X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another Główka do Góry, porażki bolą Wiem ..

    Ważne, że jest nadzieja :) Ściskam <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 19:12

    Laura lubi tę wiadomość

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 Dzięki, że jesteście. To bardzo pomocne :)

    Laura lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie ok. Ja wierzę, że to może być ciąża jednak - jakoś tak ;)

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge i ja przylaczyc sie do Was?

    Fidelissa, Macierzanka:), Kaśka28 lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewno :)

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emocje trochę opadły. Zobaczymy jak jutro temp. Chociaż po nocce ciężko będzie o miarodajny wynik. Dobrze, że istnieje coś takiego jak muzyka <3

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami wieczorem na nowym wąteczku :)
    Zostawiam Wam cosik do poczytania i idę odpocząć :)

    Kiedy Bóg tworzył kobietę, pracował do późna szóstego dnia.
    Przechodził obok Anioł i zapytał:
    “- Dlaczego poświęcasz tyle czasu właśnie temu dziełu?”
    A Pan odpowiedział:
    “- Czy zauważyłeś wszystkie szczegóły, jakie muszę uwzględnić, żeby ją ukształtować? Musi być zmywalna, choć nie zrobiona z plastyku, mieć więcej niż 200 ruchomych części, które mają być wymienialne i musi ona funkcjonować na wszelkiego rodzaju pożywieniu; musi być zdolna objąć kilkoro dzieci na raz, przytulić tak, by uzdrowić co jest do uzdrowienia – od stłuczonego kolana do złamanego serca, a to wszystko musi zrobić tylko dwiema rękami.”
    Anioł był pod wrażeniem.
    “- Tylko dwiema rękami… niemożliwe! I to jest model standardowy?! To zbyt wiele pracy jak na jeden dzień… Jutro dokończysz.”
    “- Nie będę czekać do jutra - powiedział Pan - Jestem już tak bliski ukończenia tego dzieła.
    Stanie się najmilsze mojemu sercu. Ona sama siebie leczy, kiedy zachoruje i potrafi pracować 18 godzin dziennie.”
    Anioł podszedł bliżej i dotknął kobiety.
    “- Ale uczyniłeś ją taką miękką, Panie.”
    „- Jest miękka” - powiedział Pan - lecz uczyniłem ją także silną. Nie wyobrażasz sobie nawet, co potrafi znieść i ile pokonać.”
    “- Czy ona potrafi myśleć?" - zapytał Anioł.
    Pan odpowiedział:
    “- Nie tylko potrafi ona myśleć, ale potrafi przekonywać i pertraktować.”
    Anioł dotknął policzka kobiety…
    “- Panie, zdaje się, że to dzieło przecieka! Zbyt dużo nałożyłeś ciężarów.”
    “- Ona nie przecieka… To łza” - poprawił Pan Anioła.
    “- Łza? A co to takiego?” - zapytał Anioł.
    Pan odpowiedział:
    “- Łzy są jej sposobem wyrażania smutku, wątpliwości, miłości, samotności, cierpienia i dumy.”
    To zrobiło duże wrażenie na Aniele.
    „- Panie, jesteś geniuszem. Pomyślałeś o wszystkim. Kobieta jest naprawdę cudowna!”
    „- Rzeczywiście jest! Kobieta posiada siłę, która zadziwia mężczyznę. Potrafi ona radzić sobie z kłopotami i dźwigać ciężkie brzemię. Ma w sobie szczęście, miłość i przekonania. Uśmiecha się, gdy chce jej się krzyczeć. Śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy jest szczęśliwa i śmieje się, gdy się boi. Walczy o to, w co wierzy.
    Sprzeciwia się niesprawiedliwości. Nie akceptuje „nie” jako odpowiedzi, kiedy widzi lepsze rozwiązanie. Daje z siebie wszystko, żeby jej rodzinie dobrze się wiodło. Zabiera swoją przyjaciółkę do lekarza, kiedy się o nią martwi. Jej miłość jest bezwarunkowa. Płacze, kiedy jej dzieci odnoszą sukces. Jest szczęśliwa, kiedy wiedzie się jej przyjaciołom. Cieszy się, kiedy słyszy o narodzinach czy weselu. Boli ją serce, kiedy umiera ktoś z rodziny lub bliski przyjaciel. Ale znajduje siłę, by żyć dalej. Wie, że pocałunek i przytulenie mogą uzdrowić złamane serce. Ma tylko jedną wadę...
    Zapomina, ile jest warta…“

    Lena87, Another, Laura, Z., Maniuś, Złota, agawa, Macierzanka:), Kaśka28 lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia28, ja to znam pod nazwą "tumiwisizm" :) tak naprawdę to najważniejsze żeby drugiego człowieka szanować. Dobro wraca, także, kto ile da od siebie, może mieć pewność, że jakaś część wróci do niego... także zamiast krzyczeć, że ktoś kogoś olał, może lepiej przestać być egoista skupionym tylko na sobie i swoich problemach a zainteresować się sytuacją drugiej osoby? Tak po ludzku być miłym i otwartym, a nie roszczeniowym... Poza tym jeśli człowiek jest dojrzały to powinien też mieć trochę pokory. Niestety niektórym jej brak.
    Dobra już sie nie rozwodzę i niefilozofuje :D

    Lena, też bym chciała czasem żebym mnie ktoś zamknął w moich czterech ścianach :) dzień wolny od wszystkiego, tylko szkoda psinki :)
    A wiosna tej zimy rzeczywiście jest cudowna i bardzo dobrze! Słońce nastraja pozytywnie :)

    Rudasku, też bardzo lubię kotki, śliczny jest, ale wygląda na charakterny ;D
    A w zakresie medycznym odnośnie cyklu nie pomogę bo się nie znam, ale wydaje mi się, że okresu w ciąży nie ma, tylko jakieś plamienie.

    Laura, fajnie, że wróciłaś :) Pobierania krwi nie zazdroszczę bo też nie cierpię, ale pomyśl sobie po co to robisz, wtedy na pewno łatwiej będzie Ci przez to przejść i nabierzesz odwagi :)

    Another, zrobiłaś test ale o g. 17, może powtórz rano? Albo jeszcze poczekaj. Nie trać nadziei póki morze czerwone ma odpływ... Wspieram!

    potforzasta, ja chętnie kilogramy przyjmę pod warunkiem, że pójdą w cycki! :)

    Zlota, leki na pogodne sny, hmm ciekawe :) Mi się nic nie śni, śpię jak zabita :D

    Macierzanko, znam to, ale ubolewam, że ta "magia słów" bardzo często jest wykorzystywana niestety w negatywny sposób, w reklamach, w mediach, bombardują nas i manipulują wszędzie i ciężko się temu oprzeć. Oby było więcej ludzi, którzy wykorzystują to by pomagać i wspierać innych. Ależ mam dzisiaj chyba melancholijny dzień jakiś :D

    Malinowa, też lubie pomidorkową, ale najlepsza jest zawsze u mamy! :)

    dżona, super! :)

    Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 20:06

    Laura, Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    Witam się z Wami wieczorem na nowym wąteczku :)
    Zostawiam Wam cosik do poczytania i idę odpocząć :)

    Kiedy Bóg tworzył kobietę, pracował do późna szóstego dnia.
    Przechodził obok Anioł i zapytał:
    “- Dlaczego poświęcasz tyle czasu właśnie temu dziełu?”
    A Pan odpowiedział:
    “- Czy zauważyłeś wszystkie szczegóły, jakie muszę uwzględnić, żeby ją ukształtować? Musi być zmywalna, choć nie zrobiona z plastyku, mieć więcej niż 200 ruchomych części, które mają być wymienialne i musi ona funkcjonować na wszelkiego rodzaju pożywieniu; musi być zdolna objąć kilkoro dzieci na raz, przytulić tak, by uzdrowić co jest do uzdrowienia – od stłuczonego kolana do złamanego serca, a to wszystko musi zrobić tylko dwiema rękami.”
    Anioł był pod wrażeniem.
    “- Tylko dwiema rękami… niemożliwe! I to jest model standardowy?! To zbyt wiele pracy jak na jeden dzień… Jutro dokończysz.”
    “- Nie będę czekać do jutra - powiedział Pan - Jestem już tak bliski ukończenia tego dzieła.
    Stanie się najmilsze mojemu sercu. Ona sama siebie leczy, kiedy zachoruje i potrafi pracować 18 godzin dziennie.”
    Anioł podszedł bliżej i dotknął kobiety.
    “- Ale uczyniłeś ją taką miękką, Panie.”
    „- Jest miękka” - powiedział Pan - lecz uczyniłem ją także silną. Nie wyobrażasz sobie nawet, co potrafi znieść i ile pokonać.”
    “- Czy ona potrafi myśleć?" - zapytał Anioł.
    Pan odpowiedział:
    “- Nie tylko potrafi ona myśleć, ale potrafi przekonywać i pertraktować.”
    Anioł dotknął policzka kobiety…
    “- Panie, zdaje się, że to dzieło przecieka! Zbyt dużo nałożyłeś ciężarów.”
    “- Ona nie przecieka… To łza” - poprawił Pan Anioła.
    “- Łza? A co to takiego?” - zapytał Anioł.
    Pan odpowiedział:
    “- Łzy są jej sposobem wyrażania smutku, wątpliwości, miłości, samotności, cierpienia i dumy.”
    To zrobiło duże wrażenie na Aniele.
    „- Panie, jesteś geniuszem. Pomyślałeś o wszystkim. Kobieta jest naprawdę cudowna!”
    „- Rzeczywiście jest! Kobieta posiada siłę, która zadziwia mężczyznę. Potrafi ona radzić sobie z kłopotami i dźwigać ciężkie brzemię. Ma w sobie szczęście, miłość i przekonania. Uśmiecha się, gdy chce jej się krzyczeć. Śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy jest szczęśliwa i śmieje się, gdy się boi. Walczy o to, w co wierzy.
    Sprzeciwia się niesprawiedliwości. Nie akceptuje „nie” jako odpowiedzi, kiedy widzi lepsze rozwiązanie. Daje z siebie wszystko, żeby jej rodzinie dobrze się wiodło. Zabiera swoją przyjaciółkę do lekarza, kiedy się o nią martwi. Jej miłość jest bezwarunkowa. Płacze, kiedy jej dzieci odnoszą sukces. Jest szczęśliwa, kiedy wiedzie się jej przyjaciołom. Cieszy się, kiedy słyszy o narodzinach czy weselu. Boli ją serce, kiedy umiera ktoś z rodziny lub bliski przyjaciel. Ale znajduje siłę, by żyć dalej. Wie, że pocałunek i przytulenie mogą uzdrowić złamane serce. Ma tylko jedną wadę...
    Zapomina, ile jest warta…“


    Piękne <3

    Z. Dobrze że jesteś ;)
    Psinka dała radę czekała wiernie na pana ;)

    Z. lubi tę wiadomość

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżona, piękne <3 Aż mi łzy pociekły :(
    Z., dziękuję za wsparcie :) Nie będę już testować, wystarczy mi tych emocji. Chyba że do 20 marca @ nie przyjdzie, wtedy spróbuję jeszcze raz.

    Zbieram się do tej pracy i zebrać nie mogę :/

    Z., Laura lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam nogę gadżeta od Lenki :D Mi ostatnio pomogło na ruszenie tyłeczka do pracy :D :D

    Lena87, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za noga gadżeta? Tego inspektora? :D Chętnie przetestuję ^^

    Lena87, Laura lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja topię smutki w lampce winka :)

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    A co to za noga gadżeta? Tego inspektora? :D Chętnie przetestuję ^^

    tzw. kopas w dupkę na rozpęd :D :D
    Lena87 wrote:
    A Ja topię smutki w lampce winka :)

    A co to za smuteczki? Nie ma co smutać, życie jest za krótkie żeby się smucić! :) Ja chyba zaraz też pójdę do męża na kieliszek winka, trzeba korzystać bo jak fasola będzie to będzie szlaban na winko! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 20:17

    Lena87, Laura lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 12:42

    Z. lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mozna do Was dolaczyc? :)
    Dzona piekne ,<3
    Heh ja juz sie stresuje badaniem meza a gdzie jeszczedo soboty :)
    Lena fajny dzien mialas:) mnie kiedys tez ma tak zamknal

    Another wiem jak sie czujesz ale moze to jeszcze cos sie wykluje z tego a jak nie to jest kolejny miesiac bedzie dobrze zobaczysz<3

    Z. lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 12:43

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączaj każdą mile witamy :)

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet sobie nie zdawałam sprawy jak bardzo pomagają miłe słowa i ile dodają otuchy. Poważnie. Dziękuję Wam jeszcze raz k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig.gif

    Magdas, Malinowa Panienka, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja sie delektuje karmi i orzechami mam nadzieje ze to ensometrium sie podtuczy jeszcze
    A wiecie ile endo powinno miec w poblizu owu?

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ