X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio nie moge już usnąć po...robocie :D Odeśpię w nocy. Powiem Ci tak-nie użyłam go bo nie sądzę bym z tym wynikiem tsh zaszła teraz w ciążę bez leków. Dlatego ten miesiąc odpuszczam. Seks musi być oczywiście ale to juz dla nas :)
    Całuję, pozdrawiam. A Ty kiedy masz mieć @?

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owu pokazało, tzn dni płodne od dziś, ale dziś to ja juz owu mam. Więc tak nie do końca ale nie przykładam się do tego wykresu to tylko komp...
    Co do snu no nie chce :) Ale pracuje juz takim systemem, również nocnym od 3 lat więc sie przyzwyczaiłam. Po wstaniu wypiłam kawe może dlatego :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też robiłam testy pare dni wczesniej i nic, ale te z allegro sie w du... nadają. Wcześniej kupowałam Facelle w Rossmanie. Były super, jak i testy ciążowe tej firmy. Bardzo czułe, bo aż 25 i nie pokazywały tych głupich kresek po 2 godzinach od zrobienia. Co do zmian to różnie pracuję, ale wygodny jest ten system bo potem jest dużo wolnego. Mój maż pracuje tam gdzie ja, więc ustawiamy sobie grafiki ;)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie ponownie :)
    Sarenka podziwiam po nocy spac dwie godzinki, kiedy bedziesz miala wyniki?
    Amelia a jak Tobie mija dzien?
    ja nie prowadze wysresow wspomagam sie tylko testami owu:( pracuje w systenie trzech zian wiec nie ma sensu mierzyc temp,przynajmiej sie nia nie stresuje jedyny plus:)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 100krotko. Podobno mogą być na przyszły wtorek.
    Facelle serio polecam. Moim zdaniem sa lepsze niż te dziady w aptekach.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko mam nadzieje ze wyjda dobrze:)
    Amelia nigdy nic nie wiadomo moze faktycznie ten 13okaze sie szczesliwy:)mi sie kiedys snilo ze wygralam 13 milionow ale no niestety:( ooo Ty wstawalas a ja dopiero usnelam:( cala noc bolala mnie szczeka :( pytasz mnie czy ja zmeczona po pracy? nie bylam w pracy dzis mam ostatni dzien choroby:) do pracy od poniedzialku :) az sie boje :/ Wysprzatalam caly domek tez zrobilam maly odiadek,ale ciacha nie upieklam bo nie umiem:( ale moj maz cukiernik to zrobi:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 17:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze pierwsze dni a pozniej sie wdraze w rytm pracy :) Oj bolalo jak chol...zadne proszki nie pomagaly i dzis to samo ale jak sprzatalam to nie myslalam o bolu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestanie przestanie :-) ja Tobie również :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczynam właśnie urlop :)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki jak wam mina sobotni poranek?:-) miłego dnia wam życzę:-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 14 marca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mój jak w salonie spa. Po wczorajszym ciężkim dniu i przedwczorjaszej nocy czuje się dziś jak królowa :D

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja zmęczona w sobotni poranek bo rano był fitness po tygodniu przerwy, potem spacer i zakupy z mężem..
    Jutro zamierzam testować przed poniedziałkiem, ale się boję bo z jednej strony miałabym gdzieś małą nadzieję i mam przeczucie, ale z drugiej strony może być jak zawsze :/
    Sutki jakieś mam rozlane, swędzą czasami, duże i nie są obolałe i spuchnięte jak podczas brania tabletek hormonalnych, ale lewy sutek zwłaszcza jest wrażliwy.
    Podbrzusze czasem kłuje, śtycha.. w głowie sporadycznie się zakręci i jakoś taka zmęczona jestem, ale kurcze ! nie chcę robić sobie nadziei bo już nie raz tak było, a jutro pewnie zobaczę I kreskę.. :/
    Najchętniej bym nie robiła żadnego testu :/ ale muszę..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 14:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka trzymam kciuki z całych sil żebyś zobaczyła dwie:-)
    Sarenko tylko pozazdroscic:-)
    A ja jestem niepocieszona ;/ nalatalam się jak głupia i butów nie kupilam;( zakupów tez nie zrobilam bo kolejki takie ze szok;( maz stwierdził ze wieczorem będą mniejsze jakoś w to nie wierze :( ja dziś robię pierwszy test owi :-)

    pirelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Hej :) Przepraszam, że tak późno piszę ale miałam zalatany dzień ;) Rano sprzątanie, gotowanie, a później po obiedzie pojechaliśmy z Mężem po zakupy i niedawno wróciliśmy :) Po drodze trochę porozmawialiśmy i znów się smutno zrobiło gdy poruszyliśmy temat ciąży.. :( eh..Do tej pory zbiera mi się na łzy chociaż staram się tego nie okazywać.. :(


    Pirelka życzę Ci aby Twoje marzenie się spełniło :)

    Amelio nie smuc sie to w niczym nie pomoze naprawde trzeba myslec pozytywnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem ze ciezko ;\ ja mialam juz taki okres ze nie chcialam z domu wychodzic :( mi tez mimowszystko co miesiac jak przyjdzie @ jest smutno ale mimo to wierze :) wierze ze i ja sie doczekam:)
    a tak nawiasem mowiac maz mnie wczoraj wystawil i ciasta nie przywiozl :( sama robie to co ze z kartoniku :):P hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) i o to chodzi :) ja walcze ju 33 miesiace i jezeli bede musiala drugie tyle to tez sie nie poddam:) i Ty tez sie nie poddawaj i zadna inna dziewczyna tez :P no :)ide dalej robic ciasto bo do jutra nie skoncze Hehe a jeszce zakupy eh...

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja planuję na urlopie upiec domowy chlebek ;)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 14 marca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie umiem piec :) Ciast w ogóle. Raz upieprzyłam szarlotke, wyszła dobra ale za dużo roboty. Przykleiłam się do ciasta, cała kuchnia jak po bombie eee tam. Tiramisu za to mi wychodzi elegancko :D
    Dziewczątka-głowy do góry. Miałyście nie gadać O TYM i nie smucic się już. Co ma być to będzie. I jak już pisałam-skupcie sie na tym co macie, a nie na tym czego nie ;)
    100krotko napisz jak test owu. Popołudniu byłam na zakupach, ale robiłam je piorunem bo tak mi sie nie chciało dzis wychodzić. Pogoda fatalna.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ledwo zyje :( nie mam juz sily ale juz zostalo mi tylko zrelaksowac sie w wannie:) dzisiejszy test negatywny :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia, przepis mam od koleżanki, ale kupiłam też taki z Lidla (mieszanka) i tam jest przepis. Jak mi się uda mogę Ci napisać :D

    Mój test jak zawsze I kreska :/ boli mnie dzisiaj tak lewa łopatka i bark, że ledwo spałam, ledwo ruszam ręką i głowa-od jutra zabiegi- DZIĘKUJĘ ZA TO. Mam nadzieję, że mi pomogą.
    Teraz jem śniadanko i uciekam na fitness- nie ma że boli!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 08:37

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ