X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Najlepiej przestać myśleć - durna porada!!
Odpowiedz

Najlepiej przestać myśleć - durna porada!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyluzowac, ta, jasne! Pstryk, wyluzowlam! :P
    Noz, kurka, to tak nie dziala!!!
    Nawet moj luby jakis spiety jest i jak dochodzi co do czego, to mi nawet nieraz powie, ze nie moze, bo sie stresuje! Raz go zapytalam, czym sie tak stresuje, przeciez dni plodne dawno minely. I pokazalam mu strone z opisem kobiecego cyklu, ze jest tylko kilka dni na zaplodnienie itp.
    I wtedy ta jego slodka zdziwiona minka i pytanie: "O ja, to ja na darmo sie tak tyle dni staralem?!" <3 :-) Slodziak!

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz to pisalam na forum ale w tym watku mysle ze warto powtorzyc ...
    a wam powiem tak, ciekawa to jest historia z ta moja ciaza . W zeszlym cyklu wyszlo na to ze serduszkowalismy akurat w dniu owulacji wiec do glowy sobie wbilam ze jestem w ciazy . Mialam mdlosci, czulam sie zmeczona i senna , zgaga wdecia tego typu przypadki , prawdopodobnie wyimaginowane. Pod koniec cyklu przyszla malpa i wielkie rozczarowanie. W tym cyklu postanowilam ze dzidzia nie bedzie , bede tylko mierzyc temke aby zbadac swoje cialo. Nie serduszkowalismy w owulacje tylko ostatni raz 3 dni przed i sadzila ze to jest bezpieczny termini no i pozniej kilka dni po . Temperatuta w moim wykresie tez pozostawia wiele do zyczenia, nikt by nie powiedzial ze z tego bedzie ciaza wachania temperatuty po owulacji dosc znaczne i raczej sugerowaly jakie niedobory a nie ciaze . Tak wiec nie stresowalam sie i naprawde o ciazy nie myslalam ani przez chwile , zadnych odczuc nic zwiazanego z ciaza. nawet w dniu przed okresem byl spadek dosc znaczny temperatury wiec od tamtego dnia czekalam juz gotowa na okres. Piersi zaczely bolec wiec termin byl juz tuz tuz . Minelo kilka dni okresu brak , samopoczucie ok ale kalitria namowila mnie na test ze wzgledu na dosc wysokie ten.
    dla swietego spokoju zrobilam i naprawde to byl dla mni eszok. Nie spodziewalam sie tego scale, na tescie nie minela nawet inutka i juz 2 grube krechy .
    Nie wiem jaki jest zloty srodek aby zajsc w ciaze . Z calego serca zycze wam wszystkim kochane staraczki aby ten cykl byl waszym ostatnim i kazda nastepna wpisana tepka byla juz zielona . Moze faktycznie warto 1 miesiac troszke wyluzowac mimo ze wiem iz bedzie to cholernie trudne . Ale postarac sie isc na "urlop" od tego wszystkiego Sle iruski kazdej z osobna :_*

    Matylda36, Lilja lubią tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ