Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona jeżeli ci coś mogę doradzić. Nie zwlekaj z decyzją o dziecku. Zaraz po poronieniu dziewczyny łatwiej zachodzą, jak po pół roku.

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Mona jeżeli ci coś mogę doradzić. Nie zwlekaj z decyzją o dziecku. Zaraz po poronieniu dziewczyny łatwiej zachodzą, jak po pół roku.
    No wiem. Od jutra może zacznę mierzyc tempke żeby zobaczyć czy była szansa na owulke. Ciekawe czy nagle mój organizm postanowił się naprawić.

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na innym wątku właśnie urodziła dziewczyna, która zaszła przed 1 @ po poronieniu. Beta jej nie spadała, myślała, że źle ją wyczyścili, a tam był zonk.

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, czasami właśnie może się wszystko poprzestawiac. Oby u Ciebie na dobre!
    No i nie zadreczaj się, bo to nic nie pomoże...

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Na innym wątku właśnie urodziła dziewczyna, która zaszła przed 1 @ po poronieniu. Beta jej nie spadała, myślała, że źle ją wyczyścili, a tam był zonk.
    I po lyzeczkowaniu była?

    Asia juz się nie zadreczam. Filip podświadomie mi pomaga. Zrobil się taki calusny. Codziennie przybiera rano i budzi mnie calusem. Przytula się ze 2 razy częściej.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz, kochanego masz tego synka :)

    A ja kurcze mam już wyniki morfologii - wszystko ok, poza leukocytami i limfocytami. Trochę za wysokie są. Ech, jak nie urok, to wiadomo co... Pewnie to od przemęczenia :(
    Oby tylko anestezjolog mnie do punkcji dopuścił :(

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia będzie dobrze. Zobaczysz.
    Może to faktycznie ze stresu i przemęczenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy test owulacyjny jest pozytywny? Czy jeszcze jest za blada druga kreska?
    Dodam, że w rzeczywistości jest trochę ciemniejsza niż wyszło na zdjęciu

    15a4c6967f034011med.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco dziewczyny mają rację, dziwny ten lekarz...ech ciezko trafić na kogoś godnego zaufania ;/ Ale co mu zależy, przecież też dostaje za Was kase od NFZ

    Mona trudny wybór z tą klasa...jestem ciekawa co zrobią z gimnazjum bo też się odgrażali, że zlikwiduja.

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    I po lyzeczkowaniu była?
    QUOTE]
    Tak

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Widzisz, kochanego masz tego synka :)

    A ja kurcze mam już wyniki morfologii - wszystko ok, poza leukocytami i limfocytami. Trochę za wysokie są. Ech, jak nie urok, to wiadomo co... Pewnie to od przemęczenia :(
    Oby tylko anestezjolog mnie do punkcji dopuścił :(
    a nie boli cie zab, ziaslo, gardlo ??

    Mona masz cudownego syna ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co faktycznie po tym metformaxie sporo mi spadło 3 kg mniej znowu ;)

    nick nieaktualny, Asiula86 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ wrote:
    Choco dziewczyny mają rację, dziwny ten lekarz...ech ciezko trafić na kogoś godnego zaufania ;/ Ale co mu zależy, przecież też dostaje za Was kase od NFZ

    Mona trudny wybór z tą klasa...jestem ciekawa co zrobią z gimnazjum bo też się odgrażali, że zlikwiduja.
    Czuje że zlikwiduja i mam wrażenie ze rocznik mojego syna będzie to testował.

    Ania - wiem.

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę zrobić TSH do LuxMedu to może powtórzę te morfologie. Sprawdzę, czy coś się zmieniło i czy nie był to błąd.

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    a nie boli cie zab, ziaslo, gardlo ??

    Mona masz cudownego syna ;)

    Nie, tylko śpiąca i zmęczona jestem. A OB pięknie wynosi 4. Leukocyty 11,5 przy normie do 10 :-(

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Nie, tylko śpiąca i zmęczona jestem. A OB pięknie wynosi 4. Leukocyty 11,5 przy normie do 10 :-(
    spokojnie przy takiej pogodzie wystarczy ze lekko cie przewieje i leukocyty moga isc do góry bo system odpornosciowy zaczyna sie bronic ;) skoro ob jest ladne to spokojnie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    spokojnie przy takiej pogodzie wystarczy ze lekko cie przewieje i leukocyty moga isc do góry bo system odpornosciowy zaczyna sie bronic ;) skoro ob jest ladne to spokojnie ;)

    Zastanawiam, czy może mieć wpływ też ten steryd co biorę. Spytam dziś mojej opiekunki (jest polozna) i na wszelki wypadek jutro powtórzę morfologie.

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, cały ranek staram się napisać.. Mnie to się nie podoba.. Koleś chce testować na Tobie terapię i jeszcze karze sobie za to płacić? Bardzo to podejrzane. Zmień lekarza, takiemu nie można ufać

    Asiula, spokojnie, to dobre wyniki. Dziękuję że pytasz o chłopców. Póki co jest w miarę. Tymek chodzi do przedszkola, Patryk lobuzuje, stara się chodzić przy meblach, ścianie ale sam się boi puścić i teraz jak nie może dalej to marudzi..

    Dziś będzie moja siostra, super, ale pol dnia w kuchni..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 14:30

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 06:42

    konwalianka, Ania_84, nick nieaktualny, Asiula86, LaRa, nick nieaktualny, nowatorka, nick nieaktualny, WróżkaZielona, nick nieaktualny, choco, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manabu fajny brzuszek.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 4546 4547 4548 4549 4550 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ