X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 października 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam pozmieniać ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 19 października 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia :(

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 19 października 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak mnie proszę zmienić :) na testujące...ja powinnam testować jakos na poczatku listopada..jeśli wszystko sie uda

    ps. Asiula uszy do góry, musi być dobrze, może mnie tez sie uda....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 13:18

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 19 października 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ładnie ujęte to
    Trzymam kciuki za wszystkie
    Aa mojemu tooo juz sie odechcialo dziecka,najpierw jak zaszlam to brzuszek calowal-potem roniłam a dzis,powiedzial ze widocznie Bog tak chce i on sie wycofuje ze to i tak na te czasy dziecko to ciezko i wogole :0
    Rozumiecie cos z tego????
    Co to kur.a jakies przemyslenia czy co?????


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 19:31

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 października 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi moze on się boi .. tzn mój po ciazy biochem troche te zmiał obawy ..juz bardziej był swiadom co mozę sie stac... wesz mimo wszytsko faceci psychicznie tez to przechodza.. i aze i poronienia.. takze moze warto z nim porozmawiać skad jego wątpliwości ??

    Asiulka kochana trzymam kciukaski :)

    Zizia czeamy na info :)

    ja po wzycie dr doklądnie obejrzała jszcze raz serduszko wszytsko ok .. yfff o troce sie stresowałam tą lewa komorą . ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 20 października 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wam.
    A moze i masz racje,a moze czegos sie wystraszył,narazie dni ciszy,ja też musze przemyśleć jak z nim o tym porozmawiać......
    Masakra na dodatek czuje ze okres sie zbliza,oj fatalne dni nadchodzą,nienawidze takiego czasu kiedy nic sie nie klei,wszyscy chodzą w domu jak na ścięcie,buuuuu......
    Wszystko przez tą pore roku
    Napewno.
    A jak wasze samopoczucie?
    Ania aa serduszko....dzidzi rozumiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 08:28

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 20 października 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej!
    Asiula, Zizia powodzenia!
    Myszk@ nie zadzieraj z kotem! :P
    justi pogadajcie na spokojnie, myślę, że on się boi, podzielam zdanie Ani, że dla faceta to też duże obciążenie psychiczne, mimo, że nam się wcale tak nie wydaje...
    Ania dobre info!
    ja czekam na laparo, która ma być w 24dc więc odpuszczamy ten cykl, chociaż może bez sensu... jakbym nagle zajść miała buhaha :/
    Mona, jesteś? jak się czujesz?

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 20 października 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki.

    Już w Polsce.
    Zizia, Asiula trzymam za Was bardzo mocno kciuki i nie puszczam.

    Aniu,zmień u mnie. Testowanie się nie odbyło. A teraz nie mam siły liczyć kiedy następne. Cykl płata mi figle. Zobaczę co lekarz powie. Wizyta za tydzień.
    Zizia, współczuję. Choroba w rodzinie to przykra rzecz. Smutne. :(

    Jak to ugryźć? Nie wiem. Kiepski nastrój pogłębia się z miesiąca na miesiąc. Ale przecież mam już dziecko. Wiele par stara się o pierwsze. Ja chce drugie. Czy mam prawo stawiać na równi moja sytuację z tymi kobietami, które dzieci nie posiadają?
    Ale jak młody pyta kiedy będzie miał siostrę albo brata to rozklejam się. Nie umiem sobie wybaczyć ze może za późno zajelam się tematem drugiego dziecka.

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 20 października 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba12 ja wsumie mam drugie ale mam wyrzuty ze tak póżno bo widze jaka jest reakcja Zuzi i lepiej byłoby dla nich obu gdyby to było szybciej :( mam nadzieje ze jakoś to bedzie trzymam kciuki za was

    Kuba12 lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 20 października 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ciesze się że znalazłam ten wątek... Za tydzień kończę 30 lat a za mna już rozwód, nowy związek na szczęście wymarzony i starania od ponad roku... Wczoraj wpadłam w lekko depresyjny stan... Ukochany powoli mnie z niego podnosi. Dziś też wypada dzień @ jak na razie cisza... Boję się że to skutek przyjmowanego duphastonu ale gdzieś tam w głowie siedzi ta myśl "jesteś w ciąży". Pozdrawiam, Was wszystkie i do przeczytania :*

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 20 października 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Natalka. Oby to ciąża :)

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ara no kiepsko powiem ci u mnie. Leżę sobie w szpitalu po łyżeczkowaniu i z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Boję się jak cholera.
    Tak się kończy moja walka o drugie dziecko.
    Pozdrawiam cieplutko. Trzymajcie kciuki żeby beta raczyła spaść.

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 20 października 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba12 dziękuję ale chyba nic z tego... okresu i jego objawów nadal brak a test wyszedł negatywny :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 17:51

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 20 października 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, strasznie mi Ciebie żal. To nie powinno Ci się przytrafić. Ale wierzę,ze los się odwróci. Wspieram Cię myślami. Trzymaj się ciepło. :)

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 20 października 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my już zmieniliśmy opony na zimowe, bo był taki jeden dzień że by się przydały, więc mężuś zmienił w tygodniu jak był w miarę ciepły a przede wszystkim bezdeszczowy dzień.

    Asiula niech zarodeczki rosną :)

    Zizia, no to czekamy na Twoje testowanie :)

    Justi, mężczyźni też to wszystko przeżywają, też myślę że powinniście na spokojnie porozmawiać

    Ania, uff dobrze że z serduszkiem w porządku

    Ara :D zapamiętam i nie będę zadzierać. I mam nadzieję że po laparoskopii szybciutko zaskoczysz :)

    Mona :( jestem myślami z Tobą

    Kuba, koniecznie przebadaj hormony, u mnie usunięcie torbieli wyregulowało cykle, i zniknęły inne dziwne rzeczy których nie wiązałam z endomendą, dopiero tu na forum sie dowiedzialam że to były jej objawy.

    Trzymajcie kciuki żebym się nie rozchorowala, byłam dziś w Poznaniu i całkowicie przemokły mi buty 8 godzin siedziałam w tych butach, dopiero jak już byłam blisko domu to zaczęło mi być zimno, zaaplikowałam sobie od razu sok z malin + cytryna + imbir, popiłam to mlekiem :D mam nadzieję że moje mikstury dadzą radę

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 21 października 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona uważaj na siebie zobaczysz poukłada sie musi wierze w to

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 21 października 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc

    Nie odniosę sie do wszystkich przepraszam:(..

    Siedzę przy łóżku umierającej teściowej..jej córki maja ja głęboko w tyle..pojechały zrobić przegląd samochodu nawet tu nie zaglądając..a miały tu byc o 8rano..rozumie przegląd tez ważny ale umiera ich matka:(:(

    Mam6ladnych komórek tak powiedzial mój dr..jutro kolejne usg i najprawdopodobniej punkcja w poniedziałek..jak nadrobię to się odezwę:(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 21 października 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia przytulam, dobrze, że tam jesteś, trzymaj się...
    Mona :( nie dziwię się, że się boisz, mam nadzieję, że będzie dobrze i wszystko się poukłada niebawem... strasznie mi przykro, że Cię to spotkało :(
    Myszk@ w jakim Ty Poznaniu byłaś? ja wczoraj nie zmokłam :P
    Kuba ta pogoda nie sprzyja życiowym przemyśleniom ;)
    natalka witaj!

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 21 października 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! zizia_a trzymaj się, w takich trudnych chwilach przydaloby się wsparcie tych najbliższych... Życzę Tobie również powodzenia z komórkami i oby wszystko poszło gładko.

    Ja dziś rano powtórzyłam test ciazowy... niestety negatywny a potem rozwój wydarzeń był szybki ból brzucha i zaczęła się miesiączka... Tym razem się nie udało ale to jest pierwszy miesiąc z CLO więc się nie poddaję. Oby przyszła owulacja była z prawego jajnika. Pozdrawiam Was serdecznie!

  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 21 października 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia pamiętaj, że test ciążowy to najlepszy wywoływacz @ ;)

‹‹ 4848 4849 4850 4851 4852 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ