X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Z. to nie działa tak. Przecież człowiek nieświadomie robi wiele rzeczy zanim się spostrzeże, co powinien, a czego nie!
    To nie żadna kara! :) Po prostu każdy dzidziuś ma swój własny czas na przyjście!

    Wiem, wiem, ale człowiek jest mądrzejszy zawsze z perspektywy czasu.
    Jak wczoraj to czytałam po nocy to mi się normalnie serduszko krajało.. Ból tych kobiet był dla mnie namacalny. Tak bym chciała im pomóc ale to tam na górze decydują, co nas spotka i kiedy. No nic, trzeba wierzyć! :)
    A jak któraś ma doła, to naprawdę polecam tamten wątek...

    Dobra kochane, ja zabieram się za robotę bo się nie wyrobię...

    Miłego dzionka!

    Magdas, Macierzanka:), Fidelissa lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. masz absolutną rację!
    Miłego dnia!

    Ja też spadam coś działać. Padam na twarz,ale robota czeka!
    Słoneczka i optymizmu dla wszystkich :)

    Magdas, Ania07, Fidelissa lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wirtualne Siostrzyczki <3
    U mnie pogoda ładna. Samopoczucie do d.py ..
    Wylądowałam dzisiaj u lekarza. Wczoraj miałam plamienia. Niestety nie było położnej. Pielęgniarka w rejestracji powiedziała, że to się zdarza i mam się obserwować przez weekend. Jeżeli pojawi się krew to od razu do szpitala. Póki co mam uważać i nie przemęczać się. Wizyta w poniedziałek. Mój gin już z urlopu wróci. Troszkę się martwię, ale mam nadzieję, że będzie ok. Uspokajała mnie, żebym się nie stresowała. Będę prosić gina o tabletki na podtrzymanie mimo wszystko.
    To tyle u mnie.
    A jak Wam dzień mija? :)

    Magdas ja zapisywałam męża w centrum laboratoryjnym na badanie nasienia i nie było problemów z terminami. Ok tygodnia wcześniej zapisywałam, bo musieliśmy trafić z urlopem.
    Do kliniki niepłodności dzwoniłam w połowie lutego, żeby zapisać zaraz na początku marca, ale cały miesiąc był zajęty i nie było zapisów.

    Macierzanka:), Fidelissa lubią tę wiadomość

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Idę poczytać coście naskrobały :D

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    no zobaczymy jutro czy sie nie zestresuje biedak :P powiedział,że chce sam załatwić sprawe ;)a,ze do kliniki mamy ponad 30km to śmialiśmy się,że cała drogę będę go smyrać on pójdzie z dużym interesem tylo wystrzelić zawartość :D tylko stwierdził,że lipa bo w spodniach będzie widać to śmialam się ze tunikę mu pożyczę coby ukryl interes:P
    Gorzej, jak wystrzeli już w drzwiach kliniki, a nie zdąży dojść do pokoiku ^^
    Z. wrote:
    Wiem, wiem, ale człowiek jest mądrzejszy zawsze z perspektywy czasu.
    Jak wczoraj to czytałam po nocy to mi się normalnie serduszko krajało.. Ból tych kobiet był dla mnie namacalny. Tak bym chciała im pomóc ale to tam na górze decydują, co nas spotka i kiedy. No nic, trzeba wierzyć! :)
    A jak któraś ma doła, to naprawdę polecam tamten wątek...

    Dobra kochane, ja zabieram się za robotę bo się nie wyrobię...

    Miłego dzionka!
    Aż boję się wejść do tego wątku. Mówicie o fajkach teraz też? Mój nie pali, ale ja sobie pociągam elektryka... Oczywiście jak tylko zajdę w ciążę to odstawię, ale teraz się przestraszyłam. Powinnam już odstawić? Tylko, że to będzie tak, że jednemu pomoge, drugiemu zaszkodze. Bo waga w moim przypadku też ma wpływ na płodność (i to potwierdzone przez lekarza), a rzucając efaje na pewno przybiorę. Uwielbiam takie wybory... Mniejsze zło :/

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Hej wirtualne Siostrzyczki <3
    U mnie pogoda ładna. Samopoczucie do d.py ..
    Wylądowałam dzisiaj u lekarza. Wczoraj miałam plamienia. Niestety nie było położnej. Pielęgniarka w rejestracji powiedziała, że to się zdarza i mam się obserwować przez weekend. Jeżeli pojawi się krew to od razu do szpitala. Póki co mam uważać i nie przemęczać się. Wizyta w poniedziałek. Mój gin już z urlopu wróci. Troszkę się martwię, ale mam nadzieję, że będzie ok. Uspokajała mnie, żebym się nie stresowała. Będę prosić gina o tabletki na podtrzymanie mimo wszystko.
    To tyle u mnie.
    A jak Wam dzień mija? :)

    Magdas ja zapisywałam męża w centrum laboratoryjnym na badanie nasienia i nie było problemów z terminami. Ok tygodnia wcześniej zapisywałam, bo musieliśmy trafić z urlopem.
    Do kliniki niepłodności dzwoniłam w połowie lutego, żeby zapisać zaraz na początku marca, ale cały miesiąc był zajęty i nie było zapisów.
    W takim razie uważaj na siebie, ale się nie denerwuj niepotrzebnie. Wszystko będzie w porządku :) Jestem tego pewna :)

    Ania07 lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek Another :) Troszkę dużo naprodukowałyśmy ;)

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane wlasnie jestesmy po badaniach moich hormonkow i meza nasienia...stresowalam sie strasznie ze moj sie zestresuje ale jak zobaczylismy te warunki w ktorych musielismy oddac material do badania to normalnie sie zaczelismy tak siac ze stres z nas zszedl...P oddal material bardzo szybko hehe a po wszytkim smial sie ze dla niego to bardzo przyjemne bylo hehee:D
    Moglam wejsc z nim i calkiem przyjemnie bylo hehe:D czulismy sie jak malolaty robiace to ukradkiem w skladziku hehe:D a doslownie to pomieszczenie t byl skladzik:D jakies kartony tam staly puszki z farbami drabina i pelno takich budowlanych pierdol i byl kibelek i tam sie wszytko odbylo hehe ale niezle to wszytko bylo :D

    Fidelissa, santoocha, Little Frog, Macierzanka:), Lena87, Z., Misty87 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ładnie Kaśka :D Dziwne to pomieszczenie trochę jak na miejsce do oddania nasienia :D

    Złościutka witaj :) Nie aż tak dużo, bałam się, że nie zdążę doczytać zanim wyjdę do pracy, ale się udało :D

    Ja czekam na @, a tempka zamiast mi spadać, to dziś urosła. Mój organizm jak zwykle wszystko na opak. U wszystkich spada na @, u mnie rośnie. I weź tu zrozum to ciałko o.O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 11:38

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    No to ładnie Kaśka :D Dziwne to pomieszczenie trochę jak na miejsce do oddania nasienia :D

    Złościutka witaj :) Nie aż tak dużo, bałam się, że nie zdążę doczytać zanim wyjdę do pracy, ale się udało :D

    Ja czekam na @, a tempka zamiast mi spadać, to dziś urosła. Mój organizm jak zwykle wszystko na opak. U wszystkich spada na @, u mnie rośnie. I weź tu zrozum to ciałko o.O

    Bo może to rośnie na Fasolę a nie na @? :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Bo może to rośnie na Fasolę a nie na @? :)
    Nieee, na @. W sumie dzisiaj według Ovu 10 dpo, więc wzrost jest jak najbardziej normalny. Ma jeszcze 4 dni na spadek, więc na pewno zdąży :P

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Nieee, na @. W sumie dzisiaj według Ovu 10 dpo, więc wzrost jest jak najbardziej normalny. Ma jeszcze 4 dni na spadek, więc na pewno zdąży :P

    Nie wiadomo :P

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    hej:D

    Dziewczyny mam pytanie szczególnie do tych par co badali nasienie:P ile mniej więcej czasu trzeba rezerwować na to badanie? bo tak się zastanawiam jak to jutro pogodzić bo mąż ma o 8:45 być w klinice a ja o 9:40 mam monitoring i nie wiem czy mamy się rozdzielić czy dadmy radę jakoś to zgrać
    Mysmy dzisiaj byli na badankach ja czekalam godzine w kolejce do kri(mase osob bylo)a na nasienie bylismy jedyni bo w innym laboratorium i to juz opisalam ogolnie samo oddanie materialu bardzo szybko poszlo ehehe w przeciagu pol godziny bylo po sprawie :D :D
    Malinowa Panienka wrote:
    Hello :) Co tam?

    Co do sesji noworodkowej to ja już umawiam się na koniec maja na sesję ciążową a później noworodkową :) bardzo chcę takiej pamiątki :)
    Jak mi bedzie dane byc w ciazy to napewno tez taka pamiatke sobie sprawie :D
    Złota wrote:
    Mi doktor powiedział, że jest "małżeński" sposób na oddanie nasienia. Jeśli mój mąż będzie badał swoje, to na pewno odda w ten sposób :)
    Małżencki czyli ze co? mysmy musieli oddac na miejscu bo nie bylo mozliwosci dowiezc do labo w pol godz..ale dalismy rade :D zabawnie bylo:D
    Ania07 wrote:
    Hej wirtualne Siostrzyczki <3
    U mnie pogoda ładna. Samopoczucie do d.py ..
    Wylądowałam dzisiaj u lekarza. Wczoraj miałam plamienia. Niestety nie było położnej. Pielęgniarka w rejestracji powiedziała, że to się zdarza i mam się obserwować przez weekend. Jeżeli pojawi się krew to od razu do szpitala. Póki co mam uważać i nie przemęczać się. Wizyta w poniedziałek. Mój gin już z urlopu wróci. Troszkę się martwię, ale mam nadzieję, że będzie ok. Uspokajała mnie, żebym się nie stresowała. Będę prosić gina o tabletki na podtrzymanie mimo wszystko.
    To tyle u mnie.
    A jak Wam dzień mija? :)

    Magdas ja zapisywałam męża w centrum laboratoryjnym na badanie nasienia i nie było problemów z terminami. Ok tygodnia wcześniej zapisywałam, bo musieliśmy trafić z urlopem.
    Do kliniki niepłodności dzwoniłam w połowie lutego, żeby zapisać zaraz na początku marca, ale cały miesiąc był zajęty i nie było zapisów.

    Aniu kochana odpoczywaj teraz ni kozesz nie przemeczac...lez i pachnij a pozniej daj znac co i jak trzymam kciuki zeby bylo wszytko dobrze
    Another wrote:
    No to ładnie Kaśka :D Dziwne to pomieszczenie trochę jak na miejsce do oddania nasienia :D

    Złościutka witaj :) Nie aż tak dużo, bałam się, że nie zdążę doczytać zanim wyjdę do pracy, ale się udało :D

    Ja czekam na @, a tempka zamiast mi spadać, to dziś urosła. Mój organizm jak zwykle wszystko na opak. U wszystkich spada na @, u mnie rośnie. I weź tu zrozum to ciałko o.O
    Bo facet sie tlumaczyl ze maja remonty i takie tam ale przynajmniej sie posmialismy :D

    A ty moze tescior?? ty juz jestes po terminie @ nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 11:52

    Ania07 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 20:29

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Bo facet sie tlumaczyl ze maja remonty i takie tam ale przynajmniej sie posmialismy :D

    A ty moze tescior?? ty juz jestes po terminie @ nie?
    Niby po terminie niby nie. Jeśli owu była w 13 dc, to już po terminie, jeśli jednak tak jak wyznaczył program w 22 dc to jeszcze przed. Test robiłam 3 i 2 dni temu, oba negatywne, więc nie ma co się nakręcać :P Czekam tylko aż łaskawie @ przyjdzie, żeby zacząć kolejny cykl, tym razem z CLO :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na wyniki musze poczekac do 21 niestety ale coz :D a meza beda w poniedzialek...musze leciec bo sie do pracy spoznie do wieczorka kochane :D

    Milego dnia

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej pracy Kasia :) Ja za pół godzinki też się zbieram do pracy :(

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane:))

    Nie mam siły cofać sie do tylu,wybaczcie .
    Leżę w łóżeczku, katar, kaszel, ból głowy, jestem strasznie słaba....


    Another nie mów hop... Może Cię sytuacja zaskoczyć:)))


    Kasiu wszystko będzie dobrze:)


    Laura, Macierzanka dobrze Was widzieć.:)) Wszystkie Was dobrze widzieć:))

    Obecnie pokonuje własne rekordy w sikaniu, to sie nazywa czestomocz:)))


    Ja mam stresa czy zażywając kwas foliowy i witaminy z jogurtem to sie wchłania?
    W aptece mówią ze tak a producent ne daje gwarancji...

    Czy Wogóle zażywać witaminy prenatalne bo widzę, ze opinie sa rożne.....?

    Jestem skolowana, zmęczona
    i wkurzona na siebie bo wczoraj znowu była akcja z remontem u Rodziców .....i sie zdenerwowałem i potem brzuch mine bolał.


    Sama sie z siebie śmieje, ze jedyny miesiąc w którym wypiłam pół kieliszka wina i zjadłam ser plesniowy okazał sie tym zwycięskim. ....

    Dlatego nie traćcue nadziei, niska tempka czy brak śluzu nic nie znaczą....
    bo w tym wszystkim ma dużo do powiedzenia " Góra"
    Fidelissa vel Bambucza Wam to mówi vel czarodziejka dyżurna:)


    :)) <3

    Laura, santoocha, Ania07, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa a lekarz kazał Ci brać? bo mój mi kazał matruellę i popijać wodą :)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Małżencki czyli ze co? mysmy musieli oddac na miejscu bo nie bylo mozliwosci dowiezc do labo w pol godz..ale dalismy rade :D zabawnie bylo:D

    Małżeński sposób badania nasienia:
    - zgłaszasz się do kliniki
    - dostajesz specjalny rodzaj prezerwatywy
    - w sobotę (tylko w sobotę, żeby było bezstresowo i przyjemnie) trzeba się poprzytulać w tej prezerwatywie
    - prezerwatywę z zawartością pakuje się do specjalnego pojemnika
    - w ciągu godziny dostarcza się ją do kliniki
    - po 20 mminutach jest wynik.

    Voila! Po małżeńsku :)



    Fidelissa, Lena87, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ