X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 11 września 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    ogólnie chodzi o to głownie,że nie moge zajsc w ciąże przez to czesto są kłótnie z mężem i płacz stres a wiadomo nie wolno sie stresować,ja już przez to zaczynam mieć depresje:( a i mieszkamy u moich rodziców a chciała bym sie juz wyprowadzic zebysmy mogli sami zamieszkac ale nie wiem czy wg kiedyś będziemy miec swoje m wszystko sie ost je..ie :(

    Och biedna - ale jak można kłócić się o to, skarby moje my się z naszymi musimy wspierać, razem - wszystko razem - no tak, pieprzę, a sama co...też mam wątpliwości chwilami, czy Artkowi zależy...ale się nie kłócimy o to...na razie.

    My z Arturem wynajmujemy i tak chyba zostanie, bo kredyt na mieszkanie, to na razie mało realny, a mieszkać z naszymi rodzicami, to było by niemożliwe. Jego po rozwodzie, a moi, to się rozwieść powinni.

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 11 września 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia to pewnie podświadomośc płata figle... Pewnie śni mi się to co chciałabym żeby było prawdą.

    Bas wynajem juz chyba lepszy niż mieszkanie z rodzicami tak jak mówisz, aczkolwiek dodatkowe koszty.

    20140607580117.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 11 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam jeszcze z rodzicami, ale po weselu przeprowadzamy się do mojego męża. Dzisiaj mam już wolne, bo w sobotę następną będę żoną! Niby najważniejsze rzeczy już załatwione, ale jeszcze ciągle kwiaciarnie, zamówienia, cukiernia...oby nie padało, wciąż trzeba czegoś dopilnować, jaki stres...i suknia jeszcze nie odebrana, ale już po wszystkich przymiarkach, uszyta, czeka tylko na odbiór. I przenosimy już rzeczy, żeby po weselu się tym nie zajmować. Chciałabym dostać nowy komplet pościeli, żeby był taki ślubny, nasz pierwszy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 11:55

    Isia93, Baś, monia91 lubią tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 11 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sukienkę odbierała w piątek przed weselem. Zobaczysz jak szybko ten czas zleci do wesela. U nas dekoracją sali zajmowali się właściciele restauracji, kwiatki robiła taka pani. Zobaczysz wszystko będzie dobrze :)

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 11 września 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisieńka gratuluję;)
    Zobaczysz, że wszystko się uda!;D


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 11 września 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ślub, i przeprowadzka, i dziecko...musisz mieć dużo energii! WOW!

    Kisieńka lubi tę wiadomość

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 11 września 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia91 - koszty, jak koszty, można minimalizować - za ratę kredytu też trzeba płacić...zanim się człowiek wypłaci, już mu życie minie

    Kisieńka lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 11 września 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co racja to racja :)
    Isia jak humor dziś?

    20140607580117.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 11 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! My wystrój zamawialiśmy w takiej kwiaciarni-dekoratorni i tam było wszystko i wystrój do kościoła, i bukiety, i sali, i samochodu i na stoły ozdoby...także wszystko w jednym i w dodatku mi się podoba. Jak wzięliśmy hurtem, to dali zniżkę.

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 11 września 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fajnie, że wszystko w jednym miejscu :).

    Jak samopoczucie dziś dziewczyny ?

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ? tak mysle,że ja tą owulacje miałam chyba w piątek jak miałam okres dopiero teraz tak mysle,że faktycznie bo nigdy mnie ten jajnik nie bolał tak mocno w dodatku czułam jakby coś ze mnie wylatywało kurde szlak by to i pewnie juz lipa w tym miesiacu :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a skoro była to moge byc najszczęsliwsza na swiecie bo mimo wszystko była ? a u mnie to z owu kiepsko przeciez hm?

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 11 września 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell a może skocz do gina żeby sprawdził czy była czy nie?

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Evell a może skocz do gina żeby sprawdził czy była czy nie?

    Wizyte u gin mam dopiero jak dostane@ bo musze isc gdzieś tak w 4lub 5 dc,a dziś pop[ołudniu zauważyłam taki śluz na ręce taki z grudkami i troche jak galaretka powiedzcie mi prosze jaki to śluz jest bo nigdy takowego nie widzialam hmm ?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 11 września 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to może być jakaś infekcja;/
    Najlepiej gdybyś zaczęła prowadzić wykres, wtedy wszystko byłoby bardziej czytelne ;)

    Monia już lepiej ale jestem załamana bo ovu wyznaczyło mi owulke tak, że raczej w tym cyklu nie ma szans na ciąże;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Kochana to może być jakaś infekcja;/
    Najlepiej gdybyś zaczęła prowadzić wykres, wtedy wszystko byłoby bardziej czytelne ;)

    Monia już lepiej ale jestem załamana bo ovu wyznaczyło mi owulke tak, że raczej w tym cyklu nie ma szans na ciąże;/

    Nie umiem prowadzić wykresu ale chyba zaczne a trzeba miec wykupiony abonament premium ?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 11 września 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie trzeba;) Nie musisz umić prowadzić wykresu wystarczy mierzyć temperatuę rano i wpisywać ją w poszczególnych dniach;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 11 września 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia mi ovu wyznaczyło owulke na piątek, a od czwartku były staranka, ale też jakoś nadziei na ten cykl nie mam.

    Evell ja nie mam wykupionego konta premium. Są jakieś różnice ?

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm szczeże to nie wiem,no ale z ta tempką to już dawno miałam mierzyc i tak sie zabieram za to a,ze mnie taki leń jest ;) no będe musiała a jaki termometr jest dobry myślałam,żeby zakupić owulacyjny amamk elektroniczny .

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 11 września 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swój kupiłam w rossmannie, ważne żeby był dokładny do 0.01;)

    W wykresie jest taka tylko różnica, że w premium jest kolorowy a bez premium czarno biały, chodzi tu o serduszka, leki itp;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ