X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekam na efekty :)

    A ja musze uciekac robic zupe iiii sie pakowac :) bojednak dzis jade do mamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero 2 dzień @, ale wiruski już przygarnęłam bo za jakieś 10 dni wracamy do starań :)

    100krotka:), Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    I się przydadzą :)

    U mnie niedawno @ sobie poszła ale na szczęście mam szybko owulację :) Ty chyba też?

    100krotko ale Ci dobrze :) Nie ma jak u Mamy :)
    ja tak koło 14-15 dnia cyklu mam owulację

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm moze i dobrze ale 3 dni bez meza :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja uciekam na chwilę do biedronki, bo muszę dokupić maty antypoślizgowe. Mam nadzieję, że uda mi się dostać 3 takie same rolki, bo z tego co widziałam to większość wzorów była już wykupiona.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka chyba pojadę do ikea, bo te co mam są z ikea a jak dokupię do innych szuflad inne to będzie chyba głupio wyglądało? Że wszystkie nie są takie same?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz mnie pociesza zei tak dlugo bedzie pracowal wieci tak bym spala;/ tak troche mi sie samej przykrzy :( a to dopiero poczatek :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowę umyję i się wybiorę do tej ikei.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje napewno tak bedzie :)

    Maz teraz szuka kogos kto nam wygipsuje pokoj do ktorego bedziemy na jakis czas przenosic sypialnie :) zawsze bede miala blizej do kuchni i lazienki :)bo chodzenie po schodach bedzie sie stawalo coraz bardziej uciazliwe :( mial robic sasiad ale rospil sie na dobre i jeszcze zazyczyl sobie 100dniowki masakra wzyciu tylu mu nie dam wole dołozyc i dac komus kto zrobi to lepiej i przynajmiej nie przepije tych pieniedzy ;/

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten sam ja go tak nie lubie a dzisiaj mi sie do domu wpakowal grrr....;/ Chyba poprosze takiego innego kolege on pracuje w tym fachu i jest naprawde dobry :) choc on ma tyle roboty eh...ze szwagrem moze bym i zagadala ale znowu on daleko mieszka i tylko w zime moglby zrobic...sama juz nie wiem :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak nikt nie bedzie mogl to tylko pomalujemy sciamy i koniec :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :) byłam zajęta :) zrobiłam pranie i już się suszy, trochę ogarnęłam mieszkanie, obiadu nie robiłam, bo zostało mi trochę zapiekanki z wczoraj i właśnie ją zajadam :D oglądałam film "Gwiazd naszych wina". Kurde, ryczałam jak bóbr i akurat mąż zadzwonił na sam koniec filmu i wyczuł, że płaczę :(

    I zaczynam się pakować :) jutro wyjeżdżamy i wrócimy dopiero w niedzielę wieczorem :) i nie martwcie się, ale przez ten czas nie będę wchodzić na forum. Nadrobię Was w poniedziałek w pracy, o ile nie dostanę jeszcze zwolnienia, bo idę na kontrolę do lekarza :)
    100krotko lepiej zrobić samemu niż wpuścić do domu jakiegoś partacza :/ pochwalę się: ja kilka lat temu z moimi młodszymi braćmi wygipsowałam, wygładziłam i wymalowałam ściany i sufit w kuchni moich rodziców :D
    PrimaSort wrote:
    Myślę, że dobry pomysł z tym monitoringiem bo on z tych wszystkich badań jest najbardziej wiarygodny

    Witaj Prima :)

    U mnie najpierw musi być jakaś stymulacja jajników, bo monitoring będzie bez sensu skoro mam cykle bezowulacyjne, najpierw dokończę badania i zobaczymy co lekarka powie na wizycie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 14:09

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu się rozpisały :)

    Am, jak pisałaś to już smacznie spałam o tej godzinie :) Miałam tylko siłę zmyć makijaż i wskoczyć w piżamę.

    Little, Twoja lekarka dobrze mówiła. Powinnas zrobić badania między 12, a 16 dc, jeśli masz długie cykle. By zbadać całkowicie hormony powinno się zrobić wszystko 3x w jednym cyklu. Ja robiłam w 3dc, potem w 11dc i 21dc. Masz przecież poszczególne fazy cyklu czyli folikularna, owulacyjna i lutealna. W każdej robisz hormony. Robiłas już między 3 a 5dc?

    A ja od wczoraj lekki ból cyców, dziś mocniejszy i dziś też już krzyż lekko czuję. Spisuje go na straty i mysle że nie ma sensu na nic czekać. Będzie kusiło by zrobić test i zrobię ale znam wynik.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie pojechałam nigdzie :P bo się rozpadało a ja tymi autobusami i tramwajami godzinę w jedną stronę bym się zamęczyła. Jutro męża wyciągnę to razem pojedziemy :P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:

    Little, Twoja lekarka dobrze mówiła. Powinnas zrobić badania między 12, a 16 dc, jeśli masz długie cykle. By zbadać całkowicie hormony powinno się zrobić wszystko 3x w jednym cyklu. Ja robiłam w 3dc, potem w 11dc i 21dc. Masz przecież poszczególne fazy cyklu czyli folikularna, owulacyjna i lutealna. W każdej robisz hormony. Robiłas już między 3 a 5dc?

    No właśnie nie robiłam praktycznie żadnych badań na początku cyklu, jedynie prolaktynę i testosteron. I dziwi mnie, że od razu kazała badania zrobić w połowie cyklu :/ nie mówiąc o tym, że zaznaczyła mi tylko FSH do zbadania bez LH. Wszystkie badania zrobię na początku cyklu i tak jak mi kazała :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Jaka zabiegana Little :) Ja Ci powiem, że też na tym filmie ryczałam jak bóbr. Bardzo smutny film.. A gdzie Wy wyjeżdżacie? Zaintrygowałaś mnie tym :P
    Wyjeżdżamy do znajomych, w czerwcu ślub biorą i będziemy mieć w weekend wieczór panieński a panowie kawalerski :) Mieszkają dość daleko to jak już tam jeździmy to na kilka dni :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    No i nie pojechałam nigdzie :P bo się rozpadało a ja tymi autobusami i tramwajami godzinę w jedną stronę bym się zamęczyła. Jutro męża wyciągnę to razem pojedziemy :P

    Ja bardzo lubię zakupy z moim mężem, we dwoje raźniej :)
    U nas pada od samego rana :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 14:18

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Eeee no to super macie :D Pozazdrościć :) Nareszcie porządnie się rozerwiesz i zapomnisz o problemach :)
    Tak i delikatnie się upiję :P

    100krotka:), Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    little fajnie masz :) tez bym gdzies pojechala ale u nas taki kilkudniowy wypad nierealny :( wypij i za mnie :)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami, zatestuję na pewno w piątek rano. To będzie 10dc, a mąż ma wtedy urodziny. Jak nic nie wyjdzie to poczekam do @...

    Little, koniecznie tak zrób. Jeśli dostaniesz @, to ja Ci napisze wszystkie badania jakie powinnaś zrobić. Ja w 21dc miałam robić tylko progesteron.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ