X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane ponownie :), Pogoda super, ale głowa mnie boli ehh..@ nie ma, a za godz miałam umówić się na wizytę
    Malinowa bardzo Ci współczuję.. kochana wierze, ze wszystko będzie wporządku, najważniejsze, ze się nie poddajesz, jesteś silna, trzymam kciuki :*:*

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po monitoringu. 11mm pecherzyk sie wchlonal chyba bo znikl. Zostalo po kilka 6mm na obydwu jajnikach. W poniedzialek kolejne usg. Wciaz jest szansa ze cos sie zadzieje bo ja mam dlugie cykle po 34 dni.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Juz po monitoringu. 11mm pecherzyk sie wchlonal chyba bo znikl. Zostalo po kilka 6mm na obydwu jajnikach. W poniedzialek kolejne usg. Wciaz jest szansa ze cos sie zadzieje bo ja mam dlugie cykle po 34 dni.
    Mój pęcherzyk też się wchłąnął, mial 12 mm, a na wizycie 10 mm, gin stwierdzil ze owu nie bylo i nie bedzie. Nie wiem czym to jest spowodowane, ze pecherzyki się wchłaniają, rozumiem jak rosną i nie pękają..

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na zakupkach :D
    Kurczę nie straszcie:P bo ja w poniedziałek idę na monitoring i ciekawe co tam będzie

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że również w poniedziałek macie usg....ja też, tylko tym razem mam nadzieję, że torbiel się "zmniejsza"....

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas, nie straszymy. Mowimy jak jest.
    Tez nie rozumiem, Nati, czemu pecherzyki sie wchlaniaja.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 marca 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzec to chyba miesiąc wchłaniających sie pęcherzyków , bo mój też prawdopodobnie sie wchłonął, ale u mnie to dziwne bo skok temp był..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 19:48

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 marca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoiłam do laboratorium zapytać sie o mój wynik testosteronu wolnego, bo nie umiem podjechać dziś po niego, a sie stresuje . MÓJ WYNIK TO 3,15. Norma ponoć 0-4,1. Czyli raczej sie nie musze bać cooo ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 17:13

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 20 marca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam :) dostalam od szefci malusienkie skarpetusie z uszkami, takie misie :) jak sie dowiedziala,ze beda blizniaki to sie smiala,ze musi jeszcze jedne kupic.

    Malinowa silna babka z Ciebie! Dasz rade :*
    Sama sobie tego nie jestem w stanie wyobrazic, ale moge tylko wspierac :*

    Dzis miedzynarodowy dzien szczescia, wiec prosze mi sie tu nie smutac!

    Kochane moje chcialabym z calego serca zebyscie byly szczesliwe, zeby Wasze marzenia sie spelnily...zeby nie bylo zadnych problemow z hormonami, PCO, tarczyca itp! Zeby za chwile kazda miala brzuszek! <3

    XxMoniaXx, Laura, Malenq, Little Frog, Kaśka28, sara_nar, Ania07, Z., dżona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 marca 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Wrocilam :) dostalam od szefci malusienkie skarpetusie z uszkami, takie misie :) jak sie dowiedziala,ze beda blizniaki to sie smiala,ze musi jeszcze jedne kupic.

    Malinowa silna babka z Ciebie! Dasz rade :*
    Sama sobie tego nie jestem w stanie wyobrazic, ale moge tylko wspierac :*

    Dzis miedzynarodowy dzien szczescia, wiec prosze mi sie tu nie smutac!

    Kochane moje chcialabym z calego serca zebyscie byly szczesliwe, zeby Wasze marzenia sie spelnily...zeby nie bylo zadnych problemow z hormonami, PCO, tarczyca itp! Zeby za chwile kazda miala brzuszek! <3
    mamy nadzieje że sie spełni :) zdrówka i pozdrów bobaski :D

    Misty87 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 20 marca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :-)
    Ale u mnie dzis piekna pogoda! Oby juz tak zostalo :-)
    Malinowa strasznie mi przykro :( to musi byc straszne... przytulam <3 Trzymaj sie!

    Mnie owulke przesunelo i chyba taz jest bardziej prawdopodobne ze wtedy byla :-)
    Dzis bylam na zakupach i tak mnie plecy bolalay ze szok. Do tego brzuch:/ tak jak wtedy kiedy za chwile dostaje @ ! No ale chyba za wczesnie na @ .
    Powiem Wam szczerze ze juz sie tak nie stresuje jak wczesniej... stwierdzilamze bedzie co ma byc. Coz ja moge zrobic wiecej... teraz juz tylko cierpliwie czekam :-)

    dżona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 20 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odebrałam wynik progesteronu. Parodia. Gin zalecił luteinę 2x1 tabl przez 10 dni na wywołanie @. Ciekawe jak on chce mi dawać clo bez monitoringu, jak mam taki problem z tym progesteronem. Przecież niski poziom uniemożliwia utrzymanie ciąży ...

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    Malinowa- wyrazy wspolczucia. Zobaczysz, ze do Ciebie tez usmiechnie sie szczescie:*
    Witamy w naszym gronie kochana
    XxMoniaXx wrote:
    no to widzisz u was ilośc mniejsza ale lepsze upłynienie.. Ehhhmmm dlaczego musimy mieć tak pod górke :(
    ale czytałam na różnych stronach i te suplementy naprawde działają dużo. I maca koniecznie , ale czytałam że lapsza ta w proszku bo lepiej sie wchłania. smak co prawda ochyda ale działanie lepsze.
    Kochana czasami mysle ze im bardziej bedziemy mieli pod gorke tym bardziej pozniej to docenimi i trudy staran mysle sprawia ze bedziemy jeszcze lepszymi matkami dla naszych dzieci :D takze głowa do góry damy rade
    Laura wrote:
    oki jak przyleci to stawiam dobrą kawusie i tortusia ;)
    ale Monia ja w cuda nie wierzę.....
    Kochana moze i przyleci moze i nie ale wiesz co?? w cuda trzeba wierzyc!! musimy bo w niektorych wypadkach tylko na to mozna liczyc wiec od dzis mowie wszem i w obec zaczynam wierzyc w cuda!!! :D
    Złota wrote:
    Juz po monitoringu. 11mm pecherzyk sie wchlonal chyba bo znikl. Zostalo po kilka 6mm na obydwu jajnikach. W poniedzialek kolejne usg. Wciaz jest szansa ze cos sie zadzieje bo ja mam dlugie cykle po 34 dni.
    To trzymam kciuki kochana za to zeby pecherzyki roslyyyyyy
    XxMoniaXx wrote:
    Dzwoiłam do laboratorium zapytać sie o mój wynik testosteronu wolnego, bo nie umiem podjechać dziś po niego, a sie stresuje . MÓJ WYNIK TO 3,15. Norma ponoć 0-4,1. Czyli raczej sie nie musze bać cooo ?
    Mysle ze skoro masz w normach to jest ok :D fajnie :D
    Misty87 wrote:
    Wrocilam :) dostalam od szefci malusienkie skarpetusie z uszkami, takie misie :) jak sie dowiedziala,ze beda blizniaki to sie smiala,ze musi jeszcze jedne kupic.

    Malinowa silna babka z Ciebie! Dasz rade :*
    Sama sobie tego nie jestem w stanie wyobrazic, ale moge tylko wspierac :*

    Dzis miedzynarodowy dzien szczescia, wiec prosze mi sie tu nie smutac!

    Kochane moje chcialabym z calego serca zebyscie byly szczesliwe, zeby Wasze marzenia sie spelnily...zeby nie bylo zadnych problemow z hormonami, PCO, tarczyca itp! Zeby za chwile kazda miala brzuszek! <3
    To juz wiem dlaczego taki humor mam dzisiaj i tyle sily do walki :D
    kejti91 wrote:
    Czesc :-)
    Ale u mnie dzis piekna pogoda! Oby juz tak zostalo :-)
    Malinowa strasznie mi przykro :( to musi byc straszne... przytulam <3 Trzymaj sie!

    Mnie owulke przesunelo i chyba taz jest bardziej prawdopodobne ze wtedy byla :-)
    Dzis bylam na zakupach i tak mnie plecy bolalay ze szok. Do tego brzuch:/ tak jak wtedy kiedy za chwile dostaje @ ! No ale chyba za wczesnie na @ .
    Powiem Wam szczerze ze juz sie tak nie stresuje jak wczesniej... stwierdzilamze bedzie co ma byc. Coz ja moge zrobic wiecej... teraz juz tylko cierpliwie czekam :-)
    Bardzo dobre podejscie obys po drodze go nie stracila a w koncu sie zazieleni :D
    Another wrote:
    Ja odebrałam wynik progesteronu. Parodia. Gin zalecił luteinę 2x1 tabl przez 10 dni na wywołanie @. Ciekawe jak on chce mi dawać clo bez monitoringu, jak mam taki problem z tym progesteronem. Przecież niski poziom uniemożliwia utrzymanie ciąży ...
    Luteina to progesteron wiec sie nie martw bo jesli nie jestes w ciazy to wywola @ i zaczniesz nowy cykl a jak jestes w ciazy to podtrzyma ci ja:D

    Misty87, Laura lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja! :)

    Another a ten gin to nfz czy prywatny?

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin prywatny. Najlepsze jest to, że nie dał recepty (tzn pewnie by dał, ale 40 km nie jechałam), a zalecił przez telefon żeby brać. I weź tu kombinuj :P Ale już mam pod językiem :D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    heja! :)

    Another a ten gin to nfz czy prywatny?
    no hej Bursztynka co tam u ciebie??

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Gin prywatny. Najlepsze jest to, że nie dał recepty (tzn pewnie by dał, ale 40 km nie jechałam), a zalecił przez telefon żeby brać. I weź tu kombinuj :P Ale już mam pod językiem :D
    A kazal brac pod jezyk??? to sa chyba dopochwowe nie?? ja bralam dopochwowo

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Luteina to progesteron wiec sie nie martw bo jesli nie jestes w ciazy to wywola @ i zaczniesz nowy cykl a jak jestes w ciazy to podtrzyma ci ja:D
    W sumie tak. Wcześniej mi przepisał tylko clo, bez dodatków. Ale nie wiedział przecież, że mam niski progesteron, bo dopiero dzisiaj rano zrobiłam wyniki. W każdym razie nie wiem teraz, czy jak wezmę clo, to po przestaniu mam brać luteinę czy nie. Zapiszę się do niego na wizytę w dniu, w którym dostanę @, może trafię z wizytą w okolicy połowy cyklu, to się dowiem więcej.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    A kazal brac pod jezyk??? to sa chyba dopochwowe nie?? ja bralam dopochwowo
    Dopochwowe i pod język różnią się czymś poza sposobem spożywania?

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam doła, źle się czuję, nie mam humoru, bolą mnie jajniki, jakoś mam wrażenie, ze wszystko dzieje się na opak :(

    0d1yflw1vo1m1usk.png
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ