X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 19 września 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę dziewczyny że najfajniej to by było teraz jakbyśmy sobie usiadły w jakimś jakuzzi z lampką szampana , pogadały i wyluzowały ehhhhhhhhhh ale by mi się przydało.
    Tym bardziej że czuje że jest tu wiele kobitek, z ktorymi mogłabym się zakumplowac ;-)

    hmmm przynajmniej tak mi się wydaje he he

    w sumie to przyznam się że nalałam sobie trochę winka i sączę ale nie powiem żeby mi jakoś smakowało..... w towarzystwie chyba lepiej ... :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2013, 21:10

    Blysk_kotka, Mili, MalutkaEve, maximka84, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 19 września 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i ja łyknę sobie na dobry sen... Chociaż do lustra nie lubię ;(

    Mili lubi tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 19 września 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka, najbliższe lustro mam w łazience więc odpada he he

    właśnie wziełam ciepłą kąpiel i jest mi dobrze, a mąż pije piwko także ... ;-)
    bo pisałam że w towarzystwie lepiej ale chodziło mi o babskie , wiesz ;-)

    Najważniejsze że jutro co???

    piąteczek !!!! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2013, 21:38

    biedronka1982, weronika86 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ci Boze za to, ze istnieje piatek! On nadaje sens tygodniom pracy! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2013, 21:46

    MILA, MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 19 września 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbyśmy się tak luzowały w jacuzzi z szampanem to pewnie ciąze by się sypały jak z rękawa i potem to już tylko luzik z koktajlem owocowym .. Jak będziecie się umawiać to pamiętajcie o mnie :)

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 19 września 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka - co racja to racja, a ja jutro wzięłam soboe pół urlopu także weekend rozpoczne od 12.00 he he he :-D

    Błysk kotka masz jak w banku ;-)

    Blysk_kotka lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 19 września 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Może i ja łyknę sobie na dobry sen... Chociaż do lustra nie lubię ;(

    Kiedyś stwierdziłam, że jak zacznę pić w samotności, to będzie to jasny znak, że wpadam w alkoholizm ... No ale skoro piję z Wami no to chyba się nie liczy jako samotne niewiem.gif ;)

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    MILA, Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 19 września 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia, no wiedziałam, że któraś z Was znajdzie jakieś fajne wytłumaczenie ;) Chociaż ja w końcu zrezygnowałam z winka - siemię lniane skutecznie wyleczyło mnie z ochoty na cokolwiek ;(

    zem3upjygjyf6uag.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 19 września 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, kobietki niech mi któraś powie, że będzie dobrze i wszystko się ułoży, bo mam jakiś kosmiczny zjazd w dolne rejony bezsensu życia ... 2placz.gif

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    MalutkaEve, maximka84 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 19 września 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dopadl maly hmmm nie raczej duzy glod !!! Ale zrec o tej godzinie ?!!! A w dupie mam; wkladam pizze do piekarnika :-)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Rany, kobietki niech mi któraś powie, że będzie dobrze i wszystko się ułoży, bo mam jakiś kosmiczny zjazd w dolne rejony bezsensu życia ... 2placz.gif

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    Będzie wszystko dobrze, wszystko się ułoży !!!

    nie martw się, to normalne, że wtedy kiedy tak bardzo chcemy dziecka go nie ma, a dookoła nagle wszędzie babeczki z ciążowymi brzuchami, mamusie z pachnącymi w wózeczkach dziećmi.

    dla każdej z nas gdzieś tam w niebie jest kruszynka która w końcu się pojawi w brzuszku, a potem będziemy ją tulić w ramionach
    czasem trzeba na nią długo czekać ale dlatego to kobiety chodzą w ciąży i rodzą bo to my mamy tą siłę której nie mają faceci.
    więc uszka do góry jutro będzie lepszy dzień

    celia, Mili, maximka84, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 19 września 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia ja tez mam ciezkie chwile; nawet napisalam w pamietniku; ehhhhh niby mam nadzeje ale raz jest przy mnie a innym gdzies sie gubi. Wiem ze ci ciezko trzymaj sie kochana!!

    celia lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 19 września 2013, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka Ty nigdy nie psujesz mi humoru. A z nk miałam tak samo wszędzie - bobasy, teraz ucichło - koleżanki są już za stare na dzieci ;););) Ja zdjęć raczej nie wstawiałam, a jak mi się zdarzyło, to zaraz pełno komentarzy, że mam taki fajny brzuszek - ciążowy!!! Normalnie nóż mi się otwierał, więc teraz tylko ovufriend:) Kochana zaraz macie wizytę u specjalisty i wszystko może się zdarzyć...
    Celia musi być dobrze, mając tak fajne koleżanki jak my - jeszcze masz wątpliwości?
    Dobranoc Wszystkim.

    celia, maximka84 lubią tę wiadomość

    Fasolka
  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 20 września 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Rany, kobietki niech mi któraś powie, że będzie dobrze i wszystko się ułoży, bo mam jakiś kosmiczny zjazd w dolne rejony bezsensu życia ... 2placz.gif

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png


    Wiesz musi być dobrze choć na dzień dzisiejszy mam podobnie. Czekam na okres,brzuch boli, jajniki ciągną, plecy bolą już tak chyba z tydzień. Już mam dość a wczoraj jeszcze hakiem babce auto zarysowałam i się zdołowałam..... masakra....
    ale wiem, że jutro będzie nowy dzień i może być lepiej ... choć od wczorajszego płaczu głowa mi pęka.

    Ale co nas nie zabije to nas wzmocni ;P

    celia, maximka84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Dzieki Ci Boze za to, ze istnieje piatek! On nadaje sens tygodniom pracy! :-D

    piątek, piątek, tygodnia koniec i początek 0dance3.gif

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 20 września 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana <3
    Normalnie za te doły i smuty mam ochotę Wam dać karniaczki !!!!0bicz.gif Proszę się opamiętać i uśmiech sikanie.gif

    Weeeeeeeeeekend !!!!0dance4.gif

    maximka84, celia, biedronka1982, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    No to ja dołączę tu do Waszego grona ;-)
    Za miesiąc kończę 33 lata ..... więc chyba się nadaję :-)

    Weronika - Z teściami to różnie bywa - wiem bo mieszkamy w jednym domu, my na górze oni na dole. Także wiem coś o tym. Chciaz w sumie nie mam źle. Prędzej mnie teściowa wk...... niż teść, ale jakoś żyjemy :-)


    Witaj Kochana !!! Widze że mamy taką samą sytuację mieszkaniową ... :P Ale ja tez nie narzekam, póki co ... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Rany, kobietki niech mi któraś powie, że będzie dobrze i wszystko się ułoży, bo mam jakiś kosmiczny zjazd w dolne rejony bezsensu życia ... 2placz.gif

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png


    Kochana - ja wczoraj miałam to sama ... zabijałam i siebie i wszystkich wokół - wirtualnie ... ale dziś już lepiej ... słonko, piątek, kochający mąż, zdrowie ... mamy z czego się cieszyć a powoli kurde wszystko się ułoży ...

    celia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili wrote:
    Maximka Ty nigdy nie psujesz mi humoru. A z nk miałam tak samo wszędzie - bobasy, teraz ucichło - koleżanki są już za stare na dzieci ;););) Ja zdjęć raczej nie wstawiałam, a jak mi się zdarzyło, to zaraz pełno komentarzy, że mam taki fajny brzuszek - ciążowy!!! Normalnie nóż mi się otwierał, więc teraz tylko ovufriend:) Kochana zaraz macie wizytę u specjalisty i wszystko może się zdarzyć...
    Celia musi być dobrze, mając tak fajne koleżanki jak my - jeszcze masz wątpliwości?
    Dobranoc Wszystkim.

    0slonce.gif

    dziękuję za miłóe słowa i cieszę się że ten wątek cieszy się taką ''popularnością'' , super że jest nas duuuużo nas : jak to któraż napisała 18 + VAT :D strasznie Was luuuuubię :D

    Mili lubi tę wiadomość

  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 20 września 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    0what.gif


    MalutkaEve - to wpadnij na winko lub coffe ... ;)

    Zas weszłam na fb ... kolejna koleżanka urodziła ... zdjęcia daje, małego, puchatego dzieciaczka ... i weź się tu człowieku wyluzuj, nie myś, nie przejmuj się ... nie da się po prostu się nie da ... niewiem.gif

    Zdjęcia na fb to pikuś przy wizycie u takiej świeżo upieczonej mamy... czeka mnie taka, bo kumpela tydzień temu urodziła -już zbieram siły, żeby się nie poryczeć :(

    maximka84 lubi tę wiadomość

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ