X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 19 września 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_kropeczko, tak strasznie mi przykro... ale pamiętaj, że jesteśmy tu też po to, żeby się również w takich sytuacjach wspierać. przytulam cieplutko i mocno.

    celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    masakra...ja jestem baaardzo otwarta, ale az wypiekow dostalam ;) ja sie ogolnie boje kupic wibratora Moj bardzo by chcial), bo stwierdzil, ze jak kupie to bede miala jednego tam..i drugiego w dupie...wiec troche sie boje...bedzie trzeba zaciski robic po 50-stce bo miesnie odbytu padna :) hahaha

    Dziewczyny ja mam 27,5, ale bardziej sie czuje na 30, niz na 20...przyjmiecie?????!!!!!!!!!!


    no ba! już jesteś w gronie :D

    weronika86, Iwka lubią tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 19 września 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka ty już nie świruj że nie wiesz .. bo trafiłaś , nie koniecznie musi to być kombinezon , chodzi ogólnie o to że to całe z koronki jak wzorkowe rajstopy.. jedno mam takie bardzo delikatne u gory jak gorset , połaczony z pończochami , drugi już bardziej extrim , ale wyszczupla, i wygląda na ciele jak tatuaz ..na facetach robi piorunujące wrażenie.. ogólnie to ja byłam okropnie zacofana w temacie, zawsze tylko nie ,nie nie.. po co , na co i dlaczego.. po 30 mi odbiło i pomyslałam że czas na eksperymenty i dobrą zabawę bo inaczej ,któreś z nas w końcu zaśnie w czasie łóżkowych zabaw i co?? nie żałuje , korzystamy z tego od święta ale to magiczne momenty . Dla mniej odważnych polecam małe dodatki , ja mam np też koronkowe rękawiczki takie długie aż do łokcia i też działają a to nic strasznego. Uczcie się dziewczyny , stara błysk_kotka wiecznie żyć nie będzie hahahahha ;)

    Modelka, celia, MalutkaEve, Ciapulinka, Andzia33, weronika86, Iwka, biedronka1982, Fedra, Jus1985 lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaKropeczko - tuuuulimy ...

    Weronika - witamy i zapraszamy :) Czy to nie Ty naskoczyłaś na mnie na innym forum - dotyczącym imion dzieci ? :)

    Hihihihihihi, nieważne, zapraszamy do nas :) 041.gif

    weronika86, Iwka lubią tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 19 września 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błysk_kotka - no prawie jakbyś moją garderobę opisywała :) Ja takie mam, wyglądają zarąbiście, ale prawda jest też taka, że do tego trzeba mieć bardzo dobrą figurę, bo jak inna bielizna potrafi coś ukryć/podreślić, tak taka siateczka nic absolutnie.

    A oprócz tego - kilka gorsetów, kilka dziwnych strojów nie do opisania (zajmują dwie szuflady i jedną dużą półkę w szafie), zabawek całą szufladę upchaną po brzegi. Teraz muszę sobie kupić buty do łóżka, bo takich specjalnie na tę okazję nie mam, a by się czasem przydały, żeby zwykłych szpilek nie zakładać ;)

    I powiem tak - eksperymentujcie, dziewczyny, bo im lepszy seks, tym większe szanse.

    Poza tym, jak mówiła moja mama - kobieta powinna być damą w salonie, artystką w kuchni i dziwką w sypialni!

    Blysk_kotka, MalutkaEve, celia, Ciapulinka, Katha81, Andzia33, weronika86, Iwka, Mili, biedronka1982 lubią tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 19 września 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się w całej rozciągłości

    Modelka lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 19 września 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    po 30 mi odbiło i pomyslałam że czas na eksperymenty i dobrą zabawę bo inaczej ,któreś z nas w końcu zaśnie w czasie łóżkowych zabaw i co?? nie żałuje , korzystamy z tego od święta ale to magiczne momenty

    Oj dobrze mówisz, chyba niektóre rzeczy jeszcze przerastają moją wyobraźnię, ale dojrzewam, dojrzewam do zastosowania czegoś ;) :D
    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Poza tym, jak mówiła moja mama - kobieta powinna być damą w salonie, artystką w kuchni i dziwką w sypialni!


    no umarłam :D hahaha :D

    Modelka lubi tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 19 września 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    no umarłam :D hahaha :D
    Ty mi tu nie umieraj , to najświętsza prawda i najlepszy sposób na faceta ..

    MalutkaEve, Katha81, Modelka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobieta powinna być damą w salonie, artystką w kuchni i dziwką w sypialni!

    GENIALNE !!!!!

    Ja tez dojżewam do zabawek,,,chociaż ,,,jakoś nie czuję takiej potrzeby żeby z czymś eksperymentować, owszem super sexi bielizna to tak ... ale do reszty - może jeszcze nie ''dojrzałam'' :P podojrzewam z celią :P

    celia, Modelka, Fedra lubią tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 19 września 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bym włożyła jakieś siateczkowe wdzianko lub coś w tym rodzaju, to chyba raczej oboje odlecielibyśmy ze śmiechu, a nie namiętności :P :D

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    MalutkaEve, maximka84, Mili lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 19 września 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a gdzie wy takie bielizny piekne kupujecie?

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Jak bym włożyła jakieś siateczkowe wdzianko lub coś w tym rodzaju, to chyba raczej oboje odlecielibyśmy ze śmiechu, a nie namiętności :P :D

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    no u mnie chyba byłoby tak samo :D i szlag by trafił cały wieczór :P

    Katha81, celia lubią tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 września 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:

    Poza tym, jak mówiła moja mama - kobieta powinna być damą w salonie, artystką w kuchni i dziwką w sypialni!

    dobry tekst, ale sie usmialam
    2smiech.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2013, 10:41

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 19 września 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona kropeczko strasznie mi przykro,przytulam!

    U mnie beta negatywna,więc działamy dalej.

    Katha81 lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się
    do mnie @ wreszcie przyszła !!

    uf bo już myślałam, że znowu tarczyca szaleje.

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 września 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zgadzam sie z mama Modelki ;)
    moj maz chcial kiedys poekserymentowac w sypialni a ja mu powiedzialam zeby nie traktowal mnie 'przedmiotowo' ;)
    ale mnie namowil i sie poddalam no i bylo fajnie i teraz jak mamy ochote to 'pozwalam' sie traktowac 'przedmiotowo' a nasze fantazje sa zaspokojone a ja nadal jestem dama i artystka i najukochansza zona ;)

    Andzia33, Iwka, Fedra lubią tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Błysk_kotka - no prawie jakbyś moją garderobę opisywała :) Ja takie mam, wyglądają zarąbiście, ale prawda jest też taka, że do tego trzeba mieć bardzo dobrą figurę, bo jak inna bielizna potrafi coś ukryć/podreślić, tak taka siateczka nic absolutnie.

    A oprócz tego - kilka gorsetów, kilka dziwnych strojów nie do opisania (zajmują dwie szuflady i jedną dużą półkę w szafie), zabawek całą szufladę upchaną po brzegi. Teraz muszę sobie kupić buty do łóżka, bo takich specjalnie na tę okazję nie mam, a by się czasem przydały, żeby zwykłych szpilek nie zakładać ;)

    I powiem tak - eksperymentujcie, dziewczyny, bo im lepszy seks, tym większe szanse.

    Poza tym, jak mówiła moja mama - kobieta powinna być damą w salonie, artystką w kuchni i dziwką w sypialni!


    Moj M powtarza to ciagle...dlatego mnie kocha juz 13 lat...umie sie zachowac jak trzeba, dobrze ugotowa potrafie a bzykac to musze codziennie...jakbym byla facetem....:)bzykalabym wszystko :) hahaha
    Maximka to ja :) przeciez przeprosilam :) zly dzien mialam powaznie :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Moj M powtarza to ciagle...dlatego mnie kocha juz 13 lat...umie sie zachowac jak trzeba, dobrze ugotowa potrafie a bzykac to musze codziennie...jakbym byla facetem....:)bzykalabym wszystko :) hahaha
    Maximka to ja :) przeciez przeprosilam :) zly dzien mialam powaznie :)
    Tylko moj mowi
    DAMA NA SALONACH, MATKA W DOMU, DZIWKA W SYPIALNI....

    Andzia33, Modelka, Fedra lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Jak bym włożyła jakieś siateczkowe wdzianko lub coś w tym rodzaju, to chyba raczej oboje odlecielibyśmy ze śmiechu, a nie namiętności :P :D

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png


    hahahahahahahaha, ja podejrzewam podobny skutek 0rofl.gif

    celia lubi tę wiadomość

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ