X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San- akurat tak wiele spraw zbiegnie się w naszym życiu, że nie będzie możliwości serduchowania.. No i jeszcze mojego Męża przeraża fakt, że poród mógłby nastąpić w okolicach Świąt/Nowego Roku, a to takie nasze pierwsze prawdziwe Święta we własnym domu, i jeszcze kilka innych aspektów, ehh to szalone życie :P

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja narazie jestem na etapie badan,męża nasienie ok ja normalnie mam owulację,dzisiaj odbieram wyniki chlamydie a dalej to zobaczymy może jest jakaś przyczyna braku dzidziusia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczynki musze isc na zakupy a tak mi tu z wami milo :)
    Jagah oby ulozylo sie po twojej mysli
    baby1991 daj znac jak wyniki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia staramy się narazie 9 cykl
    100krotka za kilka godzin napisze czy mi cos wyszlo

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my się bzykamy codziennie i to nawet po 2 razy a wszędzie czytam i wszyscy mówią by przed owulacją wstrzymać się te 2-3 dni by plemniki nabrały mocy :D Spróbowaliśmy i tak i również nic. Jeździliśmy już nawet w tych dniach 3 razy odpocząć. W tamtym cyklu byliśmy w spa. Akurat była owu, relaks pełną parą a tu nic. W październiku byliśmy na zamku, zrobiłam test owu, krecha była ciemniejsza niż druga i dużo płodnego śluzu przez 3 dni. Również nic. Policzyłam dokładnie teraz będzie 9c starań. Teraz koniec z tym wszystkim, bo i tak nie pomaga. No trudno :) Dziś odbieram wyniki tsh, lh i estradiol. Przyszedł też żel conseive :P Dużo siedzi w głowie, moja mama mi to pięknie wytłumaczyła. Dlatego reeeelax i zero myśli o ciąży.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok napiszę, ale oczywiście pominęłam jeden hormon i to dość ważny fsh i go nie zbadałam.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, krew pobierają tylko od godz. 7 do 10, a poza tym jest już 7dc, a trzeba go badać w 3 do 6.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko ja z moim mezem tez sobie nie zalowalismy przytulanek czasami mialam juz nawet dosc :/ i tez nic :/

    Ja juz zakupy zrobilam:) tez dzisiaj przyszedl mi ten zel i testy owu :) i bedziemy probowac:) zaraz ide z tesciowa i psami do lasu na spacer taka piekna pogoda ze trzeba ja wykorzystac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm jak bym poszla sama lepiej bym zrobila bo tesciowa umnie humor popsuc:/

  • blumen21 Ekspertka
    Postów: 352 53

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mąż się badał;) no ale można rok się blokować?;) przecież plemnik nie zawróci;p

    24afed3688.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki lh i estradiol ok, natomiast nie wiem jak z TSH, bo norma jest 0,270-4,200 a ja mam 11,89 lU/mL i do tego jest strzałka do góry. I nie wiem jak to odczytać.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się starałam za pierwszym razem 16 cykli i dopiero jak wmowiłam sobie że nic z tego nie będzie tto zaskoczyło ;) polecam takie wmawianie ;) tylko niestety w 16 tygodniu serduszko przestało bić ale jednak sie udało jakby nie było nooo ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Przyłączam się do Was. Staramy sie już 1,5roku. U mnie wszystko już niby ok… Wszystkie hormony wyregulowane, tarczyca ok, witamina D ok, narzeczony badania nasienia rewelacja, wizyty w klinikach niepodłości za mną… i dalej nic… :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 17:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Wyniki lh i estradiol ok, natomiast nie wiem jak z TSH, bo norma jest 0,270-4,200 a ja mam 11,89 lU/mL i do tego jest strzałka do góry. I nie wiem jak to odczytać.
    Mi sie wydaje ze masz niedoczynnosc tarczycy bo ja przy wyniku 5.509mlU/l zaczelam juz brac leki ic do endokrynologa koniecznie

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No... wlaśnie gadałam z gineksem. Podwyższony hormon tarczycy i stąd może byc problem z zajściem w ciążę. Powiedział że muszę się udać do endokrynologa, da mi leki i powinno zaskoczyć.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewno pomoga mi spadlo do 1,52 :)
    witaj alicja:)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 marca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko a jakie leki dostałaś? Jakieś skutki uboczne? Idę chyba w czwartek do endo albo jutro. Nie spodziewałam się tego zupełnie... ale cieszę się że trafiłam na to forum i dziewczyny doradziły mi badania. Polecam to również i wam, bo do tej pory bym ich nie zrobiła i sądziła że wszystko jest ok.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko ja bralam eutyrox a ze trafilam do niedouczonego endo to po kolei bealam 25 potem co drugi dziem 50 potem caly czas50 a teraz od roku biore 75 i jest ok:) skutki uboczne u mnie nie bylo

  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 9 marca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko czy jak mężczyzna nie ma tarczycy z powodu przebytej choroby w dzieciństwie i bierze euthyrox ale tsh ma w normie to może mieć wpływ na jego nasienie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi sie ze nie, ale nie wiem jak to jest u panow

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ