Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Makak Ekspertka

Wysłany: 19 września 2013, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_kropeczko, tak strasznie mi przykro... ale pamiętaj, że jesteśmy tu też po to, żeby się również w takich sytuacjach wspierać. przytulam cieplutko i mocno.

celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

20110812580114.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 września 2013, 08:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    masakra...ja jestem baaardzo otwarta, ale az wypiekow dostalam ;) ja sie ogolnie boje kupic wibratora Moj bardzo by chcial), bo stwierdzil, ze jak kupie to bede miala jednego tam..i drugiego w dupie...wiec troche sie boje...bedzie trzeba zaciski robic po 50-stce bo miesnie odbytu padna :) hahaha

Dziewczyny ja mam 27,5, ale bardziej sie czuje na 30, niz na 20...przyjmiecie?????!!!!!!!!!!

no ba! już jesteś w gronie :D

weronika86, Iwka lubią tę wiadomość

• Blysk_kotka Ekspertka

Wysłany: 19 września 2013, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka ty już nie świruj że nie wiesz .. bo trafiłaś , nie koniecznie musi to być kombinezon , chodzi ogólnie o to że to całe z koronki jak wzorkowe rajstopy.. jedno mam takie bardzo delikatne u gory jak gorset , połaczony z pończochami , drugi już bardziej extrim , ale wyszczupla, i wygląda na ciele jak tatuaz ..na facetach robi piorunujące wrażenie.. ogólnie to ja byłam okropnie zacofana w temacie, zawsze tylko nie ,nie nie.. po co , na co i dlaczego.. po 30 mi odbiło i pomyslałam że czas na eksperymenty i dobrą zabawę bo inaczej ,któreś z nas w końcu zaśnie w czasie łóżkowych zabaw i co?? nie żałuje , korzystamy z tego od święta ale to magiczne momenty . Dla mniej odważnych polecam małe dodatki , ja mam np też koronkowe rękawiczki takie długie aż do łokcia i też działają a to nic strasznego. Uczcie się dziewczyny , stara błysk_kotka wiecznie żyć nie będzie hahahahha ;)

Modelka, celia, MalutkaEve, Ciapulinka, Andzia33, weronika86, Iwka, biedronka1982, Fedra, Jus1985 lubią tę wiadomość

"Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 września 2013, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaKropeczko - tuuuulimy ...

Weronika - witamy i zapraszamy :) Czy to nie Ty naskoczyłaś na mnie na innym forum - dotyczącym imion dzieci ? :)

Hihihihihihi, nieważne, zapraszamy do nas :) 041.gif

weronika86, Iwka lubią tę wiadomość

• Modelka Autorytet

Wysłany: 19 września 2013, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błysk_kotka - no prawie jakbyś moją garderobę opisywała :) Ja takie mam, wyglądają zarąbiście, ale prawda jest też taka, że do tego trzeba mieć bardzo dobrą figurę, bo jak inna bielizna potrafi coś ukryć/podreślić, tak taka siateczka nic absolutnie.

A oprócz tego - kilka gorsetów, kilka dziwnych strojów nie do opisania (zajmują dwie szuflady i jedną dużą półkę w szafie), zabawek całą szufladę upchaną po brzegi. Teraz muszę sobie kupić buty do łóżka, bo takich specjalnie na tę okazję nie mam, a by się czasem przydały, żeby zwykłych szpilek nie zakładać ;)

I powiem tak - eksperymentujcie, dziewczyny, bo im lepszy seks, tym większe szanse.

Poza tym, jak mówiła moja mama - kobieta powinna być damą w salonie, artystką w kuchni i dziwką w sypialni!

Blysk_kotka, MalutkaEve, celia, Ciapulinka, Katha81, Andzia33, weronika86, Iwka, Mili, biedronka1982 lubią tę wiadomość

zem3upjygjyf6uag.png
  • Blysk_kotka Ekspertka

Wysłany: 19 września 2013, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się w całej rozciągłości

Modelka lubi tę wiadomość

"Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • celia Autorytet

Wysłany: 19 września 2013, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    po 30 mi odbiło i pomyslałam że czas na eksperymenty i dobrą zabawę bo inaczej ,któreś z nas w końcu zaśnie w czasie łóżkowych zabaw i co?? nie żałuje , korzystamy z tego od święta ale to magiczne momenty

Oj dobrze mówisz, chyba niektóre rzeczy jeszcze przerastają moją wyobraźnię, ale dojrzewam, dojrzewam do zastosowania czegoś ;) :D
    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

MalutkaEve lubi tę wiadomość

p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 września 2013, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Poza tym, jak mówiła moja mama - kobieta powinna być damą w salonie, artystką w kuchni i dziwką w sypialni!

no umarłam :D hahaha :D

Modelka lubi tę wiadomość

• Blysk_kotka Ekspertka

Wysłany: 19 września 2013, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    no umarłam :D hahaha :D
    Ty mi tu nie umieraj , to najświętsza prawda i najlepszy sposób na faceta ..

MalutkaEve, Katha81, Modelka, Andzia33 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 września 2013, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobieta powinna być damą w salonie, artystką w kuchni i dziwką w sypialni!

GENIALNE !!!!!

Ja tez dojżewam do zabawek,,,chociaż ,,,jakoś nie czuję takiej potrzeby żeby z czymś eksperymentować, owszem super sexi bielizna to tak ... ale do reszty - może jeszcze nie ''dojrzałam'' :P podojrzewam z celią :P

celia, Modelka, Fedra lubią tę wiadomość

• celia Autorytet

Wysłany: 19 września 2013, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bym włożyła jakieś siateczkowe wdzianko lub coś w tym rodzaju, to chyba raczej oboje odlecielibyśmy ze śmiechu, a nie namiętności :P :D

MalutkaEve, maximka84, Mili lubią tę wiadomość

p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • KotkaPsotka Autorytet

Wysłany: 19 września 2013, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a gdzie wy takie bielizny piekne kupujecie?

9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 września 2013, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Jak bym włożyła jakieś siateczkowe wdzianko lub coś w tym rodzaju, to chyba raczej oboje odlecielibyśmy ze śmiechu, a nie namiętności :P :D

no u mnie chyba byłoby tak samo :D i szlag by trafił cały wieczór :P

Katha81, celia lubią tę wiadomość

• Katha81 Autorytet

Wysłany: 19 września 2013, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:

dobry tekst, ale sie usmialam
    2smiech.gif

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2013, 10:41

sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Andzia33 Autorytet

Wysłany: 19 września 2013, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona kropeczko strasznie mi przykro,przytulam!

U mnie beta negatywna,więc działamy dalej.

Katha81 lubi tę wiadomość

Andzia33
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 września 2013, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się
    do mnie @ wreszcie przyszła !!

uf bo już myślałam, że znowu tarczyca szaleje.

• Katha81 Autorytet

Wysłany: 19 września 2013, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zgadzam sie z mama Modelki ;)
    moj maz chcial kiedys poekserymentowac w sypialni a ja mu powiedzialam zeby nie traktowal mnie 'przedmiotowo' ;)
    ale mnie namowil i sie poddalam no i bylo fajnie i teraz jak mamy ochote to 'pozwalam' sie traktowac 'przedmiotowo' a nasze fantazje sa zaspokojone a ja nadal jestem dama i artystka i najukochansza zona ;)

Andzia33, Iwka, Fedra lubią tę wiadomość

sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • weronika86 Autorytet

Wysłany: 19 września 2013, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Błysk_kotka - no prawie jakbyś moją garderobę opisywała :) Ja takie mam, wyglądają zarąbiście, ale prawda jest też taka, że do tego trzeba mieć bardzo dobrą figurę, bo jak inna bielizna potrafi coś ukryć/podreślić, tak taka siateczka nic absolutnie.

A oprócz tego - kilka gorsetów, kilka dziwnych strojów nie do opisania (zajmują dwie szuflady i jedną dużą półkę w szafie), zabawek całą szufladę upchaną po brzegi. Teraz muszę sobie kupić buty do łóżka, bo takich specjalnie na tę okazję nie mam, a by się czasem przydały, żeby zwykłych szpilek nie zakładać ;)

I powiem tak - eksperymentujcie, dziewczyny, bo im lepszy seks, tym większe szanse.

Moj M powtarza to ciagle...dlatego mnie kocha juz 13 lat...umie sie zachowac jak trzeba, dobrze ugotowa potrafie a bzykac to musze codziennie...jakbym byla facetem....:)bzykalabym wszystko :) hahaha
    Maximka to ja :) przeciez przeprosilam :) zly dzien mialam powaznie :)

5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet

Wysłany: 19 września 2013, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Moj M powtarza to ciagle...dlatego mnie kocha juz 13 lat...umie sie zachowac jak trzeba, dobrze ugotowa potrafie a bzykac to musze codziennie...jakbym byla facetem....:)bzykalabym wszystko :) hahaha
    Maximka to ja :) przeciez przeprosilam :) zly dzien mialam powaznie :)
    Tylko moj mowi
    DAMA NA SALONACH, MATKA W DOMU, DZIWKA W SYPIALNI....

Andzia33, Modelka, Fedra lubią tę wiadomość

5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 września 2013, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:

hahahahahahahaha, ja podejrzewam podobny skutek 0rofl.gif

celia lubi tę wiadomość

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego