syy26iyeeuly3wjb.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to jeszcze przed ślubem miałam takie wrażenie jakby Ona myślała, ze do tego ślubu jednak nie dojdzie... Przed ślubem do nas przyjeżdżała i w ogóle a od ślubu ani razu jej u nas nie było.
    Z tym staraniem o dziecko to też jest do dupy ... O dziecku rozmawialiśmy już w zeszłym roku ale ja wtedy nie chciałam bo chciałam po ślubie. Chciałam żeby było tak jak "należy" ale teraz mojemu się hmmm może nie to że odwidziało tylko za każdym razem to odkłada a to o tydzień a to coś :/ Czasami myśle sobie że gdybym nie czekała to już byśmy mieli dzidzie...

    20140607580117.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 3 września 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Historia trochę dłuuuga i skomplikowana :D
    Jesteśmy z mężem po ślubie 3 miesiące, razem jesteśmy od 4 lat razem mieszkamy od 3. Ja mam 23 lat a on 31. Był już po rozwodzie z dzieckiem początkowo jak go poznałam stwierdziłam ze po cholerę mam się pchać w taki związek... Ale niestety wyszło inaczej... Jeśli chodzi o niego to jest On bardzo kochanym i cudownym facetem - w odróżnieniu od jego matki... Która raz jest miła a raz w ogóle zachowuje się jakby najlepiej było gdyby on był znów z tamtą :/ ... No ale jak to Mój powiedział że żyje z nią tylko z Nim.
    Ona jak już się u nas zjawia to chciała by mieć nad wszystkim kontrole :/ W którym miejscu ustawić szafe na przedpokoju, jaki stół mamy kupić itd. Raz mówi ze chciałaby być babcią znów, a raz że mamy jeszcze czas :/. Nie zwracam się do niej per mamo gdyż jakoś nie potrafię ... Staram się bezosobowo :D

    Jak czytam Twoje przeżycia to tak jak bym widziała swoja rodziców tzn moją mamę,bo moja mama urodziła mnie w wieku 18 lat bo nie trafiła na odpowiedniego faceta, tchórza i związała się z obecnym ojcem ale to mój ojczym mam przyrodnie rodzeństwo co nie ma pojęcia o tym ze nie jestem ich rodzoną siostrą tylko ja to wiem rodzice i moi dziadkowie i moja mama tak samo miała ze swoją teściową jak ty, zawsze była przeciwko mniej i mnie, oczywiście, wtrącanie było na porządku dziennym jakoś znosi ja do dzisiejszego dnia ale ja to co przeszłam razem z nią to zostało w pamięci..Takie teściowe to skaranie! Dobrze ze ja takiej nie mam narzekam na swoja czasami ale to anioł w porównaniu z tamtą.. Takie rozwiązanie jest tylko żeby się wyprowadzić ale ja wiem nie zawsze się da albo mamusia symuluje ze że się źle czyje i nie da rady sama mieszkać haha

    monia91 lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 3 września 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie z innej beczki :D bardziej gospodarczo domowe :)
    Stosowala Ktoras wybielacz? jesli tak to jaki ?:)
    Mam kape z łożka, jest niby biała/kremowa czy jakaś :) porobiły sie na niej plamy (sok, ślina kota itp)
    Wczoraj kupiłam w biedronce wybielacz OXY, dodałam go do prania! no i teraz kapa jest w ciapki....gdzieniegdzie wybieliło a w wiekszośći jest pożółkła...wyglada paskudnie....co zrobić ?? help!!!!!!

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my mamy takie szczęście, że z nią nie mieszkamy. Jakieś 2 lata temu mieliśmy u niej pomieszkać pół roku. Wytrzymaliśmy miesiąc i na gwałt szukaliśmy mieszkania do wynajęcia! Było strasznie. Ja na początku nie chciałam się odzywać i wszystko jakoś wytrzymywałam ale potem Mój powiedział żebym nie była taka miła jak mi coś nie pasuje to mam powiedzieć i tyle. I teraz już się z nią nie "cackam" tylko grzecznie jej mówie że tak nie będzie lub że mamy swoje życie i że jesteśmy dorośli. Ale z teściową nie mieszkam więc mam spokój :D Ona mieszka na wsi my w mieście nie ma prawa jazdy wiec na szczęście rzadko u nas bywa.
    Dobra dziewczyny koniec gadania o teściowych :D Co tam u Was dziewczyny słychać ? Jak tam pogoda u Was ?

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 3 września 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naniosłaś ten wybielacz na te plamki czy bezpośrednio do prania ?

    20140607580117.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 3 września 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie tak jak pisało na opakowaniu, do pojemnika z proszkiem plus do bebna...:(
    Kapa była zwinieta i pewnie gdzie doszło tam wybieliło a gdzie nie to nie :( i teraz wyglada paskudnie...:(

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ