X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika - wiem, ja się wogóle nie gniewam :D

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mysle :) wiesz my babki kolo 30stki mamy juz czestsze zapedy przedmenopauzalne, wiec mozna to wybaczyc nie? Na forum moja zlosliwosc wyszla pierwszy raz a pomysl jak moj M to znosi przez 13 lat..prosto do nieba pojdzie :)

    celia, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka a ty nie udostepniasz wykresu?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Maximka a ty nie udostepniasz wykresu?


    ja na wykresie za dużo nie zaznaczam więc nie ma go po co udostepniać ;) jak udostepniałam, wszystko tam miałam notowane , to tylko byłam nakręcana przez dziewczyny :P bo ładny wykresik ... no cóż jak u mnie książkowo, to ładnie ... teraz mniej stresu mam .... po prostu ;)

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się...no już nie z rana. Rano poleciałam na monitoring :) I owulacja była...teraz czekamy

    Zielona_kropeczko trzymaj się ciepło <3


    ps.ale mnie nakręciłyście na te gadżety, mam w domu cały arsenał ale wciśnięty gdzieś w szafie...chyba dzisiaj je przeproszę i zaproszę do wyrka :)

    Blysk_kotka, Modelka, Katha81, Makak, MalutkaEve, celia, Andzia33, weronika86 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    się będzie działo!

    Iwka, Katha81 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj będzie 0dj.gif

    Katha81, MalutkaEve, weronika86 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 19 września 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaak...och będzie;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Fasolka
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 19 września 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszajcie, zapraszajcie :)

    Swoją drogą jak Mojemu powtórzyłam te światłe nauki mojej rodzicielki, to powiedział, że mam zajebistą mamę ;)

    Andzia33, Iwka, Katha81 lubią tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo masz kochana zajebistą mamę :) Pozdrów ją od nas <3 od dzisiaj moje motto
    dama - artystka - dziwka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2013, 14:37

    Andzia33, maximka84, Modelka, MalutkaEve, Fedra lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 19 września 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się do czegoś przyznać...z Wami jest mi dużo wesele, milej niż w "realu". Miałam dzisiaj telefon od dalekiego kuzyna tylko po to abym przyjęła do wiadomości, że znowu dostał podwyżkę 4 tyś. To już jego druga taka w przeciągu dwóch miesięcy, ale tak naprawdę to musi zostawić tę robotę, bo jego własna firma w tydzień przynosi mu tyle, co tam ma przez miesiąc. Planuje zakup pięknego apartamentu za tyle i tyle... i domu wczasowego za tyle i tyle. Miloner od 2 miesięcy...ale będzie na to potrzebował 2 lat. No to ja na to suuuper,że Ci się tak powodzi i zaproponowałam mu zakup "jakieś miejscówki" we Włoszech dla rodziny, ale chyba wyczuł, że się z niego nabijam. Czy niektórzy ludzie są tak bardzo smutni i zakompleksieni, że potrafią mówić tylko o kasie?
    Tu mi lepiej, wolę takie rozmowy, bądź tylko ciche przysłuchiwanie się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2013, 14:47

    maximka84, Andzia33, Iwka, MalutkaEve, Makak, weronika86, Fedra lubią tę wiadomość

    Fasolka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili wrote:
    Muszę się do czegoś przyznać...z Wami jest mi dużo wesele, milej niż w "realu". Miałam dzisiaj telefon od dalekiego kuzyna tylko po to abym przyjęła do wiadomości, że znowu dostał podwyżkę 4 tyś. To już jego druga taka w przeciągu dwóch miesięcy, ale tak naprawdę to musi zostawić tę robotę, bo jego własna firma w tydzień przynosi mu tyle, co tam ma przez miesiąc. Planuje zakup pięknego apartamentu za tyle i tyle... i domu wczasowego za tyle i tyle. Miloner od 2 miesięcy...ale będzie na to potrzebował 2 lat. No to ja na to suuuper,że Ci się tak powodzi i zaproponowałam mu zakup "jakieś miejscówki" we Włoszech dla rodziny, ale chyba wyczuł, że się z niego nabijam. Czy niektórzy ludzie są tak bardzo smutni i zakompleksieni, że potrafią mówić tylko o kasie?
    Tu mi lepiej, wolę takie rozmowy, bądź tylko ciche przysłuchiwanie się.


    Nio ... niestety, życie ... a niektórym od pieniędzy to się w dup... poprzewracało - jak to stwierdza Ferdynand Kiepski ...

    Iwka, weronika86, Mili, Fedra lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 19 września 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka to działajcie.Trzymam kciuki!

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do kasy to ja sie juz przekonałam ze jak masz kasę to i przyjaciół a jak kasy nie masz to zostajesz sam,
    także mam kilka koleżanek i koniec i was oczywiście

    Iwka, Andzia33, Mili, Fedra lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Iwka to działajcie.Trzymam kciuki!
    No też tak jeszcze myślę co by dzisiaj działać jeszcze :) Tak na wszelki wypadek tylko trochę się boję tego mojego "swędzenia" po pierwsze co by męża nie zarazić a po drugie obawiam się że to spowoduje naturalną antykoncepcję i z tego cyklu będzie dupa blada i hsg i tak mnie dopadnie :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzięki bogu mam szczęście do ludzi, więc tak naprawdę chyba nie znam nikogo takiego ale słyszałam nie raz że niestety ludzie są czasami aż tak bardzo zakompleksiani że kasą chcą nadrobić...rozumiem jeśli to był bliski Ci kuzyn ale jak piszesz daleki ... to bym się go właśnie spytała czy się chwali czy chce Ci kupić jakiś prezent z tej okazji. A co my możemy poradzić są ludzie i ludzie

    Andzia33, Mili lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam plany na dziś na baseny jechać, do Białki ale pogoda do d... i przeziębienie mnie zbiera

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 19 września 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka, to się ciesz... Ja już spotkałam wiele typów - od takich, co kasę mają i pogardzają tymi, co jej nie mają, po takich, co kasy nie mają i patrzą na tych, co mają jak na zadufanych w sobie snobów. A o facetach to aż szkoda gadać - mi już proponowano sponsoring, kasę za spotkanie, mercedesa, dom i wieczne utrzymanie w zamian za małżeństwo (i powicie piątki dzieci) i inne tego typu śmieszne rzeczy...

    Andzia33, Mili lubią tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Iwka, to się ciesz... Ja już spotkałam wiele typów - od takich, co kasę mają i pogardzają tymi, co jej nie mają, po takich, co kasy nie mają i patrzą na tych, co mają jak na zadufanych w sobie snobów. A o facetach to aż szkoda gadać - mi już proponowano sponsoring, kasę za spotkanie, mercedesa, dom i wieczne utrzymanie w zamian za małżeństwo (i powicie piątki dzieci) i inne tego typu śmieszne rzeczy...

    No cieszę się 0dance3.gif i doceniam to co mam :)
    sponsoring? a myślałam że to tylko w filmach. No ale tupet gościu ma 036.gif

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    miałam plany na dziś na baseny jechać, do Białki ale pogoda do d... i przeziębienie mnie zbiera
    w wannie tez fajnie jest kapiel.gif

    Blysk_kotka, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ