X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 12 września 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka wiem co czujesz, ja 2 lata temu przeprowadziłam się do miasta TŻ i w sumie nie ma tu nikogo takiego z kim można by było o wszystkim i o niczym pogadać. Właśnie po to my tutaj jesteśmy, żeby się wspierać :) Głowa do góry :)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 12 września 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ja mieszkam tu u Teściów 2 lata ale nie znam nikogo z sąsiadów i wgl ale jak to kobieta brakuje mi wygadania eis nieraz rozmawiam z mama ale no nie jest to to co z przyjaciółką:( mamie nie wszystkie "rzeczy" się mówi :)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 12 września 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem o co chodzi, ja mieszkam 70km od mojej miejscowości, więc nie mam tu nikogo... A przecież nie będę "babskimi" pierdołami zawracała mojemu głowe, a poza tym facet to nie kobieta więc nie da się z nim normalnie pogadać. Jeszcze TŻ rodzina daje mi takie poczucie jakby lepiej było gdyby był ze swoją byłą i wychowali razem dziecko nie ważne, że tamta zrobiła mu wiele złego:/ :(. Teściowa nie jednokrotnie nazywała mnie jej imieniem :/

    20140607580117.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 12 września 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, też słyszałam, że rtęciowy lepszy...

    Muszę Was o coś zapytać. Znalazłam dziś stronę, taką ładną z produktem na regulację cykli - znalazłam dzięki jednej dziewczynie na innym forum. Powiem Wam spodobały mi się rzeczy, ale nie wiem, czy warto się tym interesować. Czy któraś z Was to zna? http://babyandmamamed.com/index.php/staram-sie-o-dziecko/
    To ziółka takie. Ostatnio, a właściwie odkąd zaczęłam pic ten ocet jabłkowy szukałam jakiś smaczniejszych alternatyw na poprawę płodności, zwłaszcza, że pasta z imbiru na śniadanie jest dla mnie za mocnym początkiem dnia, a tę poleciła mi farmaceutka.

    U mnie piękny dzień! Słońce, złocące się liście, jesienny zapach w powietrzu, jeszcze ciepły wiatr powiewa, aż nie mogę wysiedzieć w biurze, tak bym poszła na spacer. Tylko ten posmak imbiru...bleee

    Kisieńka lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 12 września 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś nie spotkałam się z tym jeszcze, więc nie doradzę :)

    20140607580117.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 12 września 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sama coś bierzesz takiego? Dodatkowego?

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 12 września 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nic takiego nie biore, zastanawiałam się nad ziołami o. Sroki 3, ale na razie nic :)

    20140607580117.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 12 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę na stronie o. Sroki cała filozofia do tego dopisana... :O

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 12 września 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest co czytać, hehe :) My do dopiero pierwszy cykl starań więc na razie staram się nie fiksować, ale czasami się nie da :)

    20140607580117.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 12 września 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    No jest co czytać, hehe :) My do dopiero pierwszy cykl starań więc na razie staram się nie fiksować, ale czasami się nie da :)
    Ja już fiksuje że owulacji mi OF nie wykrył :( a o zajściu to już mogę zapomnieć jak faktycznie nie było owu :(

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 12 września 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi ta temperatura włączyła schizę i moje cykle niezbyt regularne :/, dlatego właśnie szukałam czegoś. Szkoda, że nie trafiłyście na to BabyMamaMed - masakra, mogli krótszą nazwę wymyślić :P - bo oni tam właśnie mają te Regularne Cykle. Zapytam się doktora po prostu. Ale powiem Wam, że mi się to tak fizycznie spodobało, te puszki - no ładne, kurcze, aż bym kupiła dla samego opakowania. Jakoś tak strasznie lubię puszki i pudełka. Jak kupuję kawę czy herbatę, to zawsze w puszce i potem sobie w nich trzymam, a to przyprawy, a to ciasteczka, a to coś...lubię takie bajery. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2014, 12:33

    Isia93, Kisieńka lubią tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 12 września 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka a ilu dniowe masz cykle ? Być może jeszcze Ci wykryje.

    Baś ja też mam pełno pudełek w domu :)

    Chyba idę się przewietrzyć, odstraszyć złe i złudne myśli :)

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 września 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia jeśli ciągle boli Cię brzuch to idź już do lekarza, nie ma na co czekać;)

    Baś ja też się z tym nie spotkałam;/ ja piję zioła ojca sroki od dwóch tygodni;)

    Truskaweczka po to tu jesteśmy żeby się sobie wygadać i wspierać;) Ja też nie mam żadnej takiej bliskiej przyjaciółki, której mogłabym o wszystkim powiedzieć;./ Mam dużo koleżanek ale to nie to samo;/ Przyjaciólka, której mogłabym o tym wszystkim powiedzieć wyprowadziła się 3 lata temu, teraz mieszka w niemczech i niestety kontakt Nam się urwał;/
    I cieszę się, że znalazłam ten portal bo znalazłam dzięki temu Was i jest mi lżej ;D

    A tak w ogóle to się nie przywitałam echh....Cześć kochane;*


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 12 września 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się jeszcze marzy taki kuferek, czy kufer właściwie w stylu kolonialnym, o takie pudło to by mogło być!

    Isia i jakie wrażenia po sroce?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2014, 13:28

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 września 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym miesiącu owu wyznaczyło mi owulację, trochę późno ale jednak, w zeszłym miesiącu nic mi nie wyznaczyło, no i zauważyłam śluz płodny, w zeszłym miesiącu w ogóle go nie było więc chyba to zasługa ziół więc na razie jestem zadowolana no ale tak jak pisałam piję je dopiero 2 tygodnie, więc więcej pewnie zobaczę w kolejnym cyklu;)

    Baś lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 12 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia nie jest to jakiś straszny ból, raz boli mniej raz bardziej. Dzwoniłam do mojej gin (byłam w zeszłym miesiącu i wszystko było ok ), wypytała się mnie o wszystko i powiedziała, że może to być ból spowodowany ciązą . Mam zrobić test za tydzień o ile @ wcześniej nie przyjdzie, a jak coś to przyjść. Powiedziała, że mogę brać no spe.

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 września 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to może coś tam zafasolkowało ;)

    Mnie też brzuch boli już 4 dzień tak bardziej ale to chyba jest spowodowane stresem ;/

    monia91, Baś lubią tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 12 września 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze nie licze na to. Coprawda <3 były akurat podczas owulacji, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Na razie mam wyluzować. Tylko gdyby to było takie proste ? :/

    Baś lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 września 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie jest to proste;/

    Za niedługo wszystko będzie jasne ;)

    Baś lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 12 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze chyba znaleźć sobie jakieś zajęcie. Przynajmniej głowa będzie czymś zajęta.

    20140607580117.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ