X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 31 lipca 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka tak jak pisałam, w pepco tanio.
    No faktycznie! Jest na nożu! King Hoff jest napisane. :)
    Albo też kup podobny zestaw filiżankowy i tyle. :)

    Asiula w czasie @ zawsze "żrem" jak świnia. ;)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 31 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Asiula w czasie @ zawsze "żrem" jak świnia. ;)

    I tego po Tobie nie widać :P Farciara :P

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 31 lipca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@ wrote:
    Pewnie znajdę ale zestaw dla 6 osób, a pierwotnie chciałam w prezencie zestaw dla 12 osób, i się biłam myślami że 300 zł na komplet sztućców to mało i kupię szajs

    Na 6 osob, czyli na tyle, co Ty dostalas filizanek :P

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 31 lipca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko serio z Ciebie taka szprycha? Możesz jeść te wszystkie cuda i nic po Tobie nie widać? Zazdraszczam, bo ja właśnie odkryłam że moja sukienka "skurczyła się w praniu" :/ cholera no, Kroko pożyczyłabyś mi swoją figurę chociaż na 2 dni :P
    Przekonałaś mnie, widziałam na allegroszu zestaw Kinghoffa, dla 12 osob tak jak chciałam, z przesyłką mniej niż 200 zł mnie wyniesie, w razie gdyby coś było nie tak z tymi sztućcami to zwalę na Ciebie :P a tak serio to muszę się przespać z tą myślą i chyba jutro podejmę decyzję. Nie wiem czemu uwzięłam się na te sztućce, ale u mnie tak już jest że ta pierwsza myśl jest zawsze strzałem w 10, więc nic nie zmieniam ;)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 31 lipca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, sztućce zawsze się przydadzą, tak samo jak i pościel ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 31 lipca 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula żebyś wiedziała! Dotychczas miałam standardową pościel to jeszcze przed ślubem obkupiłam się w kilka kompletów i teraz jak goście przyjeżdżają nawet dzień po dniu to zawsze mam na zmianę we wszystkich 3 kołdrach :D na nowe mieszkanie dostaliśmy 2 kołdry 200x220, mam 2 komplety pościeli i uwierz że czasem brakuje tego 3 kompletu. Tak samo jak nam się niespodzianie na głowę zwalili goście w liczbie osób 7, a my mieliśmy tylko jeden komplet sztućców... czyli po 6 sztuk wszystkiego a luda 9 osób :D na szczęście przywieźli ze sobą w prezencie dla nas 2 komplety amibiona właśnie

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania super ze z małżem lepiej..bardzo sie ciesze i dalej trzymam kciuki zeby doszedł jak najszybciej do siebie:)

    Szczepienia zaczynam 3.08..troche sie boje tego wszystkiego..

    Myszka ja tez dostałam sztucce i jestem z nich mega zadowolona..a firma jakas nieznana..ja przyznam szczerze nie sprawdzałam co od kogo dostałam i za ile..ja daje tyle co uwazam..

    Kroko..Mona..kciukasy za nowy owocny cykl:)

    Lara..trzymam kciuki za testowanie:)

    Choco co tam u Ciebie?cos zamilkłas ostatnio??

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i znowu mam doła ! nic nie wyszło :( te poranne testowanie do jakiejś traumy mnie doprowadzi (tracę wiarę w siebie) czy ja jestem aż tak beznadziejna ?! dziś mam taką refleksję nad swoją beznadziejnością od 6 rano, że zaraz padnę. Skończone 30 lat w marcu, staram się o dzidziusia, nie mam "normalnej" pracy i w ogóle tak mi źle :(

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek witamy.
    Długo się starasz?

    Ja pierwszy dzień w pracy po miesiącu urlopu ;( Aż mnie głowa rozbolała.

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mona_M :) ja urlop dopiero w listopadzie buuuu :( mam taką tradycję małą, że zawsze chodzę w listopadzie :) zbieramy cały rok kasę i jedziemy tam gdzie ciepło :) czy ja się długo staram ? nie ! bo jest to 3 nie udany cykl, stąd postanowiłam dołączyć do Ovu bo wiem, że nie będę sama. Dlaczego tak mnie to dołuje ? mam złą cechę charakteru- to co zaplanuje przeważnie mi się udaje ale nie z tym... jezuuuu jaką mam dziś beznadziejność, umrę dziś na narzekanie ! Okres jak cholera się zbliża :)

    p.s. miesiąc urlopu ??!?!?!?!?!? WOW ! też chcę :( ja w listopadzie b.r będę wykorzystała urlop za 2015 r. :(

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana - starasz się dopiero 3 cykle, a już łapiesz depresję?
    Uszy do góry, cycki UP i działaj i się nie stresuj.
    Znając życie pewnie szybko zaskoczysz i przejdziesz na fioletową stronę mocy ;)

  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    i znowu mam doła ! nic nie wyszło :( te poranne testowanie do jakiejś traumy mnie doprowadzi (tracę wiarę w siebie) czy ja jestem aż tak beznadziejna ?! dziś mam taką refleksję nad swoją beznadziejnością od 6 rano, że zaraz padnę. Skończone 30 lat w marcu, staram się o dzidziusia, nie mam "normalnej" pracy i w ogóle tak mi źle :(

    Kicirozek, witaj i glowa do gory :)

    Ja mam juz lat 33 i pol, dziecka zadnego i nawet nie wiadomo, czemu sie nie udaje. Tylko na sytuacje zawodowa absolutnie nie moge narzekac. I na meza tez nie, bo fajny mi sie trafil. Moze prosciej: na nic nie moge narzekac, tylko na brak dzieciaka :D A i to mnie jakos specjalnie nie stresuje na razie.

    3 mce staran to nic, ja sie nie zabezpieczam od 2 lat i ani razu nawet nie bylam w ciazy. Probuj dalej, na pewno sie uda :)

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ! siedzę i się uśmiecham (a nie mogę bo mój szef-palant na mnie patrzy ) ehhehe gdyby on wiedział co ja knuje wieczorami :P coż za akrobacje łóżkowe z ukochanym urządzam hehehe! u mnie zasada w firmie prosta- jesteśmy firmą rodzinną ale jak zajdziesz w ciążę to jesteś PERSONA NON GRATA :p

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle to wspomagacie się czymś ? nie wiem jakieś czary odprawiacie nad sobą, robicie salto itd :P bo ja oprócz kwasu foliowego nic nie biorę. Nawet na siłkę przestałam chodzić bo mi się nie chce. Lato a ja zamiast formę robić to jem jak szalona i tyje :P

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek głowa do góry..ja mam 32 lata(skończę we wrześniu)..staram sie juz prawie 5 lat..wszyscy na około zachodzą a ja nie..prace w "miare"normalna mam dopiero od niedawna..i tez czasem mam wszystkiego dość...i tez mi zle...ale nic nie zrobisz na siłe...trzeba upasc..a potem powstać i iść dalej....trzymaj sie!!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Kicirożek głowa do góry..ja mam 32 lata(skończę we wrześniu)..staram sie juz prawie 5 lat..wszyscy na około zachodzą a ja nie..prace w "miare"normalna mam dopiero od niedawna..i tez czasem mam wszystkiego dość...i tez mi zle...ale nic nie zrobisz na siłe...trzeba upasc..a potem powstać i iść dalej....trzymaj sie!!


    właśnie to jest to ... mam wrażenie, że każda może tylko nie ja ?! jakie to jest śmieszne- kiedyś stawałam na głowie, żeby nie wpaść a teraz staje na głowie, żeby zajść ... Zycie.

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    My dostaliśmy niedawno sztućce Hoffner, fajne są.

    Ania, jak mąż?

    Kicirożek witamy :)
    Tak to jest: najpierw się nie chce (i czasem się ma. wiem, co piszę), a jak już się chce, to nie ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 07:18

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    właśnie to jest to ... mam wrażenie, że każda może tylko nie ja ?! jakie to jest śmieszne- kiedyś stawałam na głowie, żeby nie wpaść a teraz staje na głowie, żeby zajść ... Zycie.

    weź się ogarnij dziewczyno, zizia stara się pięć lat to chyba ma prawo tak napisać
    3 miesiące? trochę pokory i luzu w d.. bo Cię w kaftanie stąd wywiozą
    i co za problem z wzięciem urlopu? to nie znaczki, żeby kolekcjonować imho
    fuck, dlaczego ludzie robią problemy tam, gdzie ich nie ma?!
    miłego poniedziałku!
    na wino można wpadać, to już trzeci 5-litrowy baniak, który zlaliśmy, jeszcze coś na pewno zostało sesese ;)

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co za problem z wzięciem urlopu ? hmmm chyba nigdy nie pracowałaś w sprzedaży i u prywaciarza :) miłego dnia :)

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, pracuję w prywatnej firmie
    nie, nie jest to łagier

‹‹ 4787 4788 4789 4790 4791 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ