X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżona Tobie również życzę miłego dnia i powodzenia przy kolejnych wizytach u tego endo! Ważne żeby się Tobą zajął a k=nie komentował. Może to gbur, ale skuteczny?! Coraz częściej słyszy się o takich! A systemu to ja już nie będę komentować, bo szkoda na nich strzępić język! Trzeba jakoś sobie radzić niestety!

    Malinowa, bardzo mi przykro, dam Ci wsparcia tyle ile mam, może jakoś razem tutaj podołamy <3
    I nikt nie będzie nic oceniał, piszesz przecież o swoich przeżyciach! A my mamy Cię porządnie wesprzeć!!!
    Dobrze, że chcesz się nadal starać i walczyć. Jestem z Tobą, jesteśmy wszystkie tutaj!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 13:09

    Malenq, dżona lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Cześć Macierzanko!

    Na monitoring idę dopiero na 15:00. Więc dam znać jak mi sie uda z telefonu napisać, jak tylko wyjdę z gabinetu :)
    OK, czekam :)

    Dzień dobry Żabo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 13:09

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa! Bardzo mi przykro! Tulam mocno i ślę moc pozytywnych fluidów. Wiem co przezywasz i jak to bardzo boli. Będzie bolało i masz prawo do przezywania swojego bólu. Masz prawo być zła, masz prawo płakać i masz prawo nie chcieć o tym rozmawiać, tak samo jak masz prawo chcieć mówić o tym cały czas.
    Wspieram mocno i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił. Dasz radę. jesteś silna, dzielna i wspaniała.


    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    Dziękuję Żabko, łzy płyną i mam wahanie nastrojów - od bycia ok do totalnego doła.

    Musimy się pozbierać i być silni.
    Polubiłam, bo widzę, że znajdziesz w sobie siłę. Może to zająć więcej lub mniej czasu, ale pozbieracie się i mam nadzieję, że już niedługo spełnią się Wasze marzenia. Płacz jeżeli potrzebujesz. Nie tłum tego w sobie.
    Każda z nas przeżywa wszystko na swój sposób.
    Przytulam mocno!!

    Macierzanka:), Z. lubią tę wiadomość

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa strasznie mi przykro to jest straszne jak los daje najpierw radość a potem ją odbiera. Niestety to jest nie zależne od nas. Mam nadzieję,że szybko się pozbieracie i odnajdziecie w sobie siły do walki. Jestem przekonana,że ta walka będzie dla Was wygrana i niedługo będziecie tulić w swoich ramionach swój Cud <3 Trzymaj się :*

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Macierzanko i reszto ekipy! :)

    U mnie dziś słoneczko świeci, chętnie się podzielę.
    A tak to mój zakorzeniony leń ciągle mi towarzyszy.

    Macierzanka:), Z., dżona lubią tę wiadomość

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanko ile Ty łyżeczek tego octu pijesz? bo ja go pije i dalej mam problem może za mało go daje....

    Wogle dziewczyny dziękuję Wam za rady mam nadzieję,że coś mi pomoże bo to jest masakra najpierw zaparcie a potem jak puści to mogę pół dnia siedzieć w wc...

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Żabko:)

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa kobietki chyba już wszystko napisały, więc tulam do serducha, trzymaj się dzielnie kochana :)

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Jak mnie się udało (amator ciastek, ciasteczek, czekoladek, pizzy etc.) to wszystkim się uda...jak by mi ktoś parę lat temu powiedział, że przejdę na dietę, że nie będę używała cukru, mąki itp. to bym popukała się w głowę i powiedziała "nie świruj"....a tu masz...
    Więc kibicuję całą sobą;) wszak trzeba mieć kondycję;)

    Witamy cie Magdaleq mam nadzieje ze wszytkie za chwile bedziemy chodzily z brzuchami:D i gratuluje wytrwalosci w diecie
    Z. wrote:
    Dzień doberek,

    U mnie znowu szaro :( niech te chmury sobie pójdą i niech wyjdzie słoneczko. A słyszałyście, że w weekend ma być prawie 20 stopni? :)

    Ovu wyznaczyło mi owulacje dziś zgodnie z moimi podejrzeniami, mam nadzieję, że tym razem się udało.

    Życzę udanego dnia! <3
    U mnie dzisiaj jest duzo slonca zarowno na dworze jak i w serduszku...ostanowilam walczyc...przeciw wszystkiemu na przekór
    Laura wrote:
    A propos Dzień dobry Wszystkim :)

    Dziwne jest bo moja temp. coś świruje...
    zamiast w dół to dziwne uskoki i w góre,
    w poprzednich cyklach tak nie miałam....

    @ czekam na ciebie jak nigdy, bo chcę szybko pójść na HSG....
    cos czuje w kosciach ze sie na nia naczekasz...nie przyjdzie przez 9 msc...zycze ci tego z calego serduszka :D
    Macierzanka:) wrote:
    Dzień dobry wszystkim staraczkom i mamusiom i podwójnym mamusiom :)

    Piękny słoneczny dzień u mnie, trochę lepiej się czuję, ale miałam wczoraj taki dzień, że o <3 nawet mowy nie było, myślałam że się rozpadam od środka...

    Misty, cyce bolą mówisz? Ale za to jakie muszą być seksowne :)
    Chociaż ja i bez ciąży noszę D. :D
    Kochana co sie dzialo?
    Ja nosze G...ale odkad w koncu dopasowalam idealnie stanik bardzo mi sie podoba :D

    Dzona kochana trzymaj sie i tule a jak gosciu bedzie dalej taki opryskliwy to nie chodz do niego szkoda nerwow mysle...

    tajuta87 wrote:
    Witam wszystkie starające się Panie :)
    Właśnie dołączyłam do Waszego grona, będę śledzić co tu się dzieje na bieżąco i mam nadzieje, że wkrótce wszystkim nam uda się zaciążyć :D życzę wszystkim powodzenia:)
    Witamy kochana :D
    Malinowa Panienka wrote:
    Witam Was,

    wracam do starań jak tylko dostanę @ czyli za 4-6 tyg.

    Niestety Fasolindzie przestało bić serduszko i we wtorek poroniłam. Ból jest olbrzymi, proszę o wsparcie bo to jest hardcore...

    Powiem Wam tak, oczywiście to wg mnie, samo staranie jest niczym w stosunku do utrzymania ciąży. W tej chwili donoszona jest co 6 ciąża :( to jakiś dramat. Lekarz powiedział, że jak przychodzi pacjentka to się boi co dalej...

    Dziewczyny ściskam Was mocno i proszę nie oceniajcie mojego wpisu, bo nie mam siły dyskutować - ale bardzo pragniemy bobasa i będzie...
    Nikt cie kochana nie bedzie oceniac!!! masz racje starania sa ciezkie i kazda tu ma swoje problemy...ja tez sie borykam z praktycznie brakiem szansy na ciaze ale bede walczyc chyba nic innego mi nie zostaje a tobie skarbie zycze duzo milosci teraz spokoju i czasu...czas leczy rany choc wiem ze strasznie to teraz brzmi...raczej wyobrazic sobie tego co czujesz nie moge ale wiem ze musi ci byc ciezko...badz z nami postaramy ci sie pomoc na tyle ile kazda z nas bedzie potrafila...

    Little Frog, Laura, dżona lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Macierzanko ile Ty łyżeczek tego octu pijesz? bo ja go pije i dalej mam problem może za mało go daje....

    Wogle dziewczyny dziękuję Wam za rady mam nadzieję,że coś mi pomoże bo to jest masakra najpierw zaparcie a potem jak puści to mogę pół dnia siedzieć w wc...
    3 razy dziennie szklanka wody + 2 łyżeczki (te małe), a czasem "sypnę" więcej, bo nie mam problemu ze smakiem :) przed posiłkiem

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tajuta87 wrote:
    Witam wszystkie starające się Panie :)
    Właśnie dołączyłam do Waszego grona, będę śledzić co tu się dzieje na bieżąco i mam nadzieje, że wkrótce wszystkim nam uda się zaciążyć :D życzę wszystkim powodzenia:)
    Witaj! Śledź, dołączaj :) My też mamy taką nadzieję! I Tobie życzę powodzenia!

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MALINOWA kochana.. nie wiem co powiedzieć.. bardzo mi przykro :( bardzo i współczuje. Uda sie !!! masz racje mówiąc, że donosić ciąże w naszych czasach to prawdziwy CUD ! życzę nam wszystkie moje wirtualne "siostrzyczki" zajścia i przede wszystkim donoszenia małego skarbka .

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia my tobie tez a powiedz jak sie czujesz??

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Kochana co sie dzialo?
    Ja nosze G...ale odkad w koncu dopasowalam idealnie stanik bardzo mi sie podoba :D
    No to kurde przebiłaś mnie :)
    Tak w ogóle witam Cię i cieszę się, że powoli i Ty do nas powracasz :)

    Miałam kolkę jelitową, ale to zwykle wiąże się u mnie ze stresem, a wczoraj ciężki dzień w pracy, zawsze do tego mam bóle w kręgosłupie i jedyne co wtedy mogę zrobić to przeczekać! Potem miałam wrażenie, że mnie boli macica i jajniki, tak się ten ból przelewał po całej jamie brzusznej. I takie dziwne uczucie wczoraj i dziś, jak wstawałam z łóżka, tak potwornie mnie zakuło w boku, że nie dałam rady wstać... :( To już któryś raz się powtarza w okolicach owulki...

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    3 razy dziennie szklanka wody + 2 łyżeczki (te małe), a czasem "sypnę" więcej, bo nie mam problemu ze smakiem :) przed posiłkiem
    hmmm mowicie ze to takie skuteczne...hmmm a moze pomysle tez o tym dla siebie?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Monia my tobie tez a powiedz jak sie czujesz??
    ok. czekam na @ bo temp spadła.. dziś mam do odbioru popołudniu wynik testosteronu wolnego i troche sie martwie jaki będzie bo prolaktynę mam bardzo niską.. ide do gin po okresie i zobaczymy co dalej.
    A męza faszeruje tymi lekami od urologa, bo musi bardzo podreperować nasienie. A jak Ty kochana ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    No to kurde przebiłaś mnie :)
    Tak w ogóle witam Cię i cieszę się, że powoli i Ty do nas powracasz :)

    Miałam kolkę jelitową, ale to zwykle wiąże się u mnie ze stresem, a wczoraj ciężki dzień w pracy, zawsze do tego mam bóle w kręgosłupie i jedyne co wtedy mogę zrobić to przeczekać! Potem miałam wrażenie, że mnie boli macica i jajniki, tak się ten ból przelewał po całej jamie brzusznej. I takie dziwne uczucie wczoraj i dziś, jak wstawałam z łóżka, tak potwornie mnie zakuło w boku, że nie dałam rady wstać... :( To już któryś raz się powtarza w okolicach owulki...
    tule kochana a a ja jak narazie wracam do staranek jednak pelnia sil...bede robila wszystko zeby jednak zostac mama...ale pokolei i powoli :D

    XxMoniaXx, Macierzanka:), Z., dżona lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ok. czekam na @ bo temp spadła.. dziś mam do odbioru popołudniu wynik testosteronu wolnego i troche sie martwie jaki będzie bo prolaktynę mam bardzo niską.. ide do gin po okresie i zobaczymy co dalej.
    A męza faszeruje tymi lekami od urologa, bo musi bardzo podreperować nasienie. A jak Ty kochana ?
    no my wizyte mamy 7 kwietnia zobaczymy co powie narazie zkaupilismy salfazin i myslimy o Macy...a moje wyniki przyjda jutro tez cos czuje ze nie bedzie najlepiej ale powoli sie wyleczymy oboje i zostaniemy rodzicami...jesli nie uda nam sie naturalnie do 35 roku zycia mojego to adopcja :D i juz

    Little Frog, Z., dżona lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    no my wizyte mamy 7 kwietnia zobaczymy co powie narazie zkaupilismy salfazin i myslimy o Macy...a moje wyniki przyjda jutro tez cos czuje ze nie bedzie najlepiej ale powoli sie wyleczymy oboje i zostaniemy rodzicami...jesli nie uda nam sie naturalnie do 35 roku zycia mojego to adopcja :D i juz
    mój bierze MACE od 5 dni . Musi nam pomóc na nasienie.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ