X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Karina90 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część jestem już po sono hsg ,oba drożne ;)

    Amelia San, pirelka lubią tę wiadomość

    Karina
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio ja juz nawet nie muszę się starać by o tym nie myślec. Po prostu samo się dzieje :) Poza tym mam tyle spraw, tyle miłych rzeczy do zrobienia że smutki mi nie potrzebne. Dałam też za wygraną ze względu na tsh i ten miesiąc totalnie odpuszczam. Czekam na kwiecień :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota wal się do łózka i rób badania :)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina90 wrote:
    Część jestem już po sono hsg ,oba drożne ;)
    I bardzo dobrze:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmuchawiec wrote:
    Kurcze tak mówicie o stomatolog mi tez jeszcze troszkę zostało do naprawy ale mam nadzieje, musze wszystkie zrobić zanim zajdę bo potem bez znieczulenia nie dam sobie zrobic:)

    hehe to tak jak i ja bez znieczulenia moze byc ciezko :)

    dmuchawiec lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Stokrota wal się do łózka i rób badania :)

    taki mam zaiar hihi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie kurier przywiozl moje zakupki:) a raczej prezenty od meza:) dostalam portfel i torbe:)Kochany moj :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach ta nasza sluzba zdrowia same problemy:(

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko na chwilę bo zaraz się bujam do roboty. Jutro po pracy mam powtórkę (inna faza) fsh, lh,e2 i prolaktyna i jakiś test z tabletką metoklo... cos tam. Już się boję. Żebym się tylko nie pos.... ;) A o 15:00 monitoring u gineksa. Ale meksyk. Zwariuje od tych lekarzy. Jak nic to nic a tu masz.
    Miłego wieczoru kobiety :) Ja przez noc będe się użerać w robocie :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio raz na rok pasuje kochanej zonie prezent zrobic:)
    Sarenko oby ta nocka Ci szybciutko zleciala :)
    Ja juz po wizycie u ortopedy, szok ze tak szybko poszlo :) tesciowa odwiedzilam ateraz czekam na meza moze dzis wroci:\

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie od wczoraj coś boli brzuch jak na @, dzisiaj czuję jakby to miało być już, a jeszcze kilka dni..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj to nie dobrze:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    oj to nie dobrze:(
    zobaczymy co czas przyniesie, w ciąży są ponoć takie same objawy :D
    gdzieś nadzieja w środku się tli, ale nie nastawiam się zbytnio by się nie rozczarować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem Cie bardzo dobrze u mnie tez sa takie bole przed ale dopoki jej nie ma wszystko mozliwe:) bede trzymac kciuki zeby nie przyszla :)

    pirelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia_San ja już jestem zaraz przed @ więc na implantacje chyba za późno ;P może @ zawita wcześniej?
    Taki mam dzisiaj ucisk w podbrzuszu od rana :/ jakby to miało być już teraz, zaraz..

    Do tego znowu bolą mnie krzyże od wczoraj (bolą mnie często bo mam problemy z kręgosłupem) więc ciężko chodzić :/ ale dzisiaj ostatni dzień pracy i 9 dni wolnych oraz zabiegi rehabilitacyjne mnie czekają :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:-) dziś piątek trzynastego same dobre rzeczy nas czekają :-)
    Dziś mój ostatni dzień wolny wiec trzeba go wykorzystac w pełni :-)

    dmuchawiec lubi tę wiadomość

  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 13 marca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko pogoda cos nie tak jak powinna przynajmniej u mnie!pada...

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie pogodę bym zmieniła u mnie tak ponuro ale nie pada:-)

  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 13 marca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ma być słonecznie od niedzieli z powrotem:) ja lubie sie budzić jak slonce świeci:)

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja po niezbyt ciężkiej nocy, ale zza to ciężkim dniu. Niewyspana, umazana, poszłam do lekarza o 8. Pobrali krew raz na fsh, lh, testosteron wolny, prolaktynę, estradiol. Potem dali tabletkę metoklopramid do połknięcia. Prawie 2 h czekania aż cos tam podniesie (prolaktynę) i krew po raz drugi do pobrania. U gina już nie byłam, nie chciało mi się. Spałam tylko 2 godziny i musiałam jechać do pracy po męża. Ręka boli, oczywiście w oczekiwaniu na działanie tabletki-poprawa nastroju w sklepach :) Gineks powiedział żebym mu zaufała bo wie co ma robić. Potrzebna jest tylko ta wizyta w u endo i da tabletki, które podobno pomogą. Dziś owu i bzyk bzyk bylo. Żelu o którym pisałam nawet raz nie użyłam :) Już mi wszystko jedno. Widocznie musimy odczekać swoje :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ