X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. jak chodziłam na NFZ to lekarz nie widział takiej potrzeby, więc zaczęłam sama się badać, a potem poszłam do gościa prywatnie i on nie ma umowy z NFZ, więc też mi nie mógł dać skierowania, a rodzinny nie daje na takie badania

    Magdas, dobre :) Słuchaj może się nie zestresuje, chyba faktycznie u Ciebie jest gorzej :) Mój to była masakra, totalna masakra! Nie miałam w pewnym momencie pomysłu jak go odstresować i też poszedł sam, nie chciał mnie :)

    Złota masz super lekarza!

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    A moje koleżaneczki dzisiaj nadal ospałe? Pijemy kawę? Może być z pianką, bez pianki, nieważne :) byleby kawa, chociaż ja rano tylko czarną!

    a Z. widzę podpuszcza nas tu ciastkami, o żesz TY :D
    A jak Ci się udało z wpasowaniem <3 w muzykę wczoraj? ;)

    Kawką właśnie się delektuje, u mnie mocno mleczna! :)

    A z muzyczką i <3 był cud miód i orzeszki :D :D :D Mrrr :D

    Tylko ostatnio nie czaję swojego śluzu i nie wiem w sumie czy to już czy nie już. Zawsze jak zaczynały się dni płodne to się, że tak to nazwę "odczopowywałam" takim mętnym śluzem i było go całe mnóstwo ciągnące się na kilka centymetrów. A teraz nie ma dużych ilości, ale jest za to przezroczysty. I tak bawi się ze mną w kotka i myszkę, raz jest raz nie ma.

    O, już nie zadręczam sobą :D

    Laura, Another lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Z. jak chodziłam na NFZ to lekarz nie widział takiej potrzeby, więc zaczęłam sama się badać, a potem poszłam do gościa prywatnie i on nie ma umowy z NFZ, więc też mi nie mógł dać skierowania, a rodzinny nie daje na takie badania

    Magdas, dobre :) Słuchaj może się nie zestresuje, chyba faktycznie u Ciebie jest gorzej :) Mój to była masakra, totalna masakra! Nie miałam w pewnym momencie pomysłu jak go odstresować i też poszedł sam, nie chciał mnie :)

    Złota masz super lekarza!

    no ja to masakra przeżywam strasznie...no mam nadzieję,że się nie zestresuje narazie z tego żartuje albo dobrze udaje,że się nie stresuje tym...

    Złota faktycznie masz fajnego lekarza :)

    Ps. Macierzanka a kawe może wypić przed tym badaniem? bo o to nie dopytałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 10:06

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym NFZetem to jakaś masakra jest... W ogóle się nie przejmują drugim człowiekiem. Straszne to.

    Magdas, dobrze, że starasz się trzymać i jakoś odstresowywać! Pozytywne nastawienie i humor to podstawa :) Dacie radę :)

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Z tym NFZetem to jakaś masakra jest... W ogóle się nie przejmują drugim człowiekiem. Straszne to.

    Magdas, dobrze, że starasz się trzymać i jakoś odstresowywać! Pozytywne nastawienie i humor to podstawa :) Dacie radę :)
    no trzymam się jakoś ale się martwię,że coś będzie nie tak bo jak lekarz usłyszał,że jest górnikiem to powiedział oj nie za dobrze ale odrazu dodał no ale górnicy też mają dzieci

    Lena87 lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie badań to właśnie dzwoniła Pani z przychodni potwierdzić wizyte.
    Póki co wszystko ładnie-pieknie, zobaczymy jak jutro przebiegnie wizyta i czy wogóle coś załatwie :D
    tak czy tak mam ochote troche pokłamać Pani Gienek :D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    no trzymam się jakoś ale się martwię,że coś będzie nie tak bo jak lekarz usłyszał,że jest górnikiem to powiedział oj nie za dobrze ale odrazu dodał no ale górnicy też mają dzieci

    O, a to ma jakiś związek? Nie wiedziałam nawet O.o
    Na pewno wszystko Wam ładnie wyjdzie w tych badaniach, trzymam kciuki! <3 :)

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Odnośnie badań to właśnie dzwoniła Pani z przychodni potwierdzić wizyte.
    Póki co wszystko ładnie-pieknie, zobaczymy jak jutro przebiegnie wizyta i czy wogóle coś załatwie :D
    tak czy tak mam ochote troche pokłamać Pani Gienek :D
    Będzie dobrze :) a chcesz pokłamać odnośnie długości starań? ja też trochę naciągnęłam prawdę ...

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Tak. Jest świetny. Jeśli ktoś z Warszawy potrzebuje namiar na "złotego" lekarza - mogę służyć. Niestety przyjmuje tylko prywatnie. Przynajmniej ja nie wiem o tym, żeby gdzieś przyjmował na NFZ.
    a jak się nazywa? bo może wspólny znajomy ;)

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    O, a to ma jakiś związek? Nie wiedziałam nawet O.o
    Na pewno wszystko Wam ładnie wyjdzie w tych badaniach, trzymam kciuki! <3 :)
    głownie chodziło o to,że pracuje w cieple (ale teraz na szczęscie ma taka pracę,że jest tam chłod) tzn tam gdzie wcześniej pracował to tropiki istne były no i,że głownie ma nocki więc też może być organizm zmeczony. No ale tak jak gin mówił każda praca ma minusy jako kierowaca czy w biurze też źle bo caly czas siedzi. Więc nakazał mojemu nosić luźne bokserki a spać najlepiej bez;P

    A najbardziej mnie cieszy,ze po rozmowie z gin przestał całkowicie palić bo wcześniej niby rzucał ale jeszcze popalał a teraz całkowicie i z tego jestem dumna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 10:19

    Z., Macierzanka:), Lena87 lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    a jak się nazywa? bo może wspólny znajomy ;)

    Dr Ślusarski Marek.

    Malinowa Panienka lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Będzie dobrze :) a chcesz pokłamać odnośnie długości starań? ja też trochę naciągnęłam prawdę ...


    tak, w tej sprawie troche pokłamie bo myśle , ze w innym wypadku nie da skierowania na badania...:):):)
    wiec troszke naciągne prawde :D
    hehehhe

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    głownie chodziło o to,że pracuje w cieple (ale teraz na szczęscie ma taka pracę,że jest tam chłod) tzn tam gdzie wcześniej pracował to tropiki istne były no i,że głownie ma nocki więc też może być organizm zmeczony. No ale tak jak gin mówił każda praca ma minusy jako kierowaca czy w biurze też źle bo caly czas siedzi. Więc nakazał mojemu nosić luźne bokserki a spać najlepiej bez;P

    A najbardziej mnie cieszy,ze po rozmowie z gin przestał całkowicie palić bo wcześniej niby rzucał ale jeszcze popalał a teraz całkowicie i z tego jestem dumna :)

    Jasne, każda praca w tym względzie ma swoje plusy i minusy. Mój niestety nie daje się namówić na spanie bez, mówi, że mu niewygodnie :D Ale luźne boksy nosi :)

    Co do palenia, my też paliliśmy i to głównie ja, bo mam słabą wolę... Ale to już przeszłość! Jak wczoraj czytałam Nowennę Staraczek to sobie pomyślałam jaka głupia byłam... Że niedbanie o siebie mogłoby na mnie ściągnąć za karę niepłodność.

    Magdas lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Ps. Macierzanka a kawe może wypić przed tym badaniem? bo o to nie dopytałam
    Nie mam pojęcia, ale nie ma żadnych przeciwwskazań żywieniowych, jedynie co to do alkoholu, więc myślę, że raczej nie zaszkodzi :)

    Magdas lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Z tym NFZetem to jakaś masakra jest... W ogóle się nie przejmują drugim człowiekiem. Straszne to.


    Na NFZ to nie pamiętam kiedy robiłam jakiekolwiek badania. Płace składki na opiekę zdrowotna, a jak przychodzi co do czego, to dentysta - prywatnie, ginekolog - prywatnie, okulista - prywatnie, internista też ku***a prywatnie, bo jak człowiek jest chory i chce na NFZ do rodzinnego, to albo trzeba o 5 rano przyjść i stać w kolejce po numerek,a potem w kolejce do lekarza, albo przyjśc i zebrać, żeby ktoś łaskawie przyjął.

    Zmianę nowotworową na plecach tez wycinałam prywatnie.

    Nie znoszę polskiej służby zdrowia.

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Kawką właśnie się delektuje, u mnie mocno mleczna! :)
    A z muzyczką i <3 był cud miód i orzeszki :D :D :D Mrrr :D
    O, już nie zadręczam sobą :D
    Zamęczaj, spokojnie! :)
    Przy seksie to piwinna być taka kolejność orzeszki, miód i na końcu cud :D

    A śluz jak masz przezroczysty to chyba dobrze. Ja zauważyłam, że jak byłam na przykład zestresowana, to momentalnie sahara! i nie szło nic z tym zrobić...

    Z., Laura lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    tak, w tej sprawie troche pokłamie bo myśle , ze w innym wypadku nie da skierowania na badania...:):):)
    wiec troszke naciągne prawde :D
    hehehhe
    No mnie zbywał gościu przez pierwszy rok, a czas płynął...

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, dentysta i ginekolog prywtanie, plus full badań, typu wymazy :D
    tak miałam 2 lata temu, czułam ze mam jakas bakterie :D poszłam do swojej babki, zrobiła wymaz i mowi ze jest bakteria ale trzeba isc do instytutu mikrobiologii porobic szczegółowe..wiec ja ide...i co? zrobiły babki badanie które trwało z 10 min koszt ok 200zł...okiii....ide zaś do mojej gin z tymi wynikami..popatrzyła i mówi ze Ona by chciala zebym poszła na konsultacje do Pana Profesora, na kolposkopie itd..wiec ja-oki-ide! i co...240zł :)
    co prawda Pan Prof porobił przeglad szczególowy! no ale to sa jakies jaja....pracuje, 1/5 mojej wypłaty idzie na składki a tu co...jakby sie uparł to mozna podczas kilku badan zostawic wypłate u prywaciarzy:) fuck!!!

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    ... Że niedbanie o siebie mogłoby na mnie ściągnąć za karę niepłodność.
    Z. to nie działa tak. Przecież człowiek nieświadomie robi wiele rzeczy zanim się spostrzeże, co powinien, a czego nie!
    To nie żadna kara! :) Po prostu każdy dzidziuś ma swój własny czas na przyjście!

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie dziewczyny, chore to wszystko!
    Ja jedyne co, to dostałam skierowanie na HSG od doktorka do szpitala, gdzie sam ma dyżury i miałam na NFZ mimo, że do niego chodzę prywatnie.

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ