X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ale pogoda u mnie brrr zimno jak nie wiem co...
    Wiecie tak czasem zazdorszcze wam ze w ogole mozecie się starac, ze mozecie choc probowac.. Juz pare razy miałam w glowie pomysły by pi***rzyc to wszystko, te leki, badania i probowac- a moze się uda..ale zaraz przychodzilo otrzeźwienie, ze nie moge ryzykowac, ze tak na dobra sprawę to nie wiem co mi jest a z przeciwciałami ANA nie ma żartów i ze nie chciałabym powtórki z tego co się stało w grudniu 2015...

    Tak czy inaczej- trzymam za Was kciuki- Selina, Anuska -czekam na pozytywne wieści :)

    PS.skupiam się poki co na moim (prawie) 6 letniej księżniczce, której za tydzien wyprawiamy urodziny. Zaproszonę są już koleżanki i jeden kolega :D Mam nadzieję, że mi chałupy nie wywrócą do góry nogami :D
    Muszę powymyslac im jakies zabawy :)

    Miłego dzionka :)

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka no co Ty, a co to da? :)
    Mam być w ciąży to będę, bez względu na to czy zrobię betę 5tego czy wcześniej. :) Poza tym to by był 33dc więc jeśli nie zaskoczyło to fo tego czasu dostanę @ i nie będę musiała iść na betę. :)
    Jestem wyjątkowo spokojna w tym cyklu. :)

    Selina życzę dobrych wyników u męża. :)

    mikka a mogę spytać co się stało w grudniu 2015? Jeśli nie chcesz to nie pisz.
    To za Selinę i Anuśkę trzymasz kciuki a za mnie nie? :P Oczywiście żart. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2017, 21:19

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę a ja jak zwykle w gorącej wodzie kąpana i już dzisiaj zrobiłam betę. Oczywiście negatyw więc już mi zapał przeszedł :)
    A we wtorek mam przewidywany termin @ i muszę zrobić kolejną betę i popołudniu mam wizytę :/ Chyba mnie to CLO nie ominie...

    Mikka a o co chodzi z tymi przeciwciałami?

    Selina trzymam kciuki za męża :) A gdzie jedziecie na majówkę?

    Kroko no szacun :) Podziwiam Cię za ten spokój :) Chyba muszę wziąć z Ciebie przykład :D

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Anuśka Anuśka widzisz, i na co Ci to było? :)
    A który wczoraj miałaś dpo?

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Oj Anuśka Anuśka widzisz, i na co Ci to było? :)
    A który wczoraj miałaś dpo?
    No 8 dpo dopiero... I dzisiaj jest spadek tempki :) Tylko się zdołowałam... Głupia ja :P

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krokodylica- ale wtopa, no pewnie za ciebie też i za wszystkie ktore tak pragna zostac mamami- zeby nam wszystkim sie udalo :)

    W grudniu 2015 tydzien przed świętami Bożego Narodzenia szlam na usg- to pierwsze z trzech podstawowych w ciązy- byłam w 13 tyg ciąży, i ..usłyszałam diagnoze ktorej nigdy nie zapomne i ktora do tej pory dzwięczy mi w uszach i powoduje łzy " serduszko pani dziecka przestalo bic jakies 2-3 dni wczesniej...", potem szpital itd. itd...nic co warto wspominac...
    Potem badania bo sie ciagle zle czulam, wyszly wlasnie te przeciwciała ANA najpierw 1:100 a po 3 ms juz 1:2560, to są przeciwciala powodujące rozne choroby najczesciej ukladowe choroby tkanki łacznej, najbardziej typowe to RZS, czy toczeń, nieuleczalne i atakujące zdrowe komorki ciała... Ja spędzilam tydzien na oddziale Reumatologii, miałam wiele badan z ktorych wynika tylko to, ze nadal mam wysokie przeciwciała i biore obecnie leki i zobaczymy co dalej, w czerwcu mam kontrol. Ale z takimi przeciwcialami ciąza to ryzyko i dla matki i dla dziecka, bo płód moze byc uwazany przez takie przeciwciała jako za "wroga" i dlatego powodują one poronienia...

    No i o tak o...jak nie urok to sraczka...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2017, 14:51

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka lubię dałam za te kciuki.

    Straszne to co przeszłaś. :(
    Nawet sobie nie wyobrażam co to za ból. :(
    Ja zawsze powtarzam że wolę nie zajść w ciążę niż zajść i ją stracić bo to nie na moją psychikę. A jeszcze w takim tc... bardzo Ci współczuję.

    Anuśka nie chcę Cię dołować ale 8 dpo chyba by już coś pokazało? No ale fakt pospieszylas się.

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Mikka lubię dałam za te kciuki.

    Straszne to co przeszłaś. :(
    Nawet sobie nie wyobrażam co to za ból. :(
    Ja zawsze powtarzam że wolę nie zajść w ciążę niż zajść i ją stracić bo to nie na moją psychikę. A jeszcze w takim tc... bardzo Ci współczuję.

    ja własnie jestem tego samego zdania- lepiej w ogole nie zajsc w ciąze niz zeby sie udalo i potem stracic malenstwo. Ja wiem, ze mozecie sobie pomyslec ze mi sie tak łatwo mówi bo mam tu na ziemi juz jedno dziecko, ale uwierzcie mi strata dziecka to ogromny cios i trauma na cale zycie, wiec najlepiej jak juz sie udaje to na cale zycie, a nie tak jak u mnie, radośc, usg- jest maluch, widze go na monitorze, macha sobie rączkami, dbam o siebie, glaszcze brzuch wyobrazam sobie jak to bedzie jak się juz urodzi, w myslach wybieram imię i nagle bach...wszystko się załamuje, moje nadzieje plany, szczęście... Długo nie mogłam dojsc do siebie i mysle ze tak na dobrą sprawe to juz nigdy nie będę tą samą osobą co kiedyś...juz nawet nie umiem byc taka jak kiedys...
    Tak więc, musimy wszystkie dogonic nasze marzenia, ale tak na stale-na zawsze, bez lez i rozczarowan...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica dziękuję bardzo :) oby tak było

    Anuska beta ponoć wychodzi najpewniejsza 10dpo, ależ się pospieszylas ;)
    U mnie raczej nic z tego, przynajmniej nic a nic nie czuję.
    Na majówkę jedziemy do Wrocka :) poszalejemy z 2 dni i powrot

    Anuśka lubi tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka tulę mocno... Brakuje jakichkolwiek słów, żeby pocieszyć po czymś takim... Ja jechałam na USG z lekkim plamieniem (myślałam, że po podróży w Bieszczady) żeby zobaczyć serduszko i upewnić się że wszystko jest ok, a niestety nic nie zobaczyłam oprócz, jak to gin nazwał "jakiegoś mięsa pływającego w jamie macicy". Dwa dni później pod szpitalnym prysznicem widziałam jak wypadają ze mnie dwa maleńkie zarodki z czymś co przypominało początki łożyska... :( To już było moje trzecie poronienie i mimo, że mam dwie cudne córy to taka strata zawsze boli strasznie :(
    Powiem Wam, że teraz bardzo się boję, że jak zobaczę dwie krechy to znowu będzie to samo i znowu tragedia... Nawet do starań nie byłam w stanie od razu jakoś normalnie podejść, bo jak myślałam o serduchach to aż mnie wszystko bolało w środku.
    Po czymś takim faktycznie człowiek się zmienia... Nic już nie jest tak jak dawniej...


    Selina no właśnie tak widzę z tą betą, że się mocno pospieszyłam :) We wtorek będzie 11dpo to zobaczymy co tam się czai...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2017, 19:26

    mikka lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka w ogóle nie przeszło by mi przez myśl że taka strata nue boli bo masz już dziecko. Jeśli ktoś tak myśli to jest niespełna rozumu.

    mikka lubi tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezuuuu.... Dziewczyny trzymajcie kciuki, bo teraz to oszaleję ze strachu...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/40de18df23e1.jpg

    Ania_84, zizia_a, Selina, Daven, choco, Izoleccc, Krokodylica, mikka, Biedroneczka83, Katjaaa lubią tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka jaki piękny teścik , cicho gratuluję :)

    Anuśka lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Jezuuuu.... Dziewczyny trzymajcie kciuki, bo teraz to oszaleję ze strachu...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/40de18df23e1.jpg
    Trzymam kciukaski:)

    Anuśka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka trzymam kciuki!

    Anuśka lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska trzymaaaam kciuki! :D jakiej firmy test robilas?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2017, 08:56

    Anuśka lubi tę wiadomość

  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Jezuuuu.... Dziewczyny trzymajcie kciuki, bo teraz to oszaleję
    Na Twoim miejscu byłabym spokojna, trudno oszaleć będąc szalonym ;).
    Życzę wystrzałowego Sylwestra na porodówce :D! Kciuki u rąk trzymam za Choco, więc teraz będę jeszcze ćwiczyła zaciskanie palców u nóg ;).

    Anuśka, choco, Ania_84, Izoleccc, Krokodylica lubią tę wiadomość

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Anuska trzymaaaam kciuki! :D jakiej firmy test robilas?
    Test firmy Dr MAX a nazwa LADY MAX. Takie jakieś są w naszej aptece. Czułość 10.

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka super jak to dużo daje , widzę innych radość i mi od razu płynie te endorfiny :)

    Anuśka lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka kciukasy!!!
    Za inne dziewczyny też ofkors &&&&
    Zostawiłabym jakieś wirusy ale skubane wyjątkowo zjadliwe - wymioty, mdłości, leżenie, full opcja także jak ktoś chce to proszę ale na własńą odpowiedzialność ;) *!);&&$$%@

    Anuśka, Selina, zizia_a lubią tę wiadomość

‹‹ 4890 4891 4892 4893 4894 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ