X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :-) ja tylko chciałam się przywitać:-) zaraz do pracy lecie a stresuje się jak bym szła tam pierwszy raz w życiu:-) dziewczyno oby @ do was nie przyszła:-) ja nadal czekam na owu :-) miłego dnia:-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po zabiegach, miałam masaż kręgosłupa i prądy. Przyjemne :) i czuję lekką ulgę.
    Tak jak myślałam podczas miesiączki nie jest zalecane i najlepiej 3 najintensywniejsze dni przeczekać i przyjść po. Na razie nie ma, jeśli nie dojdzie to jutro znowu jadę :) mam nadzieję, że pod leczą mi zabiegi kręgosłup bo już z nim nie mogę.
    Masażysta młodszy ode mnie, ale bardzo miły i sympatyczny. Nawet pogadaliśmy ;) a tak się denerwowałam, że zrobię z siebie kretynkę pytają o @ :P a potem dziewczyna na prądach również pytała bo dostała w sobotę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 13:56

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 16 marca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam na chwilkę. Do roboty na 20 dziś ;) Odebrałam wyniki i byłam u gina. Opieka znakomita, to znajomy mojego męża.Zrobił usg, owulacji jeszcze nie było :) Hahaha, a ja byłam przekonana że już po. Jesli tak wyglądał nasz każdy cykl to pogratulowac mi rozumu... Byłam pewna że to już, a on mi mówi ze dopiero widzi pęcherzyk który ma chęć pęknąć :) Jutro mam endo i znowu idę do gina na monitoring, pojutrze równiez gin. Badania które zlecił wyszły w normie, jajniki, macica endometrium mówił idealne. Powiedział że krótko się staramy (9c) i przewaznie pary zachodzą po roku. Miałam pobraną znowu krew na tsh i tym razem na ft3 i ft4. Jutro wyniki. Mówił tylko że trzeba zobic porządek z tą tarczycą i że to ogarnie ale musi miec też oficjalna diagnoze endo.
    Powiedział mi jeszcze cos co ścięło mnie z nog chwilowo. w Tamtym cyklu prawdopodobnie byłam w ciaży oO Powiedział że cały ten szereg objawów i zdarzen mu na to wskazuje. Potem mąż mi to przedstawił w taki sposób że nie przejmowałam sie już tym ;) I nie myślę.
    Ogólnie podniósł mnie na duchu :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka to generalnie dobre wieści ;) działacie w tym cyklu skoro owulki jeszcze nie było i może zaskoczy :D Powodzenia !

    Ja czekam na @, jutro termin..zawsze dzień wcześniej miałam plamienia, ale dzisiaj nie mam. Myślałam, że piersi mi minęły, a nadal w środku coś bolą i są spuchnięte po bokach jak przyciskam :D Ale nie będę sobie wkręcać :P
    W każdym razem jak jutro jeszcze @ nie dojdzie to nadal jadę na zabiegi i używam ! Bo dzisiaj kręgosłup po jednym razem lepszy co mnie cieszy..
    Rano jutro jeszcze przed polecę na fitness bo dzisiaj dzień regeneracji!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia ja też miałam ciężki dzień i pełen wrażeń. Ale jutro będzie lepiej, spokojniej i oby u Ciebie też :)
    Ja z rana chyba jeszcze raz zatestuję.. choć nie chcę robić sobie nadziei i raczej nic nie wyjdzie, ale tak mnie troszkę mdli dzisiaj, te piersi bolące, żołądek mnie boli.. pewnie sobie jak zwykle wmawiam, ale zobaczę będę mieć pewność jeszcze raz przed zabiegami ;)

    Dobranoc Dziewczynki!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki przezylam pierwszy dzień w przy:-)padnieta jestem strasznie i nogi tak mnie bola ze chyba zaraz odpadna ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka trzymaj kciuki za II kreski :-)
    Szranki ja też jeszcze czekam na owu
    Amelii pomimo zmęczenia oko mam jak 5 zł :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, u mnie znowu I kreska, cóż.. tak myślałam, że doszukuję się jak zawsze :( u mnie chyba NIGDY nie pojawią się II kreski, dlatego więcej testu nie zrobię :P
    Kłuje mnie podbrzusze trochę więc czekam na @, a zaraz idę na fitness, a później zabiegi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia mam dużo zajęć, ale samopoczucie takie sobie, boli mnie brzuch jakbym miała jakieś zatrucie, biegunkę lekką mam.. nie wiem czy to znowu nie od jelit :( mdliło mnie trochę na fitnessie i jakaś bez energii jestem. Może to zbyt dużo emocji tak działa, sama nie wiem.
    Zaraz lecę na zabiegi..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 09:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzieczynki:)
    Pirelka bardzo mi przykro :( ale nie poddawaj sie
    Amelio to chyba stresik a nie podwojne baterie :P jak sie polozylam to od razu usnelam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to nie dobrze wiem jak to jest tez często nie mogę uznać ;(
    Zmykam szykować się do pracy a tak mi się nie chce :( mam nadzieje ze szybko zlecił
    Miłego dnia życzę:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co będzie dzisiaj mam termin @, oczekuję jej ale na razie nie ma ani plamień ani nic, a ostatnio było jak w zegarku.. no ale cóż, każdy cykl inny.
    Wróciłam z zabiegów, pomagają mi na kręgosłup i cieszę się z tego.

    Może zapiszę się do ginekologa na koniec tyg. gdyby @ nie przyszła?! Może wtedy przyjdzie :P

    Miłego dnia !

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) ja w marcu jakoś totalnie wyluzowałam - miłe uczucie, dla otoczenia chyba też :) byłam u lekarza, Pani Doktor pooglądała wyniki badań hormonalnych - w jej ocenie zbyt niska rezerwa jajnikowa. w celu dalszej diagnostyki czeka mnie w kolejnym cyklu badanie laparoskopowe drożności jajowodów. i zobaczymy co będzie dalej :)

    mbnotr8.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja o 8 skończyłam robotę, przespałam się i na monitoring. Odebrałam wyniki krwi i o dziwo, tsh spadło samo do 5,01, a FT3 i FT4 w normie :) Owulacja powinna być lada chwila więc musimy działać a o 19 endokrynolog. Jestem zadowolona ze przeżyłam to latanie i tych lekarzy. Nigdy się na nic nie leczyłam, lekarza odwiedzałam jak byłam przeziębiona. Mam już dośc tych badań. Pod koniec cyklu jeszcze tylko progesteron i koniec.
    Pierlko daj znać jak tam :)
    100krotko to dzisiaj Ty druga zmiana?
    Amelio a co to za straszna noc? :/

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka fajnie, że pozytywnie :) działajcie, a ja trzymam kciuki za Was :D :)
    Ja przeżywałam to samo Kochana z badaniami, nigdy nie chodziłam do lekarzy, a przez niemal rok latałam jak szalona kilka razy w mies. na wizyty i na badania w określone dni, synchronizować trzeba było dni cyklu, wolne terminy, grafik w pracy.
    Cieszę się, że dałam z tym spokój. Teraz mam bieganie na zabiegi, ale to zupełnie co innego ;) jutro idę jeszcze na usg tarczycy bo rodzinna mi przepisała mimo, że wynik miałam w normie i badane miałam nie raz, ale skoro dała to zrobię-nie zaszkodzi.

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelko, z pracą trzeba to jakoś pogodzić. Miałam to samo, ale wszystko jest do ogarnięcia :) Z tej tarczycy najbardziej się cieszę. Nie wiem co miało na to wpływ, ale może ta praca po nocach, może niedospanie, stres w pracy? Sama nie wiem, ważne że tyle spadło bo prawie z 12!
    Amelio, też czasami miewam takie noce. Przewalam się a gdy juz usnę to trzeba wstawać. Ale u mnie takie wariacje powoduje system pracy w nocy. Przyzwyczaiłam się już do tego że nie śpię dlatego potem mam problemy ze snem w domu. A na ból brzucha może w razie czego weź nospę.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka, wiadomo ja też jakoś to godziłam i w miarę było wszystko do zrobienia pod warunkiem, że były wolne terminy wtedy kiedy miałam inną zmianę :P ale ile stresu, kombinowania i myślenia o tym człowieka kosztuje to swoją drogą :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 18:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia przykro mi :( ja dlatego nie zrobię chyba..choć też w głowie mam gdzieś już mi takie myśli chodzą jeśli @ nie przyjdzie do końca tyg..

    A u Ciebie dopiero 21 dc ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia wydaje mi się, że nawet na test z krwi jest za wcześnie także niech więcej Cię nie kusi tak za wczasu ;) szkoda się dołować, ale tak jak kiedyś pisałam z czasem podejście samo się zmieni. Rozumiem jak to boli..jednak czasami implantacja może być do 12 dni od owulacji więc to zdecydowanie za wcześnie. Poczytaj o tym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 20:12

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobitki :) podczytuje tu was troszke ale jeszcze nie pisalam :)
    mam 23 lata i staram sie ponad 2 lata niby wszystko ok ale dalej nic skonczylam dzisiaj duphaston i czekam na @ mam nadzeje ze ten miesiac okaze sie szczesliwym i @ nie przyjdzie hihi ;p

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ