X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣
Odpowiedz

My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣

Oceń ten wątek:
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 27 czerwca, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aries94 wrote:
    Ja już sama nie wiem czy mam @ czy nie.

    Wczoraj zaczął mnie boleć brzuch, typowo okresowo. Łyknęłam ibuprofen i profilaktycznie włożyłam tampon (czasem mam tak, że miesiączka pojawia się w dniu bólu brzucha czasami 1-2 dni później).

    Przy późniejszej wizycie w łazience, wyjęłam tampon by zobaczyć jak sytuacja. Coś na nim było, ale bardzo mało. Trochę się zdziwiłam bo nigdy nie plamiłam przed okresem, ale zmieniłam tampon i zapomniałam o sprawie.

    Kolejna zmiana tamponu. Wyjmuje ten zużyty i okazuje się… kompletnie czysty. Zdurniałam. Nie włożyłam nowego, stwierdziłam, że poczekam i położyłam się spać.

    Rano zauważyłam na spodenkach od piżamy plamkę. Więc znów wsadziłam tampon. Przy zmianie były na nim… sama nie wiem jak to określić, ale wyglądało jak śluz wymieszany z czarną zeschniętą krwią. Trochę tego było, ale bez dramatu.

    I teraz nie wiem czy mam to uznać za pierwszy dzień cyklu, czekać czy zjawi się normalna @, czy na cito zapisywać się do lekarza.

    Tylko raz kiedyś miałam coś podobnego, ale wtedy cykl mi się mega wydłużył, miałam PMS mordercę, a na wizycie u gina lekarz nie stwierdził absolutnie żadnych nieprawidłowości.

    Poczekaj jeszcze, może taki cykl, że jednak plamienia się pojawiają? A pierwszy dzień okresu jak wyżej, musi być normalne krwawienie więc teog jeszcze nie liczysz.

    Ja ostatnie chyba ze 4 cykle mam takie skąpe plamienia na 3-4 dni przed okresem takoe trochę etez dziwne, bo raz się podcieralam i było też ze śluzem, kolejne siku podcieranie i nie było i tak na zmianę aż do okresu co też mnie myliło, czy może jednak implantacyjne plamienie

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Natalka96 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 27 czerwca, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny przychodzę z zapytaniem jestem 8 dni przed spodziewana miesiaczka mam gesty przezroczysty śluz, wzdetny brzuch wąchania nastroju i podwyższona temperaturę zastanawiam się nad zrobieniem testu ciążowego. Czy mam się wstrzymać do terminu miesiaczki?

  • Natalka96 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 27 czerwca, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W skrócie moja historia to 2 lata starań jestem świeżo po sonohsg wyniki mam dobre mimo tarczycy I haschimoto, i boję się że to powtórka z rozrywki i że znowu będzie negatywny test 😞

  • ellevv Autorytet
    Postów: 986 919

    Wysłany: 27 czerwca, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    A kto poprowadzi wątek lipcowy? Mamy już wybraną prowadzącą? 🤩
    Musimy wymyślić jakąś fajną nazwę!

    Nie jeszcze nic, 2 dni temu rzucałam pytaniem kto zajmie się zrobieniem formularza z tytułami i kto chętny na prowadzenie lipcowego wątku 😅

    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️badanie progesteronu za tydzień
    🔹️do oddania krew w 3dc : SHGB, testosteron, estradiol, FSH, LH, TSH
    🔹️wizyta w listopadzie u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 396 570

    Wysłany: 27 czerwca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Nie jeszcze nic, 2 dni temu rzucałam pytaniem kto zajmie się zrobieniem formularza z tytułami i kto chętny na prowadzenie lipcowego wątku 😅
    Ja bym nie potrafiła, za duzooo trzeba ogarniać 🫨🫨

    Starania od : 10.2021
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 27 czerwca, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aries94 wrote:
    Ja już sama nie wiem czy mam @ czy nie.

    Wczoraj zaczął mnie boleć brzuch, typowo okresowo. Łyknęłam ibuprofen i profilaktycznie włożyłam tampon (czasem mam tak, że miesiączka pojawia się w dniu bólu brzucha czasami 1-2 dni później).

    Przy późniejszej wizycie w łazience, wyjęłam tampon by zobaczyć jak sytuacja. Coś na nim było, ale bardzo mało. Trochę się zdziwiłam bo nigdy nie plamiłam przed okresem, ale zmieniłam tampon i zapomniałam o sprawie.

    Kolejna zmiana tamponu. Wyjmuje ten zużyty i okazuje się… kompletnie czysty. Zdurniałam. Nie włożyłam nowego, stwierdziłam, że poczekam i położyłam się spać.

    Rano zauważyłam na spodenkach od piżamy plamkę. Więc znów wsadziłam tampon. Przy zmianie były na nim… sama nie wiem jak to określić, ale wyglądało jak śluz wymieszany z czarną zeschniętą krwią. Trochę tego było, ale bez dramatu.

    I teraz nie wiem czy mam to uznać za pierwszy dzień cyklu, czekać czy zjawi się normalna @, czy na cito zapisywać się do lekarza.

    Tylko raz kiedyś miałam coś podobnego, ale wtedy cykl mi się mega wydłużył, miałam PMS mordercę, a na wizycie u gina lekarz nie stwierdził absolutnie żadnych nieprawidłowości.


    To nie jest 1dc. Żywa krew to 1 dc.
    U mnie tak wygladało zagnieżdżenie

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 396 570

    Wysłany: 27 czerwca, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Ja zrobiłam test ale wiadomo ze biało... po domniemanej owu z flo jest dopiero 7dpo ale ja czułam owu wcześniej wiec ok 9dpo. No i poszłam spać o 1... o 4 poszłam siku i teraz więc ten poranny sik średni...
    PaulaG poczekaj na mnie 😁 ja mam chyba +/- 8dpo... Chociaż obudziłam się i odpalił mi się mózg staraczki 🤯 i ta myśl... Wezmę test... A obiecywałam sobie, że wytrzymam przynajmniej do terminu 🙈

    Szybko się wysikalam, żeby nie myśleć o 1 siku... i tak by nic nie wyszło...

    Mam nadzieję, że uda mi się wytrzymać do poniedziałku... Ale zaczynam powątpiewać 😂

    Z objawów... Tylko ból piersi bliżej pach i czucie jak przed 🐒

    PaulaG lubi tę wiadomość

    Starania od : 10.2021
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 27 czerwca, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Ja akurat na NFZ nie marudzę, mam gina, który ma ogólnie mega słabe opinie, ale jest po prostu specyficzny, ma też dziwne poczucie humoru, ale ja akurat umiem sobie z takimi ludźmi radzić. Z racji opinii terminy ma szybkie, a ciążę serio miałam prowadzona wzorowo i lepiej niż niejedną moja uwvzesna znajoma prywatnie 😅

    Ja w drugiej ciąży trafiłam na super lekarkę. Na nfz właśnie. Miałam badane wszystko co 4 tygodnie. Nawet wywoływała mi poród i jeszcze sie okazało ze przyszła na II fazę porodu. Cudowna kobieta.

    Darrika lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 27 czerwca, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    PaulaG poczekaj na mnie 😁 ja mam chyba +/- 8dpo... Chociaż obudziłam się i odpalił mi się mózg staraczki 🤯 i ta myśl... Wezmę test... A obiecywałam sobie, że wytrzymam przynajmniej do terminu 🙈

    Szybko się wysikalam, żeby nie myśleć o 1 siku... i tak by nic nie wyszło...

    Mam nadzieję, że uda mi się wytrzymać do poniedziałku... Ale zaczynam powątpiewać 😂

    Z objawów... Tylko ból piersi bliżej pach i czucie jak przed 🐒


    No widać cień na tym teście ale tak micro i po kilku h ze nie warto myśleć. Ja tez mam wlasnie bol od pachy. I boli mnie podbrzusze. Ciekawe co z tego wyjdzie..

    MimiM29 lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 27 czerwca, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Powiem ci, że dla mnie ten przypadek jest niesamowity :) Zawsze uważałam, że podwójna owulka następuje albo jednocześnie, albo w przeciągu co najwyżej kilku godzin. Bo tak na chłopski rozum, to po pierwszej owulce wytwarza się prog, który po kilku dniach osiąga taką wartość, która de facto powinna zablokować kolejną owu. Dlatego też nie bierze się suplementów z progiem przed owulacją, a dopiero po. Ale jak widać natura potrafi być nieprzewidywalna i już nie jedno widziała 😁
    Ja myslalam że do dwóch dni maks, ale u mnie 4.06 był tylko pomarszczony pęcherzyk i na drugim ciałko żółte (więc wiem że owu była 48h temu z lewego). Więc albo ten prawy już owulowal, albo jeszcze nie bo nie było wzgórka jajonosnego. 😅 Nie wiem co się wydarzyło, ten cykl, starania i to co się dzieje teraz to jakiś kosmos i ja po tylu latach starań się już w tym sama gubię. 👀

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 27 czerwca, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Clo coś 60-70 zł, mógł Ci przepisać Aromek to to samo a trochę tańsze;) Dupek to nie wiem nigdy tego nie miałam moja dr nie przepisuje syntetyków 🙂
    Ej ale aromek to letrozol a nie klimofen. 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca, 11:16

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • monii00 Autorytet
    Postów: 927 1258

    Wysłany: 27 czerwca, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana, wieczorem powinien być wynik. Akurat Pan z laboratorium przyjechał po próbki więc się załapałam 😉

    ellevv, siesiepy, Darrika, PaulaG, kasia97, Jadzia19 lubią tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 29.08 wizyta gin prywatnie
    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4692 5711

    Wysłany: 27 czerwca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ej ale aromek to letrozol a nie klimofen. 😁

    Ale na luzie na pierwszą stymulację mógłby być 😁

    siesiepy lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Malamia Autorytet
    Postów: 756 1140

    Wysłany: 27 czerwca, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 dawałam znać, ale chyba gdzieś zaginęło, u mnie nowy cykl rozpoczęty 20 czerwca. Także ja już żyję zbliżającymi się dniami płodnymi 🔥

    LutekPaulutek gratuluję 😍

    Moinii00 super wieści, fajnie, że tak szybko znowu się udało, trzymam kciuki za twojego kropka, niech rośnie w siłę!

    KasiaZag a co było widać na USG? Pani doktor pewnie podeszła na chłodno, bo dopóki nie ma serduszka to nie założy karty ciąży. Nie zmienia to faktu, że to naprawdę słaby tekst z jej strony, nie wiem jak można tak powiedzieć do kobiety w ciąży, a już zwłaszcza na początku 🤦🏻‍♀️ trzymam za Ciebie kciuki, beta ładnie przyrasta nie stresuj się na zapas

    Siesiepy wzruszyłam się totalnie 🥹 czytałam z gęsią skórką i łzami w oczach. To prawdziwy cud ❤️ życzę ci totalnie nudnej ciąży, w końcu szczęście się do Ciebie uśmiechnęło

    siesiepy, monii00 lubią tę wiadomość

    17 cykl 😶
    ________________________

    Starania od 07.2018.
    01.2019 💔
    7 cs szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. ♥️
    26.11.2019. 👶🏻🩵

    👩🏻’97 🧔🏻‍♂️’93
  • monii00 Autorytet
    Postów: 927 1258

    Wysłany: 27 czerwca, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    Jadzia19 dawałam znać, ale chyba gdzieś zaginęło, u mnie nowy cykl rozpoczęty 20 czerwca. Także ja już żyję zbliżającymi się dniami płodnymi 🔥

    LutekPaulutek gratuluję 😍

    Moinii00 super wieści, fajnie, że tak szybko znowu się udało, trzymam kciuki za twojego kropka, niech rośnie w siłę!

    KasiaZag a co było widać na USG? Pani doktor pewnie podeszła na chłodno, bo dopóki nie ma serduszka to nie założy karty ciąży. Nie zmienia to faktu, że to naprawdę słaby tekst z jej strony, nie wiem jak można tak powiedzieć do kobiety w ciąży, a już zwłaszcza na początku 🤦🏻‍♀️ trzymam za Ciebie kciuki, beta ładnie przyrasta nie stresuj się na zapas

    Siesiepy wzruszyłam się totalnie 🥹 czytałam z gęsią skórką i łzami w oczach. To prawdziwy cud ❤️ życzę ci totalnie nudnej ciąży, w końcu szczęście się do Ciebie uśmiechnęło
    Dziękuję Kochana, mam nadzieję że to silny kropek 🥹 na razie nic mi nie pozostaje jak czekać na wynik bety i proga.. Życzę owocnych dni płodnych ✊️🍀

    Malamia lubi tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 29.08 wizyta gin prywatnie
    preg.png
  • Aries94 Przyjaciółka
    Postów: 79 137

    Wysłany: 27 czerwca, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alarm odwołany, pojawiła się żywa krew. Wprawdzie jeszcze wymieszana z resztkami wcześniejszego czarnego gluta, ale i objętościowo i kolorystycznie na papierze toaletowym wszystko wygląda tak jak zawsze.

    Gratuluję wszystkim brzuchatkom, a z innymi widzę się w wątku lipcowym 😉

    PaulaG, Jadzia19 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ - 30 lat (PCOS)
    🧔🏻‍♂️ - 34 lata (cukrzyca typu I, leczenie onkologiczne, kiepskie nasienie)
    😻 x4 - Wszystkie zdrowe i szczęśliwe 🥰

    Jesteśmy w KLN INVICTA Warszawa

    11/09/24 - Rocznica Ślubu i zakwalifikowanie nas do procedury IVF ✅

    🔜 Oczekiwanie na 🐵 by zacząć brać anty
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 396 570

    Wysłany: 27 czerwca, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    No widać cień na tym teście ale tak micro i po kilku h ze nie warto myśleć. Ja tez mam wlasnie bol od pachy. I boli mnie podbrzusze. Ciekawe co z tego wyjdzie..
    O wooow, to Ty pokaż ten cień ocenimy 🥳🥳 oby to było maleństwo 🍀🍀🤞🤞🤞

    Starania od : 10.2021
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1068 2168

    Wysłany: 27 czerwca, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka, dzięki za info <3 Do przeżycia jeszcze cena

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice
    17 lub 20-09 - wizyta 2-5dc

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 27 czerwca, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    O wooow, to Ty pokaż ten cień ocenimy 🥳🥳 oby to było maleństwo 🍀🍀🤞🤞🤞


    https://ibb.co/PcyNTn5

    Bardzo słabo widać. Ale to 25 chyba...
    Jest różowa ale tak jak mówię dziwnie sie wybarwiają... najpierw moczy sie cały pasek potrm po 3min wyskakuje kontrolna...a ta druga po kilku godzinach więc nie powinna się liczyć.
    Mam jeszcze dwa więc w niedziele zrobię. Jesli to ciąża to powinno byc widac o wiele mocniej

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 396 570

    Wysłany: 27 czerwca, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    https://ibb.co/PcyNTn5

    Bardzo słabo widać. Ale to 25 chyba...
    Jest różowa ale tak jak mówię dziwnie sie wybarwiają... najpierw moczy sie cały pasek potrm po 3min wyskakuje kontrolna...a ta druga po kilku godzinach więc nie powinna się liczyć.
    Mam jeszcze dwa więc w niedziele zrobię. Jesli to ciąża to powinno byc widac o wiele mocniej
    O kurczaki, widzę ✊✊ trzymam kciuki mocno, żeby w najbliższych dniach pojawiła się w odpowiednim czasie 🤗🥰

    Starania od : 10.2021
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ