X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Wiem Dziewczyny ,że macie rację. Już zanim założyłam konto dużo się naczytałam o planowaniu ciąży. Zrobię te badania :) Tak naprawdę to potrzebowałam trochę otuchy, nie chcę martwić na zapas mojego Męża bo on uważa, że mocno się tym stresuję i to też mam wpływ na zajście w ciążę, a nie mam z kim tak szczerze porozmawiać.
    a maz przebadal nasienie? Masz zrobione AMH.przeciwciala plemnikowe it?

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 8 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio, nie załamuj się i nie wierz do końca testom tylko naturze. Jak się czujesz, jak sluz, jakiś ból? Może to jeszcze nie teraz, tylko za parę dni. Poza tym testy najlepiej robić z wieczornego moczu, ponieważ wtedy steżenie lh jest największe ;)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 8 marca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź pod uwagę, że nasz cykl mogą zmieniać przeróżne czynniki-m.in. stres,choroba,nakręcanie. Miałam od 12 roku życia cykl regularny, co 28 dni, teraz się popieprzyło i jest naprawde różnie :) Więc to że zawsze miałaś 10dc nie znaczy że masz tak mieć cały czas. Moim zdaniem to naturalne. Spokojnie, najgorsze jest czarnowidztwo.

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia, Sarenka ma racje spokojnie :)

    wlasnie wrocilam do domu:) wygnalam meza na spacer z psem a sama szybko na forum:)caly dzien sie zastanawialam jaktam wam mija nasz dzien :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie koniec @ wiec czekamy teraz na owu:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @, ale w poniedziałek 16-stego będę robić test jak @ nie przyjdzie bo idę na zabiegi i muszę wiedzieć..choć pewnie znowu nic z tego nie będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy co to wyjdzie z tego moze akurat bobo :)
    pirelka a moze jednak nie przyjdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy ;) ale nie chcę sobie robić nadziei !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2015, 21:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nigdy nie robię sobie nadziei co miesiąc powtarzamy sobie ze na pewno dostanie @ i zawsze przychodzi ;( ale nam nadzieje ze kiedyś nie przyjdzie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuję :)
    Ja początkowo robiłam sobie co miesiąc nadzieję, że teraz na pewno się uda i rozczarowanie bolało, a teraz dostaję @ chwilę mam zły humor i przechodzi :/ a czasami dołek w ogóle mnie nie łapie. I tak nic nie zmienię jak już przyjdzie :/

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio, podoba mi się wreszcie Twoje podejście :) Mi jest wręcz idealnie że o tym nie myslę. Zero stresu :) Myślę o wiośnie, sprawiam sobie przyjemności. Dziś na 14 mam żele na stopy. Amelio polecam wszystko, co tylko poprawi Ci humor i oderwie od smutków. Nawet głupie zakupy. Niektórzy na tym forum tego nie rozumieją, nawet podchodzą do tego jak do zbrodni (hahaha:)) kosmetyczka? Bron Boże! Lepiej zamknąć sie w 4 ścianach i zgłupieć.... Liczy się podejście i pozytywne nastawienie. I nie ważne jakimi sposobami. Poza tym gdy się ma stresującą pracę, należy sie i kosmetyczka-nawet 3 razy w tygodniu.

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba korzystać z zycia bo inaczej przyjdzie nam oszalec ;)

    Amelia San, dżelka lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tego samego zdania :)sprawianie sobie malych, duzych:) przyjemnosci przeciez nam nie zaszkodzi a wrecz przeciwnie :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko a na kiedy wypada Ci @?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 12:13

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 kwietnia :)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio i super. A Tobie kiedy wypada @? Mamy zbliżony termin. Mi pomiędzy 26-29.03.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och, jakie to znane mi uczucie..
    W styczniu wszystko było idealnie, a jednak nie udało się. Stwierdziłam: OK, może za mało serduszek? W lutym podeszliśmy do sprawy baaardzo konkretnie, i też wielki zonk. Niby wszystko dobrze, czas biegnie swoim torem, a brzuszek nie rośnie.. Teraz kolejna próba, a potem stop do maja/czerwca. I takie to nasze życie, ciągłe czekanie na COŚ.. ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wlasnie sie skonczyla :@ zaczynamy marcowe starania pomalutku i zobaczymy gdyby nie to ze musze brac clo to bym tylko ok 10 dnia tescik owu zrobila a tak to trzeba pamietac o tabletce

  • blumen21 Ekspertka
    Postów: 352 53

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja już staram się rok i bez skutku badania wszystkie są ok;(

    24afed3688.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) nie bede dziekowac zeby nie zapeszyc :)

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ