Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:05

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa podziwiam, prawdziwy sportowiec z Ciebie:-)
    Ja w tym cyklu tez na luzie, chcvialam sie sdkupic na swietach i tej atmosferze:-)

    Monia jeszcze pewnie dfocvhodzi do sierbie po swietach:-)

    Evaa lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to fajnie ze śniegem zaraz tak czysto ładnie i klimatycznie:)
    u nas wczoraj chwile popadało ale do gór mam 30 km więc go zdziś duzo wiecej widziałam:)

    evaa 8 km Ty to masz moc ja bym chyba umarła:):)

    Monia wpadła w szpony ciotek i ukochanej tesciowej- dziewczyna przepadała:)

    a z dzieckiemrzeczywiście dopadła mnie niechęc...z moim sie zre jak cholera wszystkiego sie odechciewa;/

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:05

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:05

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do AA to my sie chyba wszystkie nadajemy:) a jak nie wszystkie to na pewno JAAAAAAAAAAAAAAAAAA:):):):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO WIDZISZ EVAA JA NIE WREDNA WRECZ ŁAGODNA JAK BARANEK!!

    tylko ten mój jakis świrnięty...dzisiaj tak mnie doprowadził do rozstroju nerwowego, że w aucie złapałam go za ucho tak, że mało go nie oderwałam;/...ehhh odbija mu- podły czasem taki, że brak słów;/;/

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:05

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:05

    Isia93 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach k...nie wiem eva ze złości za morde chwyciłam później ucho i tak wyszło:):)

    nalezało sie:) teraz sie nie odzywamy:)już mnie szczena boli po tylu godzinach:):)

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:05

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buuu dlla mnie też bo ja straszna gaduła...także evaa pisz zabawiaj mnie wirtualna rozmowa to też coś:):)

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:06

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:06

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa kiedys ogladalam program w ktorym udowadniano, ze rozmiar nie ma znacenia bo wiekszosc miejsc erogennych jest na poczatku pochwy, wazniejsza jest grubosc:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2014, 22:31

    Evaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:06

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :*
    Nie zginelam i na szczęście nie wpadłam w szpony ciotek i teściowej :P

    Święta ogólnie minęły ok. Po wigilii czułam się jak po sylwestrze bo wcale nie spałam. W pierwszy dzień świąt wróciliśmy do domu. W drugi dzień świąt wzięliśmy córe mojego i pojechaliśmy do teściowej dziecko tam zostawiliśmy i wróciliśmy. Wczoraj mieliśmy po nią jechać, ale wychodzimy z domu a tam kapec w aucie i tak przylapalo, że koło nie chciało zejść, wiec dziecko zostało u babci. Dziś zadzwonilismy na wylkanuzacje przyjechali zmienili i pojechaliśmy, nawet obiad tam zjadłam :P Wzięliśmy dziecko odwiedziliśmy do matki i tyle.

    A co u Was ?
    Przyszła mama pogodzilas się już ? :)
    Evaa ja to bym pewnie po kawałku płuca wyplula :D

    Co do starań to w sumie już chyba mam to gdzieś :/ Będzie to będzie i tyle.

    Buziole :*

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, wpadłam tylko napisać, że chyba się udało. Jest blada, ale widoczna druga kreska!! Jutro rano lecę na bete, trzymajcie kciuki ;)

    Evaa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D supoer:-) trzymasm mocno kciuki :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:06

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
‹‹ 372 373 374 375 376 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ