X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nadzieja na dziecko
Odpowiedz

Nadzieja na dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Szkoda ze temperatury nie mierzysz bysmy mialy czarno na bialym

    od jutra rana mam zamiar mierzyć, z ovu jestem dopiero od dwóch tygodni także nie było już sensu :) także na pewno będę pytała o analizę wykresu :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dół. Zaczęłam krwawić, 12 dnia fl. Chyba tutaj mój problem bo strasznie krótka, co?

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    No i dół. Zaczęłam krwawić, 12 dnia fl. Chyba tutaj mój problem bo strasznie krótka, co?

    chyba nie taka krótka 10 dni lub mniej to krótka. Ja tez mam przeważnie 12 dniowa fl no ale jak narazie ciąży brak

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie wiem jak to jest. Wszędzie piszą, że najlepiej jak ma ok 14 dni. Ja 12 zaczęłam @, więc jakby trwała 11 dni z czego 9 dpo już plamiłam na brązowo, co wcześniej mi się nie zdarzało. I pytanie o co chodzi? :(

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Właśnie nie wiem jak to jest. Wszędzie piszą, że najlepiej jak ma ok 14 dni. Ja 12 zaczęłam @, więc jakby trwała 11 dni z czego 9 dpo już plamiłam na brązowo, co wcześniej mi się nie zdarzało. I pytanie o co chodzi? :(


    z tego co czytałam to fl 10 - 11 jest w normach ale jeśli pojawiaja się plamienia pod koniec to moze być zbyt niski progesteron. No i że mozna ja wydłużyć magnezem i wit 6 ale nie na kazdego działa więc najlepiej jakby gin przepisał jakiś progesteron

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak laski po sylwku? Ja pierwszy raz w życiu bawiłam się do 6 rano :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    I jak laski po sylwku? Ja pierwszy raz w życiu bawiłam się do 6 rano :P
    Hej
    A dobrze bylismy u znajomych wybawilam sie a wczoraj poprawilismy :)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ