X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia ja też miałam długą przerwę w ćwiczeniach, ale od kilku mies. próbuję wrócić do regularności, chodzę kilka razy w mies., ale czasami odpuszczam, a chciałabym chodzić częściej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :-) właśnie wrocilam z kościoła :-) czekam na gości :-) ja tez sobie obiecuje ze będę ćwiczyć ale ciężko mi to idzie:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Podobno podczas starań nie można się mocno forsować (tak czytałam) bo podobno wtedy ciało odbiera zły sygnał, że to nie jest najlepszy czas na dziecko. Nie wiem ile w tym prawdy, ale wzięłam to mocno do serca i biegam sobie czasem i ćwiczę w domu ale nie za dużo ;)
    Oglądałam przed chwilą wykresy ciążowe i miło było popatrzeć jak innym się udało, abyśmy i my zaznały tego szczęścia :)
    Ja uważam, że nie ma co przesadzać, tak straciłam rok czasu :/ wciąż uważałam i starałam się o dziecko. Moim zdaniem jeśli ma się udać to się uda, jeśli nie to nawet największe starania nie pomogą. Tak odmawiać sobie wszystkiego można całe życie, a może się nie udać.. nie chcę zmarnować czasu na czekanie, już dużo go zmarnowałam.
    Ja z ćw. nie przesadzam, nie chodzę codziennie, a kilkanaście razy w mies po 60 min., wiadomo niektóre treningi są cięższe, ale nic na siłę zawsze można odpocząć, odsapnąć napić się wody.
    A jeśli Kobieta czuję się lepiej dzięki ćwiczeniom, jest szczęśliwsza, a szczęśliwsza i weselsza szybciej ma szanse na powodzenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia mam nadzieję, że szybko uda Ci się zajść ;) i tego Ci życzę, ale jeśli będziesz starać się długo to naprawdę wtedy zmienia się podejście i myślenie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, że masz tyle optymizmu :) oby nigdy Cię nie opuścił. Też taka byłam na początku swojej drogi do pociechy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie ponownie u mnie juz po gosciach :) zmeczona troche jestem:( robilam dzis drugi test owu negatywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie niby wszystko ok... postanowilam na wlasna reke zbadac estradiol lh fsh progesteron. czy uwazacie ze w 7dc bedzie ok? Bo raczej pisza o 3-4 dc... tsh juz badalam bylo 2,0 prolaktyna 23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kiedys robilam te badania tuz przed owulacja w szpitalu ale tez slyszalam ze powinno sie robic 3-4 dc a wydaje mi sie ze prolaktyne masz za niska

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie za wysoka? O.o

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm ja ostatnio mialam 83,52 ilekarz mi powiedzial ze mogla by byc ciut wyzsza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    az sie teraz zaczelam zastanawiac ale na moich wynikach norma jest taka 102,00 do 496,00

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta, fsh, lh i estradiol od 2 do 5 dc. Tak mi powiedział gineks. Ja robiłam 3. Ty już po tych badaniach? Moim zdaniem nie będą miarodajne. Nie bez powodu sa to akurat TE dni.
    Ja właśnie wróciłam z roboty. Od 8 do 20 "ciężka" harówka ;)
    Co do ćwiczen dziewczątka, to ja codziennie biegam. Mam bieżnie w domu. Wcześniej biegałam koło roku na dworze, ale w domu jest o nieeeebo wygodniej+ćwiczenia rozciągające i piłka. Ale uwielbiam to.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj bardzo pracowita mialas niedziele naprawde...
    ja chce sobie kupic orbiterek juz zaczelam odkladac pieniazki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka dzieki za info, nie wydam w bloto chociaz kasy:)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie wiem jak z prolaktyną. Bo ostatnio robiłam kolejna serię badań i razem z prolaktyną kazał mi po 10dc. Czyli jeszcze nie robiłaś tych badań? Te 3 badania nie są drogie, ja za wszystko zapłaciłam 36 zł. Ale za drugim razem 111 zł a było ich 6.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do ćwiczeń dziewczyny, to polecam naprawdę. Humor po tym super, nie mówiąc o kondycji. Bieganie wysysa ze mnie 7 poty, ale opłaca bo wszystko jędrne i napięte. Poza tym szczupłym łatwiej zajść w ciąże, tak czytałam, bo omijają je choroby związane z otyłością a co za tym idzie kolejne probelmy.
    100krotko i jeśli moge Ci doradzić to orbitrek się nie nadaje. Miałam kiedyś i sprzedałam. Nie ma na nim żadnego ciężkiego treningu. A bez potu i łez nie ma efektów ;) Dodatkowo polecam pic izotoniki w trakcie ćwiczeń.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 21:45

    pirelka lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi Meza sostry odradzily bieżnie bo za dużo kasy za dużo miejsca zajmuje to juz sama nie wiem co lepsze ;/

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 15 marca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko, jeżeli będziemy brali pod uwage cene to faktycznie ;) nie równa się orbitrekowi. Jeśli efekty, oczywiście że też nie. Moja bieżnia kosztowała 1800 zł. Jest z bajerami. Ma też wbudowane urządzenie do masażu by zapobiec cellulitowi oraz hantle i uchwyt do nóg na brzuszki. Do tego jak w standardzie głośniki miejsce na mp3, słuchawki itp. Miejsca mi dużo nie zajmuje, ale mam dom. Zdecydowanie bieżnia. To jest straszny wysiłek, ale i straszne efekty :) Ja to lubię :D

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego zrobię je w przyszlym cyklu bo teraz za pozno :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się.. okresu jeszcze nie ma, ale czuję że nadejdzie jutro w terminie. Piersi niemalże już nie czuję, jedynie czasem podbrzusze więc idzie @.
    A skoro na razie nie ma to lecę dzisiaj na masaż i prądy - dopytam o wszystko bo nie wiem czy miesiączka to nie przeciwwskazanie :/
    Tydzień mam urlop, więc psychika wolna :)

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ