X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    hej kobitki :) podczytuje tu was troszke ale jeszcze nie pisalam :)
    mam 23 lata i staram sie ponad 2 lata niby wszystko ok ale dalej nic skonczylam dzisiaj duphaston i czekam na @ mam nadzeje ze ten miesiac okaze sie szczesliwym i @ nie przyjdzie hihi ;p
    Witamy ;)
    2 lata to sporo.. ale u Nas już niedługo minie 1,5 roku i też wszystko ok - generalnie :)
    Też kiedyś brałam duphaston, ale nie wspominam tego miło ;P

    Powodzenia, trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 20:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia skąd ja to znam.. potrzebujesz czasu, ja wiem jak to kusi ;)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka w jakim celu mialas przypisany duphaston?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    pirelka w jakim celu mialas przypisany duphaston?
    Podobno miałam za niski progesteron, jak się później okazało nie potrzebnie go brałam bo wszystko było ok..chyba lekarz chciał mi pomóc szybciej zajść w ciążę, ale jak widać nie pomogło..nie zamierzałam się dłużej truć lekami skoro wszystko miałam w normie..choć ten progesteron wciąż mnie zastanawia..ale nie wracam do leków !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 20:32

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa no ja wlasnie mialam niski progesteron... i przepisal tez mi clo bo akuart wtedy kiedy bylam u niego okazalo sie ze mialam cykl bezowulacyjny

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia nie dziekuje hihih :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze jak ja bym chciala wiedziec kiedy mam dni plodne bo masakra moze przez to ciezko wcelowac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    aaa no ja wlasnie mialam niski progesteron... i przepisal tez mi clo bo akuart wtedy kiedy bylam u niego okazalo sie ze mialam cykl bezowulacyjny
    clo też brałam i lek na obniżenie prolaktyny.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zastanawiam sie po co te clo zeby pecherzyki sie zrobily i pekly?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    kurcze jak ja bym chciala wiedziec kiedy mam dni plodne bo masakra moze przez to ciezko wcelowac
    najlepiej starać się co 2-3 dzień na spokojnie, a powinno się trafić :) a jak nie to po prostu idź na dokładny monitoring który Ci to dokładnie pokaże kiedy jest owulacja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    ale zastanawiam sie po co te clo zeby pecherzyki sie zrobily i pekly?
    clo bierze na prace jajników by urosły pęcherzyki większe i w większej ilości, ale wtedy konieczna jest kontrola w usg.

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie tak staram sie robic co 2 3 dni :) mam nadzieje ze sie uda w koncu :)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie mialam tamtego mies. monitoring i mialam 12 mm pecherzyk cos takiego bo dokladnie mi nic nie powiedzial tylko ze slabo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii powodzenia :)
    Uciekam do kąpieli, a później coś może pooglądam :) bo jutro znowu mam zabiegany dzień.

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mam tez @ nieregularna wiec tez nie wiem czy to nie ma znaczenia bylam w 12 dc u niego moza za wczesnie teraz mam brac znow i na monitoring

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 17 marca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio... nu nu nu! Po co robiłaś to badanie. Trzeba było czekac do @. Wiem że ciężko, ale można było przemyśleć jaki będzie nastrój jak wyjdzie negatyw ;) Poczekaj do @, bo tak jak Pirelka mówi mogło być za wcześnie. Ile dniowe masz cykle? Nie martw się. Nie ten, to w następnym masz nową szansę.
    U endo było szybko. Dostałam euthyrox 25. Powiedział że tarczyca i jej wahania to może być wynik stresu, bo wszystko wygląda ładnie. Kazał zmienić pracę :D hahaha. Powiedziałam że moge iść sobie na zwolnienie jedynie. Dostałam kolene skierowanie tsh, ft3 i ft4 ale dopiero za miesiąc albo dwa. Cieszę się, bo problemy mi niepotrzebne :) Mogę spokojnie iść spać.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) ja juz po pracy ale napykalyscie duzo troszke poczytalam ale nie wszystko bo ledwo na oczy patrze:(
    Sarenko do konca tygodnia mam 2 zmiany w przyszlyn caly tydzie nocy:|
    Amelio mi lekarz kazal isc na bete dopiero 10 dni po spodziewanej @
    Witam nowa kolezanke trzymam kciuki ze szybko sie uda:)
    A ja mam dola i chce mi sie plakac a to dopiero byl 2 dzien w pracy...cos sie zaczynam obawiac ze dopuki nie zmienie to i nie zajde w ciaze:(
    Ide pcia milej nocki :*

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 18 marca 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko. Uwierz mi że ja też mam bardzo stresująca i też niebezpieczna pracę naprawdę, a dziewczyny u nas zachodzą i to nie raz nie dwa :) Najważniejsze to sobie w głowie poukładać. Na pewno masz w pracy jakies rzeczy które możesz odpuścić albo jeśli wnerwia Ci szef to naucz się go olewac. Ja się tego nauczyłam po 3 latach :) A należę do mocno zawziętych ;) Nie łam się to TYLKO praca, przez którą nie warto sobie psuc nerwów. I mam radę dla Ciebie. Jak już wyjdziesz z roboty, kiedy pie*dolniesz szafką i drzwiami, to od tej chwili NIE MYŚL O ROBOCIE. Robota została za drzwiami :D
    Miłego dnia :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 18 marca 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio następne to już tylko tsh i dobrze bo ręce mam skute jak ćpun ;) i siniory. Dziś jadę znowu na ostatni monitoring, ale już raczej pęcherzyk pękł. Czułam oba jajniki na zmianę, a na usg lekarz powiedział ż pęknie lada chwila. Użyłam nawet tego żelu 2 razy. Dobrze że zrobiłam moni, bo mylnie to wcześniej odbierałam i dla mnie owu była kiedy indziej. Mam z głowy i może coś z tego wyjdzie.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Amelia to faktycznie mam krótkie cykle, więc ten 21 dc nie wypadł tak źle.. ale jednak czekaj w kolejnym cyklu!!!
    100krotka, ja też mam prace którą non stop się przejmuję, atmosfera nie za bardzo, długo czekałam na obiecane stanowisko, zwodzono mnie kilka lat :/ wciąż się denerwowałam i nie wiedziałam co dalej, jak to ugryźć.. byłam w pułapce. Myślę, że to dużo zablokowało w sprawach dziecka, ale teraz mniej się martwię choć nadal nie lubię tej pracy i są takie stresujące sytuacje, że nie raz w domu się już martwię kolejnym dniem czy atmosferą, to może mieć wpływ, dlatego nie panikuję.
    Ja dodatkowo mam też fizyczną, zmianową pracę :/ więc i zdrowie często podupada, choć bez leków jest dużo lepiej!

    Na inny temacie pisała kiedyś dziewczyna, że zwolniła się z pracy, zmieniła ją bo nie mogła zajść, a praca ją wykańczała psychicznie, straciła pracę a ciąży do dzisiaj nie ma, więc jak widać nie zawsze jest to regułą.
    Trzeba spróbować się odstresować, po pracy i przed myśleć o sobie, swoim życiu, planach.. jak najmniej o pracy :) ciężkie, ale też nad tym pracuję.

    U mnie @ nadal nie ma, ale wciąż czuję, że to już i lecę do łazienki. Odkąd nie biorę hormonów miałam dzień wcześniej plamienia, a teraz nic :/ czekam nadal i idę na zabiegi, choć się podleczę i wykorzystam ten czas. Później usg tarczycy i jadę z koleżanką na shopping :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 08:09

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ