X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra przykro mi. :(

    Anuśka czemu nie wiesz czy coś z tego będzie? Rośnie pęcherzyk. Daj znać dzisiaj.

    Mikka ja to chyba ze dwie sałatki zrobię na poniedziałek a tak to nic nie szykuję bo idziemy do moich rodziców. Tam zawsze jest mój ukochany barszcz biały :) (nie żurek).
    Wiesz w naszym kraju gdzie większość deklaruje że jest wierząca to nie jest dziwne pytanie. :)

    Wesołych świąt Wam życzę. :)

    Ps. Tooney trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2017, 06:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka moje przygotowania do Swiat, to 53h w tym tygodniu w pracy :D prowadze swoja dzialalnosc i przed Swietami jest urwanie glowy (nawet teraz tam jade i jestem do poludnia). Jedziemy na gotowe najpierw do tesciow a pozniej do mojej rodziny :) i tak nie dalabym rady nic sama przygotowac, bo kiedy.

    Dziewczyny dziekuje bardzo za zyczenia :) Dla Was rowniez smacznego jajeczka, MILEJ rodzinnej atmosfery i niech zmartwychwstaly Jezus przyniesie nam To, o czym wszystkie tutaj marzymy :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:

    Mikka ja to chyba ze dwie sałatki zrobię na poniedziałek a tak to nic nie szykuję bo idziemy do moich rodziców. Tam zawsze jest mój ukochany barszcz biały :) (nie żurek).
    Wiesz w naszym kraju gdzie większość deklaruje że jest wierząca to nie jest dziwne pytanie. :)

    Wesołych świąt Wam życzę. :)

    No własnie ja mam taką sytuację że mam wokoł siebie tzn. sąsiadów którzy są Świadkami Jehowy (więc nawet nie mam pojecia jak u nich ze świętami) oraz prawosławnych (oni akurat mają podobnie jak my, czasem w czasie sie różnią) i tak czasem nie wiadomo czy pytac o te przygotowania, a człowiek tak odruchowo zakłada z góry ze ten drugi tez jest tego wyznania co większośc.

    Ech, dziewczyny cóż ja mogę Wam zyczyć, pewnie tego o czym każda z nas marzy czyli zdrowej, bezproblemowej ciąży, zdrowego malucha i żeby wszystko w naszym zyciu się układało tak jak trzeba! Zdrowia i jeszcze raz zdrowia!

    Selina, Krokodylica lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka jak po monitoringu?

    My byłyśmy dzisiaj z koszyczkami poświęcić, potem sprzątanie w domu a potem spacer do moich rodziców.
    Teraz Zuzia ogląda wieczorynke i zaraz idziemy się kąpać.
    Gardło mnie boli 3 dzień i kaszlę co jakiś czas. :/

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja

    Selina, kornflake, Krokodylica, ara lubią tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Anuśka jak po monitoringu?

    No jednak mimo leniwego wzrostu pęcherzyka coś się wykluło :) Tak że u nas wielka sobota z wielką owulacją ;) Okazało się nawet, że trafiliśmy z <3 w samą owulkę a to się jeszcze nigdy nie zdarzyło :D Trzymajcie kciuki ;D

    Mokrego dyngusa dziewczyny i nie zapomnijcie pomalować jajek w te Święta ;)

    Ania_84, Biedroneczka83, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska mialam to samo :D Wczoraj o 16 bol prawego jajnika kilkanascie min. i przeszlo, to na bank owu, bo to moj 17dc a zwykle tak miewam. Pozniej bylo <3 i tez chyba 1szy raz zrobilismy to tego samego dnia co owu ;) Mimo, ze nie licze jakos na ten cykl, to jednal nadzieja sie tli.
    Trzymam kciuki za Ciebie!

    Anuśka, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt
    Mokrego dyngusa

    Ania, Selina czyli w chłopaka celujecie. Trzymam kciuki za wasze jajeczka wielkanocne.

    Selina, Krokodylica lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina to kciuki zaciskam :) Niech Wam się uda :)

    Choco co Ty :) Jakie celowanie w chłopaka :) Ja marzę o tym, żeby było i tyle :) No i żebym dała radę donosić bo czwartego poronienia bym już nie przeżyła...

    Na szczęście właśnie mamy stare słowiańskie Święta płodności, więc mam nadzieję, że mój organizm weźmie to pod uwagę ;D

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie celuje ;) tzn celujemy jedynie w jajko :D aby tylko pykło!

    Anuśka, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj z tym celowaniem w chłopaka to był żarcik. Jasne, że najważniejsze to wcelować w owulacje w ogóle.
    Mam nadzieję, że Isthar wam w tym pomoże, no ostatecznie może być mąż.

    Anuśka, Selina lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jak po Świetach ja dopiero dotarłam do domu i siadlam, pije kawe i wpierniczam zdrowe (taaaaaa :D) ,czekoladowe ciasto jaglane :D
    Mam nadzieje ze w @ przyjdzie w terminie bo wcisnełam sie jakos na usg do mojego gin a potem jedzie na dlugii weekend majowy i bedzie dupa i bym musiala czekac znow na nstepny cykl, wiec trzymajcie kciuki ;-)

    PS. za wszystkich "strzelających" w owulke trzymam kciuki, oby sie udalo :)

    Anuśka, Selina, Sarrrra lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane wpadam rozsiac wam wiruski :)

    Jakby któraś potrzebowała mam opakowanie luteiny podjezykowej 50mg a ja juz nie musze brac :)

    mikka, Selina, Krokodylica lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz Anuśka jak pykło. :)
    Trzymam kciuki i za Ciebie Selina też. :)

    Anuśka lubi tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    No widzisz Anuśka jak pykło. :)
    Trzymam kciuki i za Ciebie Selina też. :)
    Kroko a jak tam u Ciebie? Pamiętam, że Ty też walczyłaś o owulację...

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczę wciąż :)
    Ale nikt nie pyta to nie piszę. :P

    Cóż 20 cykli od porodu bez zabezpieczania się i nic...
    W tym dwa cykle z Clo kiedyś tam.
    Potem laparoskopia, wycinanie dwóch torbieli z lewego jajnika.
    W pierwszym cyklu po laparoskopii nic.
    Teraz mam drugi cykl po laparo, ale z Clo.
    Dzisiaj byłam u gina, potwierdził owulację (którą doskonale wiedziałam że mam bo zwijałam się z bólu, nospa max i apap ekstra pomogły po jakimś czasie dopiero).
    Tylko nie wiem czy z serduchami trafiłam bo dzień przed owulką było i wieczorem dopiero po owulce, więc ciężko stwierdzić.
    Koło 5 maja mam zrobić betę.

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę 20 cykli to sporo o.O Kurczę wycinanie torbieli nie brzmi fajnie :/ A ten jajnik, z którego je wycinali to pracuje teraz jakoś czy niekoniecznie? Ale teraz po laparo i z CLO to już na pewno się uda :)
    No to masz tak mniej więcej jak ja :) W piątek było <3, w sobotę jakoś świtem owulka i kolejne <3 dopiero wieczorem. Mam nadzieję, że nam obu się uda :) Nie wytrzymałabym z betą aż do 5tego :) 3 rano już bym sikała :)
    Ja idę na betę w przyszłą środę, bo też nie wytrzymam :)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzi na to że mam naturalną antykoncepcję. ;)
    Laparoskopia sama w sobie nie była taka straszna, bardziej rozłąka z Torpedą na 3 doby, gdzie ona jest "mamusiowa". No ale dałyśmy radę.
    Nie wiem czy będę czekać do 5tego, może mnie wcześniej krew zaleje. ;)
    W weekend majowy bety nie zrobię, a następny tydzień mam tak zawalony że chyba nie będę o tym myśleć. Zresztą zobaczymy.
    A jajnik po wycięciu torbieli ponoć wygląda super, aczkolwiek owulka była z tego drugiego.

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko współczuję rozłąki z córą... Ja jak byłam w szpitalu po ostatnim poronieniu to też 3dni nie widziałam nikogo i było makabrycznie...

    Nie wierzę, że nie będziesz myślała o becie :) Ja bym nie dała rady. Choćbym miała nie wiem ile na głowie to i tak gdzieś tam z tyłu by mi beta dziurę we łbie wierciła ;)
    Mi już wierci :D

    Selina a jak tam u Ciebie? Jak samopoczucie?

    Jejku ja się nie mogę jakoś ogarnąć. Nie mogę spać w nocy, a jak już usnę to mam tak głupie sny, że tragedia. Za to w dzień przespałabym całe popołudnie :) I chodzę jakaś taka przytrzaśnięta...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska dziękuję, czuję się zupełnie normalnie :) Niczego się nie poszukuje mam tylko trochę piersi napięte i lekko bolesne, ale pewnie prog trochę skoczył. Czekam zatem na info jak beta :) ja się już chyba nie dam nabrać i będę czekała grzecznie jeszcze tydzień czy się @ pojawi. W przyszłą niedzielę wyjeżdżamy na weekend majowy że znajomymi, więc jak do soboty nie dostanę, to po pracy pobiegne na betę ;)

    Mężu w końcu podzwonil i idzie we wtorek na usg a w maju na wizytę do andrologia. Musimy mieć pewność, że nic się powaznego nie dzieje u niego skoro 2x wyszła słaba predkosc w seminogramie

‹‹ 4889 4890 4891 4892 4893 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ