X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blumen21 wrote:
    rok minął badania wszytskie do tej pory ok hormony nasienie i przeciwciala plemnikowe owulka jest
    U mnie podobnie, ja jednak podejrzewam blokadę psychiczną u mnie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez u siebie podejrzewać ta oto blokadę psychiczna ;/ dlatego dalam na luz :-)
    Dobranoc dziewczynki ;*

  • Karina90 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki wczoraj odebrałam wyniki ,robilam badanaia na estradiol,prolaktyne,fsh,lh,i się okazało są wporządku. To jakby cios ,wszyscy lekarze ,u których byłam opowiadać im o moich zburzeniach w cyklu , stawiali diagnozę ze są to zaburzenia hormonalne. Sprawdzalismy nasienie ,hormony okazało się że ok,powiedzcie mi co dalej .Jakie badanie mogę wykonać? Szczerze mam znajoma ,którazajmuje się bezplodnościa i polecila mi wykonać na drożnośc jajowodów. Prywatnie ,od ręki ,bez dlugich kolejek ,odrazu wyniki 400 zł.

    Karina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina90 wrote:
    Cześć dziewczynki wczoraj odebrałam wyniki ,robilam badanaia na estradiol,prolaktyne,fsh,lh,i się okazało są wporządku. To jakby cios ,wszyscy lekarze ,u których byłam opowiadać im o moich zburzeniach w cyklu , stawiali diagnozę ze są to zaburzenia hormonalne. Sprawdzalismy nasienie ,hormony okazało się że ok,powiedzcie mi co dalej .Jakie badanie mogę wykonać? Szczerze mam znajoma ,którazajmuje się bezplodnościa i polecila mi wykonać na drożnośc jajowodów. Prywatnie ,od ręki ,bez dlugich kolejek ,odrazu wyniki 400 zł.
    hsg zrobic, jak dobre to pozostaje inseminacja dalej invitro. CZasami dopiero wychodzi w badaniach do invitro ze np genetyka szwankuje, albo po prostu zarodek sie nie implantuje w macicy i tylko pomaga invitro.

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja powiem odpuść sobie, wyluzuj, przestań w ogóle o tym myśleć. Zajmij się sobą. Czasami właśnie to jest tylko potrzebne a nie szereg badań. I wydawanie kasy na głupoty-lepiej sobie coś za te 400 zł kup, humor wróci :) Mam niestety mnóstwo znajomych które robiły wszystkie badania, dwa lata starań i nic. Dopiero po odpuszczeniu machały na to rękę i bum :) Jest. Dobrze radzę. Staram się 9 miesiąc dopiero, ale juz machnęłam. Co ma być to będzie :) A życie jest jedno, więc po co mi dołować się co dzień i myśleć jak psychopata o ciąży ;)

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Karina90 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    A ja powiem odpuść sobie, wyluzuj, przestań w ogóle o tym myśleć. Zajmij się sobą. Czasami właśnie to jest tylko potrzebne a nie szereg badań. I wydawanie kasy na głupoty-lepiej sobie coś za te 400 zł kup, humor wróci :) Mam niestety mnóstwo znajomych które robiły wszystkie badania, dwa lata starań i nic. Dopiero po odpuszczeniu machały na to rękę i bum :) Jest. Dobrze radzę. Staram się 9 miesiąc dopiero, ale juz machnęłam. Co ma być to będzie :) A życie jest jedno, więc po co mi dołować się co dzień i myśleć jak psychopata o ciąży ;)

    tAK sARENKA2015 też miałam takie podejście jak ty ,ale pod koniec roku stwierdziłam ,że właśnie wmawianie sobie ,że jest ok i trzeba czasu jest złudne . Staramy się już 2 lata ,za kazdym razem kiedy przychodzi okres czuje się bezradna. Dla mnie to jest zatrzymanie się w jednym miesjcu. A do tej pory nie robiłam badań ,sądze ,że w miarę możliwości warto się przebadąc i szukać przyczyny niż za każdym razem kiedy przyjdzie @ płakac do poduszki .

    Karina
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, badania są niezwykle ważnę, ale już je porobiłaś. Ja też robiłam i jutro albo pojutrze następne. Ale wydaje mi się że teraz już możesz sobie odpuścić. Wiem że to trudne bo 2 lata to sporo. Ale znam takie przypadki jak Twój :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Karina90 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm oczywiśćie ,że robiac badania się nakręcam ale chyba to już taka nasza natura ;p

    Karina
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) :*

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki:-) mi tez się udziela podejście Sarenki :-) i ja uważam ze ma racje:-) ja staram się 3lata badania porobione sa ok maz tez przebadany tez ok i nic strasznie się tym stresowalam plakalam to naprawdę nie pomaga trzeba dac na luz jak pisała Sarenka odstresowac się i będzie dobrze:-) ja jestem dobrej myśli :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 12:29

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Karina90 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jednak robię badanie Sono hsg jutro mam wizytę .Trzymajcie za mnie kciuki ;)

    Karina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze :) tak trzymaj :) ja pomimo bolu polowy szczeki usmiecham sie jak was czytam :) hihi:P

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz juz :) na szczescie :) Bol da sie przezyc musi troszke pobolec :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj silna :) walcze ze strachem przed dentysta:) ale jeszcze kilka wizyt i koniec obiecalam sobie ze wylecze przed ciaza :)

    sliczne zdjecie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 18:55

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze uda sie wczesniej powiekszyc ta rodzine :) w miesiacu wypada mi gora 2 wizyty a jeszcze 2 i pol zeba do leczenia niestety;/ juz tyle poswiecilam i tylu rzeczy sie wyrzekłam ze to tez dam rade zrobic :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka laski <3
    Zapraszam na wątek https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/lista-wszystkich-staraczek,6008.html , połączmy się wszystkie :)

    i przy okazji zostawiam wiruski ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ <3 graphics-food-581986.gif

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam do mojego mezusia :) dobrej nocki wam zycze:)<3

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :) Pogoda piękna, no od razu chce się wstać i biegać!
    100krotko lecz ząbki, lecz.Na znieczuleniach nic nie czuć ;)
    Fajnie się tu zaciążyło, dobre wiadomości non stop. My też bedziemy, nie martwcie się bo na pewno już wam to po głowie chodzi :)
    Jutro lecę robić kolejne hormonki. Kończę o 8 rano robotę, ale zrobię tą prolaktynę. Trudno najwyżej powtórze jak wyjdzie nie bardzo po nocy. A endo mam na ten wtorek na 19.00.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki :-) ale miałam ciężką noc chyba do 3 nie mogłam usnac tak mi dawała szczeka popalic :/ u mnie tez pięknie słonko zagląda przez okno:-) Ja w tym miesiącu progesteron będę badać zeby sprawdzić czy obu była:-) miłego dnia życzę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 11:52

  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze tak mówicie o stomatolog mi tez jeszcze troszkę zostało do naprawy ale mam nadzieje, musze wszystkie zrobić zanim zajdę bo potem bez znieczulenia nie dam sobie zrobic:)

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ