X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣
Odpowiedz

My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣

Oceń ten wątek:
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 27 czerwca, 02:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ja jak się zapisywałam tydzień temu do lekarza na NFZ to termin na 18.07. XD Na szczęście ma też gabinet prywatny i tam mogę wejść z ulicy i zostać przyjęta po odczekaniu w kolejce swojego czasu. :)

    moni trzymam kciuki za jutro. :) No i za jakieś sensowne działania gina, które pomogą Ci utrzymać ciążę. Również pomyślałabym o heparynie, porozmawiaj o tym. Nie rozumiem trochę stopki, czy Twoje PAI jest ok, czy to homozygotyczna nieprawidłowa mutacja PAI? Jak tak, to przy takiej historii aż się dziwie, że nie masz heparyny od kresek albo owulacji zleconej...

    Lutek nie ma dobre nie dobre, sprawdź przyrost. :) Beta zawsze musi wystartować od jakiejś wartości, więc początki zawsze są dość niskie... :D U ciebie na oko 4-7 dni temu jakoś się zaczęło dziać. ;) Progesteron jest ok, on jeszcze zapewne wzrośnie bo rozkręca się wraz z betą. :)

    brilka chyba jak człowiek nie pójdzie na L4 to nigdy nie będzie miał w pełni spokoju. Przynajmniej u mnie. Dzisiaj niby L4 a nie wiem gdzie i kiedy mi ten dzień zleciał. Miałam tyle planów i kompletnie nic nie zrobiłam. :o


    Ginekolog wiedząc o ciąży powinien Cię wciskać w kolejkę. Na nfz. To jest takie dziwne bo niby ustawa za życiem mowi ze w ciąży specjalista musi cie przyjąć w 7 dni ale musisz miec potwierdzoną ciążę.. no ale ja miałam położną ktorej zadzwoniłam a ona mówi skoro jest Pani w ciąży to muszę Panią przyjąć..

    Tak swoją drogà czytałam na dinusiach o dziewczynie w Holandii i u mnie w Irlandii jest tak samo. Do 12 tygodnia nikt cie nie przyjmie. A co jeszcze śmieszniejsze lekarz rodzinny robi cytologie. Idziess do niego mowisz jestem w ciąży daje ci test ciazowy! Tak. Jak jest pozytywny wysyła LIST do szpitala w którym masz rodzić i szpital wysyła LIST PISEMNY z datą pierwszego usg miedzy 12-16 tygodniem. Zadnej luteiny zadnego progesteronu.

    Ja teraz jestem mądra bo to miałaby być trzecia ciąża więc już nie latałabym na te bety przyrosty itp. A progesteron ponizej 20 tylko bym brała luteinę. Jesli byloby wiecej to nie.

    Ale po 2.5r starań o pierwsze tez byłam na becie testy wizyty kilka razy...

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • monii00 Autorytet
    Postów: 927 1258

    Wysłany: 27 czerwca, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ja jak się zapisywałam tydzień temu do lekarza na NFZ to termin na 18.07. XD Na szczęście ma też gabinet prywatny i tam mogę wejść z ulicy i zostać przyjęta po odczekaniu w kolejce swojego czasu. :)

    moni trzymam kciuki za jutro. :) No i za jakieś sensowne działania gina, które pomogą Ci utrzymać ciążę. Również pomyślałabym o heparynie, porozmawiaj o tym. Nie rozumiem trochę stopki, czy Twoje PAI jest ok, czy to homozygotyczna nieprawidłowa mutacja PAI? Jak tak, to przy takiej historii aż się dziwie, że nie masz heparyny od kresek albo owulacji zleconej...

    Lutek nie ma dobre nie dobre, sprawdź przyrost. :) Beta zawsze musi wystartować od jakiejś wartości, więc początki zawsze są dość niskie... :D U ciebie na oko 4-7 dni temu jakoś się zaczęło dziać. ;) Progesteron jest ok, on jeszcze zapewne wzrośnie bo rozkręca się wraz z betą. :)

    brilka chyba jak człowiek nie pójdzie na L4 to nigdy nie będzie miał w pełni spokoju. Przynajmniej u mnie. Dzisiaj niby L4 a nie wiem gdzie i kiedy mi ten dzień zleciał. Miałam tyle planów i kompletnie nic nie zrobiłam. :o
    Dziękuję Kochana, gin nie widział moich wyników bo były gotowe dopiero w zeszły piątek. Mam PAI-1 układ homozygotyczny więc ten gorszy. Sama nie wiedziałam, że zajdę tak szybko w ciążę po poronieniu, ale widocznie kropek jest silny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca, 06:29

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 29.08 wizyta gin prywatnie
    preg.png
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 516 784

    Wysłany: 27 czerwca, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam dziś na kolejne dobre wiadomości o kreseczkach 😉

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Miś Ekspertka
    Postów: 228 396

    Wysłany: 27 czerwca, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Odpuściłam trochę forum, zalatana jestem. ale może to i dobrze bo tak bardzo się nie skupiam na staraniach. W tym cyklu moja owulacja wypadła coś koło 21 dc a zwykle miałam 13-15. Nie wiem czy to nie przez te wszystkie suplementy coś mi się nie pomieszało 🙄. Więc moje testowanie dopiero będzie za jakieś 1,5 tygodnia.

    Gratuluję wszystkich kreseczek! Widzę że czerwiec bardziej obfituje w 🤰niż maj. To może i lipiec nas też pozytywne zaskoczy 😊

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    starania od 8/2023

    fertistim, magnez+B6, omega 3
  • ellevv Autorytet
    Postów: 986 919

    Wysłany: 27 czerwca, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Ginekolog wiedząc o ciąży powinien Cię wciskać w kolejkę. Na nfz. To jest takie dziwne bo niby ustawa za życiem mowi ze w ciąży specjalista musi cie przyjąć w 7 dni ale musisz miec potwierdzoną ciążę.. no ale ja miałam położną ktorej zadzwoniłam a ona mówi skoro jest Pani w ciąży to muszę Panią przyjąć..

    Tak swoją drogà czytałam na dinusiach o dziewczynie w Holandii i u mnie w Irlandii jest tak samo. Do 12 tygodnia nikt cie nie przyjmie. A co jeszcze śmieszniejsze lekarz rodzinny robi cytologie. Idziess do niego mowisz jestem w ciąży daje ci test ciazowy! Tak. Jak jest pozytywny wysyła LIST do szpitala w którym masz rodzić i szpital wysyła LIST PISEMNY z datą pierwszego usg miedzy 12-16 tygodniem. Zadnej luteiny zadnego progesteronu.

    Ja teraz jestem mądra bo to miałaby być trzecia ciąża więc już nie latałabym na te bety przyrosty itp. A progesteron ponizej 20 tylko bym brała luteinę. Jesli byloby wiecej to nie.

    Ale po 2.5r starań o pierwsze tez byłam na becie testy wizyty kilka razy...

    To znaczy jest trochę inaczej tutaj. W Holandii to prawda, do 12 tyg nic nie zrobią. Żadnego proga nie sprawdzają czy luteiny nie dają, jakby ciąży nie było ale przyjmują przed 12 tyg. Pierwsza wizyta jest między 8 a 10 tygodniem. Jeśli nie masz medycznych przyczyn to ciąży nie prowadzisz u ginekologa a wyspecjalizowanej położnej.
    Z tego co kojarzę to cytologie też przeprowadza rodzinny
    Z tego co zauważyłam to różnie jest

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️badanie progesteronu za tydzień
    🔹️do oddania krew w 3dc : SHGB, testosteron, estradiol, FSH, LH, TSH
    🔹️wizyta w listopadzie u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 701 1461

    Wysłany: 27 czerwca, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Z tego co czytam to chyba nie, bo jednokosmowkowe to jednojajowe? A ja miałam dwa jaja, jedno owulowalo jakoś 2.06 z lewego, drugie 4-5.06 z prawego.

    Tak jednokosmowkowe to jednojajowe.
    A co to więc znaczy,że są dwa ciałka żółte w jednym pęcherzyku ?

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Azjak Ekspertka
    Postów: 236 175

    Wysłany: 27 czerwca, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lipa.🫤
    Pozostaje mi czekanie na wątek lipcowy... 🫣

    Starania od I.2018
    II.2020 - Clo I cykl 😥
    III.2020 - Clo II cykl 😥
    X.2020 - Aromek I cykl 😥
    XI.2020 - Aromek II cykl 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - ciąża biochemiczna 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳🥰
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    CÓRKA 31.12.2021 👧🍼❤️

    Starania o drugiego bobasa... od VI.2023
    VI.2024 - Aromek I cykl 😥
    VII.2024 - Aromek II cykl 😥
    VIII.2024 - Aromek III cykl 😥
    13.IX.2024 - 1 IUI 🍀
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 27 czerwca, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    Tak jednokosmowkowe to jednojajowe.
    A co to więc znaczy,że są dwa ciałka żółte w jednym pęcherzyku ?
    Mam dwa ciałka zolte bo były dwie owulacje, ale tylko jeden pęcherzyk ciążowy. :)

    Paula chyba po założeniu karty ciąży tak się robi, bo gdzieś o to pytalam. Plus mówiłam babce w rejestracji, że jestem w ciąży i to moja pierwsza wizyta (więc logiczne że zależy na czasie żeby zrobić niezbędne badania), a ona "ale co ja mogę pani zrobić? Nie ma miejsca". 👀 A akurat wiem że ona ciężarne faktycznie "wpycha" terminowo, bo mi kiedyś powiedziała.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Nineq Autorytet
    Postów: 302 374

    Wysłany: 27 czerwca, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję II kresek i trzymam kciuki za dalszy dobry rozwój 🤞😃
    Nie polecam chodzić za wcześnie na wizyty, ja byłam w 6tc, pęcherzyk ciążowy z żółtkowym bez zarodka i kolejne 2 tygodnie życie tylko następną wizytą i się stresowałam. W kolejnej jak się kiedyś trafi będę koło 8tc.

    monii00 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1068 2168

    Wysłany: 27 czerwca, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduje @, w koncu! Po 38 dniach :D

    ellevv, Darrika, Jadzia19, siesiepy, Klaudek11 lubią tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice
    17 lub 20-09 - wizyta 2-5dc

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • ellevv Autorytet
    Postów: 986 919

    Wysłany: 27 czerwca, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    Dziewczyny melduje @, w koncu! Po 38 dniach :D

    Teraz można zacząć nowy cykl💪🏻

    grazka0022 lubi tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️badanie progesteronu za tydzień
    🔹️do oddania krew w 3dc : SHGB, testosteron, estradiol, FSH, LH, TSH
    🔹️wizyta w listopadzie u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1068 2168

    Wysłany: 27 czerwca, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Teraz można zacząć nowy cykl💪🏻

    Tak, to bedzie moj 1 cykl ze stymulacją. A własnie orientujecie sie ile kosztuje clo i duphaston? Tak +/-?

    ellevv lubi tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice
    17 lub 20-09 - wizyta 2-5dc

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 437 1053

    Wysłany: 27 czerwca, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azjak wrote:
    U mnie lipa.🫤
    Pozostaje mi czekanie na wątek lipcowy... 🫣

    A kto poprowadzi wątek lipcowy? Mamy już wybraną prowadzącą? 🤩
    Musimy wymyślić jakąś fajną nazwę!

    Darrika lubi tę wiadomość

    👧🏻 28
    👦🏼 26
    8cs o pierwsze maleństwo 👶🏻
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 27 czerwca, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Mam dwa ciałka zolte bo były dwie owulacje, ale tylko jeden pęcherzyk ciążowy. :)

    Paula chyba po założeniu karty ciąży tak się robi, bo gdzieś o to pytalam. Plus mówiłam babce w rejestracji, że jestem w ciąży i to moja pierwsza wizyta (więc logiczne że zależy na czasie żeby zrobić niezbędne badania), a ona "ale co ja mogę pani zrobić? Nie ma miejsca". 👀 A akurat wiem że ona ciężarne faktycznie "wpycha" terminowo, bo mi kiedyś powiedziała.


    Ah wiem... nfz to inna bajka życiowa 🤯

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • Aries94 Przyjaciółka
    Postów: 79 137

    Wysłany: 27 czerwca, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już sama nie wiem czy mam @ czy nie.

    Wczoraj zaczął mnie boleć brzuch, typowo okresowo. Łyknęłam ibuprofen i profilaktycznie włożyłam tampon (czasem mam tak, że miesiączka pojawia się w dniu bólu brzucha czasami 1-2 dni później).

    Przy późniejszej wizycie w łazience, wyjęłam tampon by zobaczyć jak sytuacja. Coś na nim było, ale bardzo mało. Trochę się zdziwiłam bo nigdy nie plamiłam przed okresem, ale zmieniłam tampon i zapomniałam o sprawie.

    Kolejna zmiana tamponu. Wyjmuje ten zużyty i okazuje się… kompletnie czysty. Zdurniałam. Nie włożyłam nowego, stwierdziłam, że poczekam i położyłam się spać.

    Rano zauważyłam na spodenkach od piżamy plamkę. Więc znów wsadziłam tampon. Przy zmianie były na nim… sama nie wiem jak to określić, ale wyglądało jak śluz wymieszany z czarną zeschniętą krwią. Trochę tego było, ale bez dramatu.

    I teraz nie wiem czy mam to uznać za pierwszy dzień cyklu, czekać czy zjawi się normalna @, czy na cito zapisywać się do lekarza.

    Tylko raz kiedyś miałam coś podobnego, ale wtedy cykl mi się mega wydłużył, miałam PMS mordercę, a na wizycie u gina lekarz nie stwierdził absolutnie żadnych nieprawidłowości.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca, 09:41

    👱🏻‍♀️ - 30 lat (PCOS)
    🧔🏻‍♂️ - 34 lata (cukrzyca typu I, leczenie onkologiczne, kiepskie nasienie)
    😻 x4 - Wszystkie zdrowe i szczęśliwe 🥰

    Jesteśmy w KLN INVICTA Warszawa

    11/09/24 - Rocznica Ślubu i zakwalifikowanie nas do procedury IVF ✅

    🔜 Oczekiwanie na 🐵 by zacząć brać anty
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 27 czerwca, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam test ale wiadomo ze biało... po domniemanej owu z flo jest dopiero 7dpo ale ja czułam owu wcześniej wiec ok 9dpo. No i poszłam spać o 1... o 4 poszłam siku i teraz więc ten poranny sik średni...

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 396 570

    Wysłany: 27 czerwca, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aries94 wrote:
    Ja już sama nie wiem czy mam @ czy nie.

    Wczoraj zaczął mnie boleć brzuch, typowo okresowo. Łyknęłam ibuprofen i profilaktycznie włożyłam tampon (czasem mam tak, że miesiączka pojawia się w dniu bólu brzucha czasami 1-2 dni później).

    Przy późniejszej wizycie w łazience, wyjęłam tampon by zobaczyć jak sytuacja. Coś na nim było, ale bardzo mało. Trochę się zdziwiłam bo nigdy nie plamiłam przed okresem, ale zmieniłam tampon i zapomniałam o sprawie.

    Kolejna zmiana tamponu. Wyjmuje ten zużyty i okazuje się… kompletnie czysty. Zdurniałam. Nie włożyłam nowego, stwierdziłam, że poczekam i położyłam się spać.

    Rano zauważyłam na spodenkach od piżamy plamkę. Więc znów wsadziłam tampon. Przy zmianie były na nim… sama nie wiem jak to określić, ale wyglądało jak śluz wymieszany z czarną zeschniętą krwią. Trochę tego było, ale bez dramatu.

    I teraz nie wiem czy mam to uznać za pierwszy dzień cyklu, czekać czy zjawi się normalna @, czy na cito zapisywać się do lekarza.

    Tylko raz kiedyś miałam coś podobnego, ale wtedy cykl mi się mega wydłużył, miałam PMS mordercę, a na wizycie u gina lekarz nie stwierdził absolutnie żadnych nieprawidłowości.
    Poczekaj aż się rozkręci, jesli nie to zrób test za ok 2 dni.

    Darrika lubi tę wiadomość

    Starania od : 10.2021
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4692 5711

    Wysłany: 27 czerwca, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    Tak, to bedzie moj 1 cykl ze stymulacją. A własnie orientujecie sie ile kosztuje clo i duphaston? Tak +/-?

    Clo coś 60-70 zł, mógł Ci przepisać Aromek to to samo a trochę tańsze;) Dupek to nie wiem nigdy tego nie miałam moja dr nie przepisuje syntetyków 🙂

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4692 5711

    Wysłany: 27 czerwca, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aries94 wrote:
    Ja już sama nie wiem czy mam @ czy nie.

    Wczoraj zaczął mnie boleć brzuch, typowo okresowo. Łyknęłam ibuprofen i profilaktycznie włożyłam tampon (czasem mam tak, że miesiączka pojawia się w dniu bólu brzucha czasami 1-2 dni później).

    Przy późniejszej wizycie w łazience, wyjęłam tampon by zobaczyć jak sytuacja. Coś na nim było, ale bardzo mało. Trochę się zdziwiłam bo nigdy nie plamiłam przed okresem, ale zmieniłam tampon i zapomniałam o sprawie.

    Kolejna zmiana tamponu. Wyjmuje ten zużyty i okazuje się… kompletnie czysty. Zdurniałam. Nie włożyłam nowego, stwierdziłam, że poczekam i położyłam się spać.

    Rano zauważyłam na spodenkach od piżamy plamkę. Więc znów wsadziłam tampon. Przy zmianie były na nim… sama nie wiem jak to określić, ale wyglądało jak śluz wymieszany z czarną zeschniętą krwią. Trochę tego było, ale bez dramatu.

    I teraz nie wiem czy mam to uznać za pierwszy dzień cyklu, czekać czy zjawi się normalna @, czy na cito zapisywać się do lekarza.

    Tylko raz kiedyś miałam coś podobnego, ale wtedy cykl mi się mega wydłużył, miałam PMS mordercę, a na wizycie u gina lekarz nie stwierdził absolutnie żadnych nieprawidłowości.

    1 dzień okresu to żywa krew, czerwona bez plamien

    Darrika lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 27 czerwca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Ah wiem... nfz to inna bajka życiowa 🤯

    Ja akurat na NFZ nie marudzę, mam gina, który ma ogólnie mega słabe opinie, ale jest po prostu specyficzny, ma też dziwne poczucie humoru, ale ja akurat umiem sobie z takimi ludźmi radzić. Z racji opinii terminy ma szybkie, a ciążę serio miałam prowadzona wzorowo i lepiej niż niejedną moja uwvzesna znajoma prywatnie 😅

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ