Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powoli zmykam

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka udanej nocy :)

    alka89 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo spadam bo musze sie wyszykowac,pa kochane,do juterka,wiruski***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

    nick nieaktualny, Little Frog, Macierzanka:), sara_nar, Z. lubią tę wiadomość

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki dziewczynki, ja zbieram się do spania :) Kolorowych snów i owocnych nocy! :) Ja też jeszcze jakiś mały "trening" zaliczę co by się lepiej spało ;]

    alka89, nick nieaktualny, Macierzanka:), sara_nar, Z. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez znikam, miłej nocki

    Macierzanka:), Z. lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc uciekającym :)
    znikam i ja :) głowa boli :(
    pa, do jutra :)

    Macierzanka:), Z. lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przychodzę :D

    Macierzanka:), sara_nar, Z. lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Another!
    Dobranoc uciekającym! :)
    Alka to chyba juz wiem w czym tkwi sekret poczęcia ;)
    Trzeba się wystroić he he :)
    Żabko oby :)
    Z. życzę Ci tego jak zawsze z <3
    Ja też muszę się zbierać, do jutra!

    sara_nar, Little Frog, Z., alka89 lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mięczaki poszły spać,albo się seksić.... idę i ja. Dobrej nocy.

    Little Frog, Z., alka89 lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 maja 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z samego rana :)
    wstawać śpiochy :)
    ja miałam dziś niespodzianke z samego rana :)
    serduszkowe śniadanie do łózka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2014, 07:07

    nick nieaktualny, Little Frog, Z., alka89, sara_nar lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam słonecznie:)

    Będę Was podczytywać, ale mdłości i zawroty głowy nie bardzo pozwalają mi siedzieć przy lapku....

    Życzę miłego i równie pięknego dnia:)

    Z. lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 19 maja 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Moje słoneczko wróciło na niebo, chociaż wciąż nieśmiało chowa się za chmurkami.
    Ja jestem jednym wielkim chodzącym zakwasem, bo wczoraj rano trochę poćwiczyłam.
    Monia, to mąż Cię zaskoczył ;]
    Malenq, trzymaj się biedaczku...

    Również życzę Wam miłego dnia! :)

    XxMoniaXx, Z., Fidelissa, sara_nar lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 maja 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Dzień dobry!
    Moje słoneczko wróciło na niebo, chociaż wciąż nieśmiało chowa się za chmurkami.
    Ja jestem jednym wielkim chodzącym zakwasem, bo wczoraj rano trochę poćwiczyłam.
    Monia, to mąż Cię zaskoczył ;]
    Malenq, trzymaj się biedaczku...

    Również życzę Wam miłego dnia! :)
    czasem potrafi Mężulek zaskoczyć :D

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 19 maja 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja, u mnie dziś pochmurnie, ale myślę że padać nie będzie..

    Łeb mi pęka, chyba od kręgosłupa, bo wczoraj pogalopowałam trochę na konikach.. Mój M zaliczył glebę i już nie chce ze mną jeździć :) Instruktor wymyślił, że mamy się ścigać kłusem tylko nie przewidział, że jak się puszczę galopem to koń za mną zrobi to samo. Usłyszałam tylko jak się to k..wa zatrzymuje, a potem zobaczyła latającego M :D A błotko było przednie :D Trochu się potłukł biedaczek, ale że się mu nic takiego nie stało to się teraz mogę śmiać bez wyrzutów sumienia :D

    Little Frog, Z., zizia_a, Fidelissa, sara_nar, Misty87 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 maja 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehehe Olka to mężuś biedaczek poobijany .. będziesz opatrunki robić a to i owo :D heheeh ale sie uśmiałam z tego tekstu jak sie to zatrzymuje :P
    lece do fryzjera :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 19 maja 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, pozwól że się też pośmieję :D Hehehehe, ja to bym na Twoim miejscu też spadła z konia ze śmiechu jakbym usłyszała "jak się to k**wa zatrzymuje?!" :D
    Ale jak to ja bym spadła z konia do błotka, to chyba też bym już na niego nie wsiadła :D
    Hehe, no i po dwóch Twoich pierwszych zdaniach zakończonych uśmiechem, pomyślałam, że małpa z Ciebie, że się tak z męża śmiejesz :D Ale po doczytaniu historii, to bym się jeszcze chyba z miesiąc z mojego śmiała :D

    olka30, Z. lubią tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1268

    Wysłany: 19 maja 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha niezłe.....szkoda ze na koniu nie ma ręcznego ;P


    jak po rozmowie o prace??

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 19 maja 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiem, bo akurat M zdążył się ze mną zrównać zanim spadł, więc miałam doskonały widok na to co się dzieje i nieźle się wystraszyłam.. Spadając z konia można się nieźle połamać, jeszcze prawie zahaczył o ogrodzenie metalowe, ale tylko przydarł nóżkę. No i spadł na plecy, więc na chwilę mu oddech zaparło, ale ogólnie szybko doszedł do siebie :) Oczywiście zwalił winę na mnie, że chciałam uzyskać pieniądze z ubezpieczenia :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 19 maja 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ma ręcznego :)

    A rozmowa to lipa jakich mało, bo byłam w agencji pracy i oni oczywiście przez tel. nie powiedzą do jakiej firmy rekrutują, więc się okazało na miejscu że już kiedyś byłam na rozmowie w tamtej firmie i wtedy miałam niby za wysokie wymagania finansowe.. Teraz ta firma niby podniosła stawki, ale moja rozmowa zakończyła się w chwili gdy się przyznałam, że już tam kiedyś byłam :/ Chyba na razie odpuszczę poszukiwania pracy przez agencje, bo tylko mnie to wkurza.. Zawsze coś wymyślą i człowiek tylko traci czas na jeżdżenie :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 19 maja 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, właśnie doczytałam Zizia, że braliście ślub niedługo po nas :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 789 790 791 792 793 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ