X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Macierzanko :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie gdyby w Polsce była praca... to nikt by stąd nie uciakał :(

    Witajcie :)

    Mówicie, że dużo słońca! TO super! Aż chce się żyć :)

    A co do porodu, to ja co prawda nie rodziłam, ale mam mnóstwo małych dzieci w rodzinie i powiem tyle, że nie ma reguły... Po naturalnym kobieta szybciej dochodzi do siebie i nie ma jednak tej ingerencji operacyjnej, ale Nati ma rację... dużo sie ostatnio słyszy... i to zniechęca.

    Moim zdaniem ważne jest zaangażowanie lekarza.
    Mnie zabiło hasło lekarza (wczoraj było w wiadomościach), nie wiem czy kojarzycie o tej 40-latce. Normalnie rozbój w biały dzień!
    Ordynator szpitala powiedziała, że w tym wieku się nie rodzi, w tym wieku sie jeździ na wczasy! Hmmm, juz chyba wiem, czemu nie ufam lekarzom.
    Ale gdybym ja usłyszała takie hasło...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 11:25

    Ania07, Laura lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    No właśnie gdyby w Polsce była praca... to nikt by stąd nie uciakał :(

    Witajcie :)

    Mówicie, że dużo słońca! TO super! Aż chce się żyć :)

    A co do porodu, to ja co prawda nie rodziłam, ale mam mnóstwo małych dzieci w rodzinie i powiem tyle, że nie ma reguły... Po naturalnym kobieta szybciej dochodzi do siebie i nie ma jednak tej ingerencji operacyjnej, ale Nati ma rację... dużo sie ostatnio słyszy... i to zniechęca.

    Moim zdaniem ważne jest zaangażowanie lekarza.
    Mnie zabiło hasło lekarza (wczoraj było w wiadomościach), nie wiem czy kojarzycie o tej 40-latce. Normalnie rozbój w biały dzień!
    Ordynator szpitala powiedziała, że w tym wieku się nie rodzi, w tym wieku sie jeździ na wczasy! Hmmm, juz chyba wiem, czemu nie ufam lekarzom.
    Ale gdybym ja usłyszała takie hasło...

    Dokładnie, chodzi o to, że teraz lekarze mają to wszystko gdzieś, też to wczoraj oglądałam w wiadomościach, po prostu rozbój w biały dzień, wiadomo, ze po naturalnym dochodzi się szybciej do siebie, szybciej też się chudnie, bo macica naturalnie sie skurcza, ale teraz na prawdę trzeba trafić na dobrego lekarza, który się nami zainteresuje, ten co ja chodze do niego jest ordynatorem szpitala, póki co mu ufam i robi dobre wrażenie, ale nie wiem jak to będzie jak będę w ciązy, wtedy będę rozmyślać :) Póki co trzeba się starać, aby się udało :) Zawsze chciałam rodzić naturalnie, ale z czasem nabieram wątpliwości

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Kochane :)

    I ja przesyłam dużo słoneczka do Was chorowitki :D abyście się wygrzały i wróciły pełne sił :D

    Nati89, Ania07, Laura lubią tę wiadomość

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lenko :*

    Lena87 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy nam słoneczko, a my Wam wiruski &&&&&&& :) Laura wysłała bociana pędziwiatra, więc niech szybko Was odwiedzi tej pięknej wiosny <3

    Nati89, Lena87, Laura, dżona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lena ;*

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje drogie...ja juz od rana na nogach,juz posprzatalam,zurek z kielbaska i z jajeczkiem dzis serwuje:)na zyczenie mezusia...no i nie dlugo do pracy...
    Zbieram wiruski od zafasolkowanych i zycze duzo zdrowia dla tych ktore zbiera chorobsko:)przesylam caluski dla kazdej♡.♡

    Laura, Lena87, Misty87, Ania07 lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj jakas tu cisza...:):):)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Lenko!

    Lena87 lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie szukam czegos na blizny po trądziku, nie są one duże, ale wprawiają dyskomfort i niestety bez podkładu nie dałabym rady wyjsć. Na szczęście nie wyskakują mi już nowe zwalczyłam to u kosmetyczki kwasami, ale jakieś ślady lekkie zostały i to trądzik wyskoczył mi w tamtym roku okolo wiosny i juz wtedy myslałam, ze problemy hormonalne, bo to okolice rzuchwy, więc wyczytałam, ze to problemy z jajnikami. No, ale hormony na stan grudnia były ok, tradziku tez juz nie ma.

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    U mnie mega dużo słońca, a mnie energia rozpiera :)

    Byłam na lumpach, kupiłam sobie 2 szmatki, 3 ciuszki dla dzieciaczka, świetną chustę na szyję i torebkę skórzaną za 24zł :)
    I czuję się spełniona :D
    Tak nie chce mi się siedzieć w pracy, że szok. Poszłabym gdzieś na spacer.

    Dobrego dnia kochane! :*

    Rudasek, Lena87, Little Frog, Laura, Ania07, Z. lubią tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Hej :)

    U mnie mega dużo słońca, a mnie energia rozpiera :)

    Byłam na lumpach, kupiłam sobie 2 szmatki, 3 ciuszki dla dzieciaczka, świetną chustę na szyję i torebkę skórzaną za 24zł :)
    I czuję się spełniona :D
    Tak nie chce mi się siedzieć w pracy, że szok. Poszłabym gdzieś na spacer.

    Dobrego dnia kochane! :*

    Ja też była ma lumpach :) zreszta cały czas chodze, chyba jestem maniakiem :D
    DZiś kupiłam koszule, spódnice jeansowa i szorty :D
    heheh ale tyle bylo ludzi ze po 5 min szlak mnie trafił i wyszłam..a pewni cos bym jeszcze wygrzebała :D

    Lena87, Laura, Ania07 lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D Rudasku, to byś się z moją mamą dogadała :D teraz się już jej to trochę uspokoiło, ale wcześniej to lumpoholiczką była :D

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Ja właśnie szukam czegos na blizny po trądziku, nie są one duże, ale wprawiają dyskomfort i niestety bez podkładu nie dałabym rady wyjsć. Na szczęście nie wyskakują mi już nowe zwalczyłam to u kosmetyczki kwasami, ale jakieś ślady lekkie zostały i to trądzik wyskoczył mi w tamtym roku okolo wiosny i juz wtedy myslałam, ze problemy hormonalne, bo to okolice rzuchwy, więc wyczytałam, ze to problemy z jajnikami. No, ale hormony na stan grudnia były ok, tradziku tez juz nie ma.
    Spruboj moze contractubex zel...ja stosowalam to co prawda na blizny po operacji,ale pisze na nim ze stosuje sie go na blizny wszelkiego pochodzenia...zapytaj w aptece czy moze byc na blizny po tradziku...ja jestem zadowolona...pozdrawiam:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Spruboj moze contractubex zel...ja stosowalam to co prawda na blizny po operacji,ale pisze na nim ze stosuje sie go na blizny wszelkiego pochodzenia...zapytaj w aptece czy moze byc na blizny po tradziku...ja jestem zadowolona...pozdrawiam:)
    Dziękuję za polecenie, dzisiaj jeszcze popytam w aptece:)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oeparol w supepharmie jest za 12 zl z kartą life style, przeceniony niby z 30 zl, oplaca się czy to ściemna, nie kupowałam nigdy, więc może któras z was wie ile normalnie kosztuje

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Spruboj moze contractubex zel...ja stosowalam to co prawda na blizny po operacji,ale pisze na nim ze stosuje sie go na blizny wszelkiego pochodzenia...zapytaj w aptece czy moze byc na blizny po tradziku...ja jestem zadowolona...pozdrawiam:)
    Ja też polecam. Po mojej bliźnie nie ma ani śladu (a miałam pod okiem wycinane coś w rodzaju ziarnka piasku)

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    :D Rudasku, to byś się z moją mamą dogadała :D teraz się już jej to trochę uspokoiło, ale wcześniej to lumpoholiczką była :D


    hihi podeślij ja do mnie :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku, jak tylko napiszę gdzie super lumpeks i dodam do tego towarzystwo, to nie trzeba będzie jej długo namawiać....myślę, że wcale nie będzie potrzeby przekonywania :D
    Nati, na allego są w nieco wyższej cenie, więc chyba się opłaca, szczególnie, że bez wysyłki :)

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ