X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 20 marca 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Monia zeby do Ciebie nie przyszła, a do mnei żeby jak najszybciej zawitała ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 07:51

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89
    "Podziwiam Cie :) 30 kg to duży wyczyn, ja najwiecej schudłam 8,9, potem wróciło 7, znowu schudłam i snowu wrocilo 5, od poneidzialku biorę się za siebie :) Potrzebuje 5 kg :), W tamtym roku schudłam na wiosnę akurat, tyle, ze miałam swira na punkcie siłowni, codziennie po półtora, 2 godziny plus zdrowie odżywianie, 5 posilkow bez slodyczy i ziemniakow. Potem zaczełam podjadac i tak ot to."

    u mnie minął 3rok bez podjadania...ale z każdym dniem czuję się tak jak AA, walka trwa....świra na punkcie ćwiczeń nigdy nie miałam, ale od jakiegoś czasu ćwiczyłam, żeby wzmocnić ciało...teraz od tygodnia nie ćwiczę (torbiel nie pozwala, a raczej ból z nią związany) to mnie nosi jak nie powiem co, nie mogę sobie miejsca znaleźć....
    A 5kg zrzucisz zobaczysz, to mało
    ja jak 3lata temu usłyszałam, że mam zrzucić 25kg (ja dorzuciłam jeszcze 5kg) to myślałam, że zemdleję...ale udało się;)

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 20 marca 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Nati89
    "Podziwiam Cie :) 30 kg to duży wyczyn, ja najwiecej schudłam 8,9, potem wróciło 7, znowu schudłam i snowu wrocilo 5, od poneidzialku biorę się za siebie :) Potrzebuje 5 kg :), W tamtym roku schudłam na wiosnę akurat, tyle, ze miałam swira na punkcie siłowni, codziennie po półtora, 2 godziny plus zdrowie odżywianie, 5 posilkow bez slodyczy i ziemniakow. Potem zaczełam podjadac i tak ot to."

    u mnie minął 3rok bez podjadania...ale z każdym dniem czuję się tak jak AA, walka trwa....świra na punkcie ćwiczeń nigdy nie miałam, ale od jakiegoś czasu ćwiczyłam, żeby wzmocnić ciało...teraz od tygodnia nie ćwiczę (torbiel nie pozwala, a raczej ból z nią związany) to mnie nosi jak nie powiem co, nie mogę sobie miejsca znaleźć....
    A 5kg zrzucisz zobaczysz, to mało
    ja jak 3lata temu usłyszałam, że mam zrzucić 25kg (ja dorzuciłam jeszcze 5kg) to myślałam, że zemdleję...ale udało się;)

    Jasne wszystko wykonalne, najgorzej zabrać się za siebie i wdrożyć nowe zasady, ale wiem, ze mam silną wolę :) A dla Ciebie wielki podziw :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie się udało (amator ciastek, ciasteczek, czekoladek, pizzy etc.) to wszystkim się uda...jak by mi ktoś parę lat temu powiedział, że przejdę na dietę, że nie będę używała cukru, mąki itp. to bym popukała się w głowę i powiedziała "nie świruj"....a tu masz...
    Więc kibicuję całą sobą;) wszak trzeba mieć kondycję;)

    Nati89 lubi tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 20 marca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek,

    U mnie znowu szaro :( niech te chmury sobie pójdą i niech wyjdzie słoneczko. A słyszałyście, że w weekend ma być prawie 20 stopni? :)

    Ovu wyznaczyło mi owulacje dziś zgodnie z moimi podejrzeniami, mam nadzieję, że tym razem się udało.

    Życzę udanego dnia! <3

    Another, Laura, Macierzanka:), Ania07 lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 20 marca 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki!
    Miałam wczoraj zajrzeć, ale ból głowy nie dał mi szans na otworzenie komputera.

    Nie przeszedł mi w dodatku i muszę zażyć jakieś tabletki, a tak staram się unikać wszelkich leków. I tak biorę dużo róznych, ale nie dam rady.

    Rozpuściłam Solpadeine, będę pić.

    Idę dziś na 2 monitoring. Jajnik lewy mnie naparza. Na nim miałam dwa dni temu pęcherzyk 11 mm. Może rośnie?

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. i Złota powodzenia;)

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Zlota powodzenia daj znac jak tam pecherzyk.
    Dziewczyny ja mam takir pytanko troszke glupie co jest dobre na zaparcia?jem jablka,pije wode i dalej ciezko sliwek suszonych nie bardzo bo wracaja mi nie ta strona co trzeba juz sama nie wiem co jeszcze zmienic a wolalbym uniknac aptecznych specyfikow

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Hej:)
    Zlota powodzenia daj znac jak tam pecherzyk.
    Dziewczyny ja mam takir pytanko troszke glupie co jest dobre na zaparcia?jem jablka,pije wode i dalej ciezko sliwek suszonych nie bardzo bo wracaja mi nie ta strona co trzeba juz sama nie wiem co jeszcze zmienic a wolalbym uniknac aptecznych specyfikow

    Przetwory mleczne jogurt kefiry

    Przynajmniej ja tak słyszałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 09:30

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Hej:)
    Zlota powodzenia daj znac jak tam pecherzyk.
    Dziewczyny ja mam takir pytanko troszke glupie co jest dobre na zaparcia?jem jablka,pije wode i dalej ciezko sliwek suszonych nie bardzo bo wracaja mi nie ta strona co trzeba juz sama nie wiem co jeszcze zmienic a wolalbym uniknac aptecznych specyfikow

    Dobra jest taka herbatka na perystaltykę jelit, ziołowa, można kupić w aptece. Nie jest przeczyszczająca, tylko wspomaga ruchy robaczkowe :)

    Poza tym jedz błonnik. Można go kupić i jeść jak płatki, na mleku. ja go wcinam na sucho ale nie każdemu na sucho smakuje - trochę jest jak szary karton.

    Pewnie, że dam znać. Jeśli będzie o czym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 09:34

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Z. ale spróbuj wypić taki kefir przed kawą 1/2kubka i po wypiciu kawy 1/2 kubka....na mnie działa siemię lniane (dodaję do owsianki z rana), a poza tym jak zaczęłam regularnie pić ocet jabłkowy (lub z rana na czczo wodę letnią z sokiem z cyrtyny) to ten kłopot mam za sobą....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cytryny'

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam musze sie wybrac do sklepu po blonnik i kefir i jeszcze cytryne moze cos pomoze bo to juz meczace

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Dziekuje Wam musze sie wybrac do sklepu po blonnik i kefir i jeszcze cytryne moze cos pomoze bo to juz meczace

    Spróbuj jeść częściej a mniej. I spróbuj zaczynać dzień od szklanki wody z miodem i cytryną. I jeśli pijesz kawę, to na każdą filiżankę kawy przydają dwie szklanki wody. Jedną pijesz przed kawą a drugą po kawie :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piękne słońce:) w miarę ciepło:))
    Przygotowuje menu na niedziele:))

    Jedziemy dzis na zakupy zeby wszystko kupić:)

    Jutro sprzątanie:))

    Brzuszek pobolewa i kłuje.

    Powodzenia w wizytach i pięknego dnia:))

    Malenq, Macierzanka:), Ania07, Z. lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Dziekuje Wam musze sie wybrac do sklepu po blonnik i kefir i jeszcze cytryne moze cos pomoze bo to juz meczace
    Dobrym źródłem błonnika jest papryka i otręby kukurydziane (chyba najwięcej błonnika), pszenne, owsiane (nie płatki). Jeśli ktoś nie lubi błonnika w proszku, to polecam :P I oczywiście len mielony. Do tego owoce: marakuja, brzoskwinie, morele, żurawina i warzywa: brokuł, brukselka, kalarepa, karczoch. Warzywa strączkowe no i orzechy rzecz jasna. I dwa moje ulubione: popcorn i wiórki kokosowe :P
    Mogłabym o błonniku chyba magisterkę napisać :D

    Z., Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Fidelisso!

    Powodzenia na zakupach. Uważaj na brzuszek! Dużo odpoczywaj :)

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlota wlasnie jem malo a czesto staram sie pic ok 2 litrow wody a i tak czasem mnie dopadnie nie jest to stale ale moim zdaniem i tak za czesto

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas, to może idź do lekarza? Wypadałoby to skonsultować.
    A z takich "odstraszających" specyfików na zaparcia znam taki: zjedz kiszonego ogórka i popij mlekiem. Podobno przeczyszcza dobrze, ale ja bym się nie odważyła :D

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konsultowalam to powiedzial,ze jeszcze nie ma tragedii i kazal pic wode a ja zauwazylam ze zwieksza sie problem w okolicy owulacji nie wiem czy to ma jakis zwiazek moze zbiore sie na odwage i zapytam gin

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ