X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    w wannie tez fajnie jest kapiel.gif


    marzy mi się ciepła kąpiel z bąbelkami lampką wina...
    zaczekam na Lubego i chyba się skuszę :D w końcu zimno i trzeba się ogrzać :)

    biedronka1982, Iwka lubią tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 19 września 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    No cieszę się 0dance3.gif i doceniam to co mam :)
    sponsoring? a myślałam że to tylko w filmach. No ale tupet gościu ma 036.gif

    Hehe, nie tylko w filmach ;) Najpierw byłam oburzona, teraz się śmieję :) Moja współlokatorka ze studiów codziennie pytała mnie jak wracałam z uczelni "I co dzisiaj?" bo wiedziała, że śmieszniastych historii z facetami będę miała znów na pęczki. Takie typy przyciągałam, haha!

    Dobrze, że teraz mam normalnego i kochającego ;)

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Babeczki ... jakiś kiepski humorek mnie dopadł ... mężuś w pracy , na szczęście @@@ się kończy ... w przyszłym tygodniu wizyta u urologa i powinny być staranka ... zły nastroju znikaj ...

    MalutkaEve, Modelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Hej Babeczki ... jakiś kiepski humorek mnie dopadł ... mężuś w pracy , na szczęście @@@ się kończy ... w przyszłym tygodniu wizyta u urologa i powinny być staranka ... zły nastroju znikaj ...


    mnie te jakoś tak sobie, wcinam 674145z3sux6kvkm.gif i nOOdzę się...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili wrote:
    Muszę się do czegoś przyznać...z Wami jest mi dużo wesele, milej niż w "realu". Miałam dzisiaj telefon od dalekiego kuzyna tylko po to abym przyjęła do wiadomości, że znowu dostał podwyżkę 4 tyś. To już jego druga taka w przeciągu dwóch miesięcy, ale tak naprawdę to musi zostawić tę robotę, bo jego własna firma w tydzień przynosi mu tyle, co tam ma przez miesiąc. Planuje zakup pięknego apartamentu za tyle i tyle... i domu wczasowego za tyle i tyle. Miloner od 2 miesięcy...ale będzie na to potrzebował 2 lat. No to ja na to suuuper,że Ci się tak powodzi i zaproponowałam mu zakup "jakieś miejscówki" we Włoszech dla rodziny, ale chyba wyczuł, że się z niego nabijam. Czy niektórzy ludzie są tak bardzo smutni i zakompleksieni, że potrafią mówić tylko o kasie?
    Tu mi lepiej, wolę takie rozmowy, bądź tylko ciche przysłuchiwanie się.


    znam takiego, potem bardzo mocno kopnęło go życie w tyłek bo zrozumiał, że najważniejszych rzeczy jak zdrowe dziecko nie kupi się za żadne pieniądze.

    Mili lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    mnie te jakoś tak sobie, wcinam 674145z3sux6kvkm.gif i nOOdzę się...
    A ja znowu slone. Bekon rules! :-P

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0what.gif


    MalutkaEve - to wpadnij na winko lub coffe ... ;)

    Zas weszłam na fb ... kolejna koleżanka urodziła ... zdjęcia daje, małego, puchatego dzieciaczka ... i weź się tu człowieku wyluzuj, nie myś, nie przejmuj się ... nie da się po prostu się nie da ... niewiem.gif

    vanessa, Katha81, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...nic tylko ... 0suicide.gif

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...a jak nie siebie to te wszystkie przechwalające sie na fb naszych klasach itp ... dziećmi 0shoot.gif


    wiem wiem wiem, przemawia przeze mnie - przyznajcie - UZASADNIONA zazdrość i bezradność ...

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 19 września 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka, co to za czarne myśli! Koleżanka ma ślicznego pulchnego bobaska, Ty też będziesz miała :)

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze że nie mam fb :)

    piję mleczko :) zamiast winka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Da sie. Codziennie patrze w pracy, jak kolezance rosnie brzuch i nie zazdroszcze tylko ciesze sie razem z nia! :-)

    Katha81, Jus1985 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Maximka, co to za czarne myśli! Koleżanka ma ślicznego pulchnego bobaska, Ty też będziesz miała :)


    żeby to jedna miała ... wiem ale mnie juz kurwica bierze, po prostu ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Da sie. Codziennie patrze w pracy, jak kolezance rosnie brzuch i nie zazdroszcze tylko ciesze sie razem z nia! :-)


    no ja tak nie potrafię, niestety ... oczywiście że źle nikomu nie życze, no ale jakoś w srodku żal :(

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echhh z reszta nieważne, mam gorszy dzień.
    Nie bede Wam psuc humoru, sorki za poprzednie wpisy ;)

    Idę przed TV , odmulę troche mózg... miłego wieczorku dla Was ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba się cieszyć, że dziewuchy w ciąży chodzą, a wtedy dobra energia przypłynie i do nas :D

    biedronka1982, Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    trzeba się cieszyć, że dziewuchy w ciąży chodzą, a wtedy dobra energia przypłynie i do nas :D

    Ommmmmmmmmm
    Ommmmmmmmmm
    Ommmmmmmmmm

    Plyn energio!

    MalutkaEve, ulek lubią tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 19 września 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Echhh z reszta nieważne, mam gorszy dzień.
    Nie bede Wam psuc humoru, sorki za poprzednie wpisy ;)

    Idę przed TV , odmulę troche mózg... miłego wieczorku dla Was ...
    Znam to. Każda z nas tak czasami ma, trzeba przeczekać ;) a lepszy humor sam przyjdzie!

    weronika86 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili wrote:
    Muszę się do czegoś przyznać...z Wami jest mi dużo wesele, milej niż w "realu". Miałam dzisiaj telefon od dalekiego kuzyna tylko po to abym przyjęła do wiadomości, że znowu dostał podwyżkę 4 tyś. To już jego druga taka w przeciągu dwóch miesięcy, ale tak naprawdę to musi zostawić tę robotę, bo jego własna firma w tydzień przynosi mu tyle, co tam ma przez miesiąc. Planuje zakup pięknego apartamentu za tyle i tyle... i domu wczasowego za tyle i tyle. Miloner od 2 miesięcy...ale będzie na to potrzebował 2 lat. No to ja na to suuuper,że Ci się tak powodzi i zaproponowałam mu zakup "jakieś miejscówki" we Włoszech dla rodziny, ale chyba wyczuł, że się z niego nabijam. Czy niektórzy ludzie są tak bardzo smutni i zakompleksieni, że potrafią mówić tylko o kasie?
    Tu mi lepiej, wolę takie rozmowy, bądź tylko ciche przysłuchiwanie się.


    No ja niestety takich w Anglii non stop spotykam...gowno mial, gowno widzial, ale juz po miesiacu za granica...wszystko ma, wszystko co tylko mozna miec... ( sie naslucham u siebie w studiu..) raz jak mialam zly dzien i nie wytrzymalam...gosc nawijal, nawijal i chyba kurcze czekal na nasze reakcje, albo oklaski, nie wiem kurwa...czekalismy az sie chlop wygada...w koncu nie wytrzymalam: sluchaj, nie obraz sie, ale co to mnie gowno obchodzi co ty masz??? ja tez mam i sie nie chwale. Nie czyni cie to lepszym czlowiekiem...mozesz tym zainponowac swoich napompowanym kolegom, ale pustym laskom a mi raczej nie....wogole wszyscy tylko mojego lubia a Weronika to wredna franca :)
    Czasami zastanawiam sie jak takie osoby wychowuja swoje dzieci? Pieniadze sa wazne w tym swiecie, ale nie najwazniejsze....
    Niestety ta postawa jest bardzo popularna...nie musze daleko szukac...jeden taki okaz mam za sciana- tescia.!
    Dom nasz- nie jego...a on chwali sie w pracy, ze jego...psy tez jego i wogole kurwa wszystko jego ;) masakra...

    Modelka, Mili lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 19 września 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja dołączę tu do Waszego grona ;-)
    Za miesiąc kończę 33 lata ..... więc chyba się nadaję :-)

    Weronika - Z teściami to różnie bywa - wiem bo mieszkamy w jednym domu, my na górze oni na dole. Także wiem coś o tym. Chciaz w sumie nie mam źle. Prędzej mnie teściowa wk...... niż teść, ale jakoś żyjemy :-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ