Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    Dzięki:) ja nie mierze od dzis tempki, niestety nie jest za wysoka... Nie chce sie stresowac:)
    kochana ale tempka nie musi byc fest wysoka!!! wystarczy ze bedzie sie utrzymywala w fl owyzej krechy!! ja u ciebie widze duuuze szanse piekny masz wykres :)

    Sylvka lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Ja tam w miarę lubię te swoje prostaczki, ale chciałabym żeby chociaż były podatne na układanie, a tak to ciężko z nimi cokolwiek zrobić... :)

    ja chcialam miec proste a tak to mam szopę niekiedy:) ani tak ani siak:)

    Little Frog lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    kochana ale tempka nie musi byc fest wysoka!!! wystarczy ze bedzie sie utrzymywala w fl owyzej krechy!! ja u ciebie widze duuuze szanse piekny masz wykres :)

    Dzięki kochana jestes, dajecie mi nadzieje bo juz bylam na skraju zalamania... zobaczymy w niedziele. Narazie nie mam ani objawow na <3 ani na @..

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Hahaha, chyba znów tu jakaś głupawka panuje :D
    Ja to normalnie nie mogę się od Was oderwać :D
    i tak ma byc :D
    Sylvka wrote:
    Dzięki kochana jestes, dajecie mi nadzieje bo juz bylam na skraju zalamania... zobaczymy w niedziele. Narazie nie mam ani objawow na <3 ani na @..
    Nie doszukuj sie objawow po co to komu zaciskaj kciuki zeby @ nie pszayszla:D bo ja zaciskam za was :D

    Little Frog, Sylvka lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Nie doszukuj sie objawow po co to komu zaciskaj kciuki zeby @ nie pszayszla:D bo ja zaciskam za was :D

    Powiem ci, ze w tym cylu mam objawy w... wogole ich nie szukam:P

    Kaśka28, Z. lubią tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    Powiem ci, ze w tym cylu mam objawy w... wogole ich nie szukam:P
    no i bardzo dobrze powiem ci te ktore odposcily to zaciazyly wiec trzyma trzymam mocno mocno za was

    Sylvka lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde nakładałam mężowi obiad a wy tak poleciałyście :D Ja mam włosy za bardzo poddatne :D takze niestety prostownica zawsze po myciu wlosów, a że włosy myję prawie dziennie no to cóż :)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Nie urazajac nikogo oczywiscie ja tez w takie rzeczy nie wierze ale szanuje poglady innych :d

    widzisz jedni wierzą w biblię i boga i cuda tam opisane... a dla mnie to jest bujda na szynach i jeszcze brakujące księgi i to, że biblię złożył w całość cesarz Konstantyn...
    takie same cuda tam są jak i umnie :P Chrystus powiedział Łazarzu wstań a Łazarz wstał i poszedł - Łazarz po prostu został pochowany żywcem co zdarza się do teraz - ostatni przypadek bodajże 2010 rok ;)

    ja wierzę w inny rodzaj mocy tajemnych :)

    Magia jest wszędzie ;)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    no i bardzo dobrze powiem ci te ktore odposcily to zaciazyly wiec trzyma trzymam mocno mocno za was

    ja odpuscialam a pozniej znow sie stresowalam, teraz znow odpuszczam ech.. zakrecone to:) bedziemy widziec

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    widzisz jedni wierzą w biblię i boga i cuda tam opisane... a dla mnie to jest bujda na szynach i jeszcze brakujące księgi i to, że biblię złożył w całość cesarz Konstantyn...
    takie same cuda tam są jak i umnie :P Chrystus powiedział Łazarzu wstań a Łazarz wstał i poszedł - Łazarz po prostu został pochowany żywcem co zdarza się do teraz - ostatni przypadek bodajże 2010 rok ;)

    ja wierzę w inny rodzaj mocy tajemnych :)

    Magia jest wszędzie ;)
    Kochana masz prawo wierzyc w magie a ja mam prawo wierzyc albo nie wierzyc :D takze luz nikomu nie zabraniam wierzyc albo nie wierzyc :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w ogóle to żeby było zabawnie to będzie u mnie jednak 3 dzieciaczków, które już kiedyś przepowiadano - ma być chłopiec i bliźniaki - parka :D

    jaja jak berety teraz musimy szukać znacznie większego domu niż planowaliśmy :D

    sara_nar lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    ja odpuscialam a pozniej znow sie stresowalam, teraz znow odpuszczam ech.. zakrecone to:) bedziemy widziec
    Ja tez odposcilam w poprzednim cyklu ale jak orzyszlo co do czego to modlilam zeby sie ta @ nie znalazla...znalazla...a teraz mimo ze praktycznie szanse na ciaze zerowe to i tak mam iskierke nadzieii...badz tu madra kobieto...ahhh ciezko bedzie sie rozczarowac..a z drugiej strony nie wierze...raz sie nastawiam raz nie i o

    Sylvka lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)
    zaglądam po południu, a w wariatkowie włosy :D
    jak zwykle dajecie czadu :)
    ja mam długiego boba i chodzi tylko o włosy na głowie, podkreślam :D
    a kolor to taki jak Misty :)

    Kaśka28, Laura, nick nieaktualny, Macierzanka:), Z., Misty87 lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    a w ogóle to żeby było zabawnie to będzie u mnie jednak 3 dzieciaczków, które już kiedyś przepowiadano - ma być chłopiec i bliźniaki - parka :D

    jaja jak berety teraz musimy szukać znacznie większego domu niż planowaliśmy :D
    No i widzisz oby wszytko sie wam spelnilo :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Wam... nie mam siły wracać tyle stronek - możecie streścić? jakieś newsy?

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O macie moje kudły nieokrzesane (teraz są o ok. 15 cm dłuższe):
    2po7fki.jpg
    Przepraszam za twarz :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 18:02

    Little Frog, Kaśka28, Laura, nick nieaktualny, Macierzanka:), dżona, Z., Misty87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Ja tez odposcilam w poprzednim cyklu ale jak orzyszlo co do czego to modlilam zeby sie ta @ nie znalazla...znalazla...a teraz mimo ze praktycznie szanse na ciaze zerowe to i tak mam iskierke nadzieii...badz tu madra kobieto...ahhh ciezko bedzie sie rozczarowac..a z drugiej strony nie wierze...raz sie nastawiam raz nie i o

    To chyba tak jak kazda..zawsze mamy ta iskierke nadzieji:) Oj bedzie dobrze, musi byc w koncu.

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula, chyba nic istotnego
    Another, czadowe masz te włosy! :)

    Laura, Another lubią tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 22:44

    Another lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    O macie moje kudły nieokrzesane (teraz są o ok. 15 cm dłuższe):
    2po7fki.jpg
    Przepraszam za twarz :P
    też mam takie tylko krótsze :D

    Another lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ