Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz sie skonczylo :)
    kochm zapach po deszczu :D

    dżona, Delia lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ładna pogoda, taka akurat:) Ania mała kawka chyba nie zaszkodzi

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh wiem..ale chcialam wytzrymac :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem się nie da, jak taka pogoda jest :)

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem no i zadowolona, bo jajeczko pękło, prawdopodobnie w sobotę przy tym większym bólu owulacyjnym, lekarz to potwierdził. Endometrium mam piękne bo 9,7mm gotowe na przyjęcie a na dodatek od dzisiaj zaczynam duphaston :D. Teraz tylko czekać z modlitwą oczywiście.

    sara_nar, nick nieaktualny, dżona, Z., Ania_84, Little Frog, santoocha, nick nieaktualny, Maniuś, Nati89 lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Nadrobiłam caaały weekend :)

    Wszystkim mamusiom życzę wszystkiego najlepszego <3
    I tym obecnym, i tym niedoszłym, i tym przyszłym :)
    Ps. i obyśmy wszystkie w przyszłości były wspaniałymi teściowymi :D

    U mnie upał, od kilku dni po 30 stopni uff...

    Dzisiaj spotkałam się oko w oko z bocianem :D i prawie bym go zabiła :)
    Jechałam autem z domu do gin i z za zakrętu dosłownie wyleciał mi bocian, tak nisko leciał, że przez jakieś dwie sekundy ( w moim odczuciu jakieś 3 min :) ) poruszaliśmy się równolegle drogą do przodu, a ja zdążyłam zauważyć tylko jego wielkie oko przez boczną szybę z przodu od strony pasażera :):)
    Na szczęście on szybko wzbił się ku górze, a ja myślałam, że zawału dostane :D :D

    Na monitoringu - mój pęcherzyk słabo rośnie jak na 15d. cyklu, ma tylko 12mm, pewnie owulka będzie późno, albo coś się podzieje dziwnego, ale jest po drożnej stronie, a jest to najważniejsze :)Na razie nie zastanawiam się nad tym :) Najciekawsze jest to, że wczoraj i dziś mam pozytywny test owulacyjny i ja się pytam jakim cudem? jak pęcherzyk nie gotowy do pęknięcia... w pt mam przyjść, ciekawe co się porobi do tego czasu.

    Opowiem wam jeszcze coś fajnego:
    Siostrzeniec męża ma 2latka i oprócz "mama" i kilku jeszcze słów, najczęściej mówi "nie, nie!" :)
    Teściowa zabrała go w tamtym tyg. na "majówkę" do kościoła. Marcinkowi tak się spodobało, że na każde "módl się za nami" podnosił otwartą dłoń do góry i mówił "nie, nie!" na cały głos i tak do końca litanii :D
    Wszyscy oczywiście byli ubawieni i zauroczeni Nim :) :)

    Miłego popołudnia <3
    Pozdrawiam wszystkie 'stare' i 'nowe' staraczki :) zauważyłam, że kilka się pojawiło w week, witam Was :)

    Martusia gratulacje <3 piękny prezent otrzymałaś dziś :)


    Laura, Z., Ania_84, Little Frog, Misty87, santoocha lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super wieści Lauro :) Trzymam kciuki za powodzenie.
    A u mnie nudy.... i chyba nie doczekam się dziś chwasta od męża.

    Laura lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty :-). Imponujacy brzus :-)

    Misty87 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Nadrobiłam caaały weekend :)

    Wszystkim mamusiom życzę wszystkiego najlepszego <3
    I tym obecnym, i tym niedoszłym, i tym przyszłym :)
    Ps. i obyśmy wszystkie w przyszłości były wspaniałymi teściowymi :D

    U mnie upał, od kilku dni po 30 stopni uff...

    Dzisiaj spotkałam się oko w oko z bocianem :D i prawie bym go zabiła :)
    Jechałam autem z domu do gin i z za zakrętu dosłownie wyleciał mi bocian, tak nisko leciał, że przez jakieś dwie sekundy ( w moim odczuciu jakieś 3 min :) ) poruszaliśmy się równolegle drogą do przodu, a ja zdążyłam zauważyć tylko jego wielkie oko przez boczną szybę z przodu od strony pasażera :):)
    Na szczęście on szybko wzbił się ku górze, a ja myślałam, że zawału dostane :D :D

    Na monitoringu - mój pęcherzyk słabo rośnie jak na 15d. cyklu, ma tylko 12mm, pewnie owulka będzie późno, albo coś się podzieje dziwnego, ale jest po drożnej stronie, a jest to najważniejsze :)Na razie nie zastanawiam się nad tym :) Najciekawsze jest to, że wczoraj i dziś mam pozytywny test owulacyjny i ja się pytam jakim cudem? jak pęcherzyk nie gotowy do pęknięcia... w pt mam przyjść, ciekawe co się porobi do tego czasu.

    Opowiem wam jeszcze coś fajnego:
    Siostrzeniec męża ma 2latka i oprócz "mama" i kilku jeszcze słów, najczęściej mówi "nie, nie!" :)
    Teściowa zabrała go w tamtym tyg. na "majówkę" do kościoła. Marcinkowi tak się spodobało, że na każde "módl się za nami" podnosił otwartą dłoń do góry i mówił "nie, nie!" na cały głos i tak do końca litanii :D
    Wszyscy oczywiście byli ubawieni i zauroczeni Nim :) :)

    Miłego popołudnia <3
    Pozdrawiam wszystkie 'stare' i 'nowe' staraczki :) zauważyłam, że kilka się pojawiło w week, witam Was :)

    Martusia gratulacje <3 piękny prezent otrzymałaś dziś :)

    Co do bociana.... Na kilja dni przed tym jak dowiedzialam sie o ciazy u moich rodzicow jeden bociek latal sobie nisko :-)

    dżona, Z. lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Nadrobiłam caaały weekend :)

    Wszystkim mamusiom życzę wszystkiego najlepszego <3
    I tym obecnym, i tym niedoszłym, i tym przyszłym :)
    Ps. i obyśmy wszystkie w przyszłości były wspaniałymi teściowymi :D

    U mnie upał, od kilku dni po 30 stopni uff...

    Dzisiaj spotkałam się oko w oko z bocianem :D i prawie bym go zabiła :)
    Jechałam autem z domu do gin i z za zakrętu dosłownie wyleciał mi bocian, tak nisko leciał, że przez jakieś dwie sekundy ( w moim odczuciu jakieś 3 min :) ) poruszaliśmy się równolegle drogą do przodu, a ja zdążyłam zauważyć tylko jego wielkie oko przez boczną szybę z przodu od strony pasażera :):)
    Na szczęście on szybko wzbił się ku górze, a ja myślałam, że zawału dostane :D :D

    Na monitoringu - mój pęcherzyk słabo rośnie jak na 15d. cyklu, ma tylko 12mm, pewnie owulka będzie późno, albo coś się podzieje dziwnego, ale jest po drożnej stronie, a jest to najważniejsze :)Na razie nie zastanawiam się nad tym :) Najciekawsze jest to, że wczoraj i dziś mam pozytywny test owulacyjny i ja się pytam jakim cudem? jak pęcherzyk nie gotowy do pęknięcia... w pt mam przyjść, ciekawe co się porobi do tego czasu.

    Opowiem wam jeszcze coś fajnego:
    Siostrzeniec męża ma 2latka i oprócz "mama" i kilku jeszcze słów, najczęściej mówi "nie, nie!" :)
    Teściowa zabrała go w tamtym tyg. na "majówkę" do kościoła. Marcinkowi tak się spodobało, że na każde "módl się za nami" podnosił otwartą dłoń do góry i mówił "nie, nie!" na cały głos i tak do końca litanii :D
    Wszyscy oczywiście byli ubawieni i zauroczeni Nim :) :)

    Miłego popołudnia <3
    Pozdrawiam wszystkie 'stare' i 'nowe' staraczki :) zauważyłam, że kilka się pojawiło w week, witam Was :)

    Martusia gratulacje <3 piękny prezent otrzymałaś dziś :)
    Dżona wydaje mi się że bociek szykuje się w drogę do Ciebie :D
    Pewnie bacznie Cię obserwował w którą stronę jedziesz, żeby trafić.
    Hehe i tak sobie pomyślałam że mogłaś mu pomadką napisać adres na szybie hehehehehe

    dżona, Z., nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    A u mnie nudy.... i chyba nie doczekam się dziś chwasta od męża.

    Sara wszystkiego najlepszego w dniu drugiej rocznicy ślubu :)
    Duuużo miłości i dzidziusia :)

    140406ha1ais0213.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 17:37

    nick nieaktualny, sara_nar lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Dżona wydaje mi się że bociek szykuje się w drogę do Ciebie :D
    Pewnie bacznie Cię obserwował w którą stronę jedziesz, żeby trafić.
    Hehe i tak sobie pomyślałam że mogłaś mu pomadką napisać adres na szybie hehehehehe

    Laura, nie w głowie mi ta pomadka i adres były, chciałam żebyśmy oboje żyli :D
    Tak w ogóle, to mogłam otworzyć szybe i zabrać go ze sobą, ale pewnie zadziobałby mnie ze strachu :D :D

    Laura, Z., nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    Sara wszystkiego najlepszego w dniu drugiej rocznicy ślubu :) Duuużo miłości :)

    140406ha1ais0213.jpg
    Ja też się przyłączam do życzeń najlepszego Sara i spełnienia tego największego marzenia :D

    A i dziewczęta nam wszystkim życzę abyśmy byli mamami w przyszłym roku i mogły usłyszeć kiedyś słowo "MAMA" :D

    dżona, Anutka, Z., sara_nar lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura super wiesci :)

    my widzimy bociki co rusz.. ale raczej chyba gubia adres :D

    noopranie drugie powieszone :D
    wymyslilam sobie dzis pene ze szpinakiem :D

    znlazlam w lodowce :D szpinak mrozony :D no i dawaj duzo czosnku i cebulki, szpinak podlane wszytstko bialym winkiem :)

    Z., Laura lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Laura super wiesci :)

    my widzimy bociki co rusz.. ale raczej chyba gubia adres :D

    noopranie drugie powieszone :D
    wymyslilam sobie dzis pene ze szpinakiem :D

    znlazlam w lodowce :D szpinak mrozony :D no i dawaj duzo czosnku i cebulki, szpinak podlane wszytstko bialym winkiem :)
    Takie smakolyki :-) mniammmm

    Z. lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka czekam na info po wizycie :) hyba jutro co nie ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Anutka czekam na info po wizycie :) hyba jutro co nie ??
    Jutro jutro :-).

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Jutro jutro :-).
    trzymam mega mocno kciukaski :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    trzymam mega mocno kciukaski :)
    Odzywaj sie czasem :-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Odzywaj sie czasem :-)
    juz juz :P

    Anutka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 834 835 836 837 838 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ