X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio warto sprawdzić. Nigdy na nic się nie leczyłam, zawsze zdrowa, wyniki super. I serio gdyby nie to forum i dziewczyny nadal bym nic nie zbadała. 9 m starań, wszyscy zdrowi a ciąży nie ma. A tu bum i teraz wszystko jasne. Cieszę się że zrobiłam te badania i cieszę się że mam tak roztrzepany łeb, bo lekarz wcale nie zlecił mi badań na tsh tylko na fsh, a ja je oczywiście pomyliłam :) Tak bym dalej nie wiedziała.

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, jestem :) Pod koniec dzisiejszej zmiany lekarzy bedę wiedziała kiedy do endo. Beznadziejnie sie dziś czuję w ogóle, a do pracy mam na 16 :/

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi popołudnia albo noce pasują, na rano nie lubię chodzić i marnować ładnego dnia w robocie. Po południu jest spokojniej niekiedy. Dzięki za wsparcie i udanego spaceru!

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki my z mężem niedawno wstalismy :-) ma dzisiaj wolne. Leniuchuje:-) ja tez pracuje na zmiany i najbardziej nie Lubie nocy;/grrr zaraz ogarniam się do dentysty będę rwac zęba;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszcze Ci ja to teraz na łóżku chyba będę leżeć bo cala głowa mnie boli:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IDE jednak z mężem na spacer szkoda tak pięknego dnia na leczenie :-) :-)

    kierzynka, Amelia San lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój w pracy a samej mi sie nie chce więc siedzę w swoim uzależnieniu (czyt. ovufriend) ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Amelia:) ja tez dopiero co wrocilam juz sie chlodnawo robi ale fajnie tak pospacerowac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    mój w pracy a samej mi sie nie chce więc siedzę w swoim uzależnieniu (czyt. ovufriend) ;)

    Ja tez nie lubie chodzic sama a maz czesto pozno z pracy wraca ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu ja tez nie lubie samotnosci :( dzis moj M ma wolne a i tak mnie zostawil i pojechal cos tam zalatwic . ja jutro bede caly dzien sama bo M pewnie pozno wroci z pracy:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o widzisz ;) oj to pozno faktycznie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory masz dzien cyklu, napewno bedzie nie marty sie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to moze sie troszke spozni, ja mam cykle 28dniowe i zawsze owu mialam 13/14 a ostatnio mialam 10/11 ja to tak srednio sie znam :/ niestety
    a robisz testy owu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 18:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) nie ma za co zaden ze mnie fachowiec :) ale troszke sie nauczylam :) ja sie swojej spodziewam za 4/5 dni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje :) kochana jestes :) ja Tobie tez zycze zebys szybciutko Ci sie udalo :)

    Amelia San, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję, że i Nam się w tym roku w końcu uda :P Na razie czekam :P

    100krotka:), Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam taka nadzieje :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • blumen21 Ekspertka
    Postów: 352 53

    Wysłany: 10 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej na sluz pije olej lniany i olej z wiesiołka więc też nie mam co narzekać ;( bo jest go dużo. a ciąży brak;)

    24afed3688.png
  • blumen21 Ekspertka
    Postów: 352 53

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rok minął badania wszytskie do tej pory ok hormony nasienie i przeciwciala plemnikowe owulka jest

    24afed3688.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blumen21 - lekarz na pocztaku mowil mi o chorobi, ktorej lekarze nie potrafia wyleczyc. Czyli kiedy kobieta sie tak nakreci, ze az zblokuje...

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ