X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    hej dziewczyny
    Choco- myslami wspieram i wierze ze bedzie ok :)

    Powiedzcie mi czy mialyscie moze-lub wasz kolezanki/siostry itd. polipy endometrialne?
    Bo u mnie po stracie jak robil moj NOWY gin usg to stwierdzil ze prawdopodobnie mam polipa 4x11 mm ale powiedzial ze narazie go nie usuwamy bo jest maly i obserwacja, ale ja wyczytalam ze polpiy powinno sie usuwac, tak samo jak miesniaki, czy moze nie?
    ja miałam dwa polipy i u mnie akurat utrudniały zagnieżdzenie najpierw dostałam orgametril zeby sprówoać "naturalnie" je złuszczyć to nie pomogło wiec miałam histeroskopie i zostały oba usuniete

    Choco trzymam kciuki dalej ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Dziewczynki, puszczamy kciuki. Niestety beta wyszła < 1,2.
    Trudno, nie można mieć wszystkiego od razu.

    **********************Gang 18+***********************
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Choco..do końca wierzyłam ze sie uda :(

    przykro mi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 16:19

    choco lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco przytulam...
    bardzo mi przykro :(

    choco lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco echh tule :( przykro mi bardzo...

    choco lubi tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco- przykro mi... Wspieram myslami

    choco lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, a mogę nie puszczać kciuków? Co prawda utrudnia to nieco funkcjonowanie, więc mam nadzieję że ten stan nie potrwa zbyt długo, ale żywię głęboką nadzieję, że prędzej czy później będziesz tuliła swojego szkraba.
    Kiedy będziesz się widziała z lekarzem i uraczy Cię informacją jaki ma dla Ciebie plan?

    choco lubi tę wiadomość

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wasze słowa, przytulaski i całe wsparcie. Z jednej strony spodziewałam się tego, że się może nie udać. Z drugiej jednak nas to trochę rozwaliło, bo plan był inny a tu nagle poprawa moich wyników i szansa na dzidziusia i człowiek nagle nabrał nadziei.
    Daven, jak ty chcesz trójkę ogarnąć bez kciuków? Nie mam pojęcia kiedy pójdę do lekarza. Zadzwonię jutro do kliniki i się dowiem, ale chyba powinnam najpierw poczekać na @ i dopiero wtedy się wybrać.

    **********************Gang 18+***********************
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzis pierwszy dzien po iui czekamy na skok I dwa dni po nim ruszam z progesteronem :) a potem tylko czekanie na wynik

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco kurczę nie tak miało być :( Ja też nadal trzymam kciuki... Niech się w końcu uda!

    Sarra ja nie znam innego wytłumaczenia... Wydaje mi się że niestety @ się zbliża...

    Tooney trzymam kciuki, niech się zazieleni... :) A Ty sprawdzałaś sobie poziom jodu w organizmie? Wiesz, że Hashimoto i problemy z tarczycą można naprawić suplementacją jodu?

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Choco kurczę nie tak miało być :( Ja też nadal trzymam kciuki... Niech się w końcu uda!

    Sarra ja nie znam innego wytłumaczenia... Wydaje mi się że niestety @ się zbliża...

    Tooney trzymam kciuki, niech się zazieleni... :) A Ty sprawdzałaś sobie poziom jodu w organizmie? Wiesz, że Hashimoto i problemy z tarczycą można naprawić suplementacją jodu?


    Tak sprawdzalam moje przeciwciala rosna po jodzie Wiec mam zaraz jodu nawet w witaminach czy soli

    Anuśka lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, nadzieja jest dobra a poprawa wyników jeszcze lepsza :). Kto wie co może Ci szykować los na przyszłość? Mało to kobiet "nie mających szans na ciążę naturalną" adoptowało dzieci i nagle zaliczało spektakularną wpadkę? Tym bardziej, że Wy chcecie adoptować zarodek - może jak Twój organizm się w końcu da przekonać o tym że ciąża jest fajna, to zechce jeszcze raz ;)?
    Mieliście małe zawirowanie w Waszych planach, może czas wrócić myślami na tor główny? Jedne dzieci rodzą się z brzucha, inne z serca ;), ale chowane pod naszymi skrzydłami i tak są nasze.
    Zresztą - rozmowa z lekarzem na pewno wiele Ci wyjaśni i łatwiej będzie cokolwiek zdecydować.

    A moim ogarnianiem chałupy się nie martw - od 2012 jest nieogarnięta :D. Roztocza zaczynają nas spychać z łóżek, ale postanowiłam przeczekać ten trudny moment, bo jeszcze trochę i będę mogła je siodłać ;). Dzieciaki ogarną gotowanie, mąż zakupy, koty ogarną myszy, pies koty a psa... nie wiem, może pastuch elektryczny? Roztocza! Tak! :D.

    zizia_a, Anuśka, ToBe, Krokodylica, choco lubią tę wiadomość

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco wrote:
    Dobra Dziewczynki, puszczamy kciuki. Niestety beta wyszła < 1,2.
    Trudno, nie można mieć wszystkiego od razu.

    Bardzo mi przykro Choco. :(

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam betę i wynik negatywny <2. zaczynam robić badania pod badania jajników.

    Selinko te wymazy pod badania na jajowody to kiedy najlepiej zrobić? jest jakaś zasada?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chocco I Sarrrra tak mi przykro :(

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra bardzo mi przykro :(

    Ja dzisiaj jadę na kolejny monitoring. Mam nadzieję, że coś urosło i może pęknie...

    Toonney lubi tę wiadomość

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Sarra bardzo mi przykro :(

    Ja dzisiaj jadę na kolejny monitoring. Mam nadzieję, że coś urosło i może pęknie...


    Trzymam kciuki:)

    Anuśka lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już jestem po. W prawym jajniku był pęcherzyk 14mm ale nie urósł ani troszkę. W lewym były dwa 12 i 13mm i jeden się wchłania a drugi ma 16mm. W sobotę kolejny monitoring. Nie wiem czy cokolwiek z tego będzie :(

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny co by oderwac was choc na chwile od tematu starań pytanie z innej beczki:
    Jak tam przygotowania do Świąt ? Co pieczecie?pichcicie?
    Zastanawialam sie ostatnio czy mozna takie pytanie zadac w szerszym gronie nie wiedząc kto jakiego jest wyznania, bądź w ogole moze jest niewierzącym, no bo zreguły kazdy zaklada ze ten Drugi obchodzi Święta itd...

    ps.czekam na @ i robie usg gin ale strasznie się boje bo znow mnie boli w okolicach prawego jajnika...ale ..narazie szykuję Święta :)

    Sarra-przytulam

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziewczyny . Wesołych Świat wszystkim. Mikka będzie dobrze.... musi...

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 4888 4889 4890 4891 4892 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ