X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby więcej takich zabobonów :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziekuje :) dobrze :) doskwiera mi tylko brak apetytu i rano musze jesc na sile ;/

    Maz hmmm jak to ostatnio powiedzial dla mnie to abstrakcja hihi:P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam nareszcie :D w lab spędziłam prawie 4h :/ byłam o 7 i postanowiłam zbadać krzywą cukrową, niestety trzeba mieć swoją glukozę, a najbliższa apteka otwarta dopiero od 8, więc czekałam. A później pobieranie krwi co godzinę, o 10:15 wychodziłam i wpadłam jeszcze na targ i zakupy udane: mam już prezenty na dzień dziecka dla wszystkich maluchów w rodzinie :D

    Am te bociany to bardzo dobry znak :)

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    A dziekuje :) dobrze :) doskwiera mi tylko brak apetytu i rano musze jesc na sile ;/

    Maz hmmm jak to ostatnio powiedzial dla mnie to abstrakcja hihi:P

    A ja zawsze myślałam, że w ciąży to chce sie jesć na okrąglo. Ja tak mam ktrótko przed okresem, zjadłabym konia z kopytami :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jem jem a najchetniej wcinala bym same jabuszka :P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Little to się okaże :) Niedługo wracamy do gry :)

    Dużo załatwiłaś z samego rana :) Godne podziwu :) :) Jeszcze tyle się nasiedziałaś.. A mi się nawet na spacer nie chce wyjść :P he he
    Kiedy będziesz miała wyniki? Wieczorem czy jutro? Trzymam kciuki żeby wszystko było w normie :)

    Wyniki będą po 15, ale chyba odbiorę jutro, bo nie chce mi się znowu tam iść :/

    To siedzenie i czekanie nie było takie złe, najgorsze było wypicie szklanki wody z glukozą... Bleee. Słodkie dziadostwo strasznie, całe dwie godziny mnie mdliło :/ na szczęście rano spakowałam sobie kanapki i jak tylko wyszłam od razu je zjadłam, nie doszłabym chyba do domu :P

    A dzisiaj przyjedzie dwóch klientów oglądać mieszkanie. Wczoraj wystawili ogłoszenie dopiero i już mają ponad 600 wyświetleń :( Miałam nadzieję, że tak szybko nie sprzedadzą tego mieszkania, a tu za chwilę będziemy musieli się ewakuować :(

    100krotko, jabłuszka to samo zdrowie :D wcinaj jak masz ochotę :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczę, ze chociaż do końca czerwca jeszcze pomieszkamy. A w tym czasie może uda nam się kupić swoje. Miał być dom, ale mieszkanie też dobre. Tylko zanim nam kredyt dadzą to może trochę potrwać.
    Ale co ma być to będzie. Damy radę :) Rodzina nam pomoże (chyba :P ).

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Amelio, hej Little :) U was też taka piekna pogoda? Ja się własnie ogarniam i jedziemy z mężem na zakupy.

    100krotko, długi cykl widzę. A pamietasz jaki test robiłaś? Bo ja mam 4 z allegro płytkowe ale kupię też i jeden porządny. Ogólnie nie mam przeczuć i wydaje mi się że ten cykl równiez do dupy. Jakoś nie widze tych II kresek u siebie. Nie wyobrażam sobie tego. Ale nie tracę humoru. Trudno się mówi.

    Little, a Ty coś czujesz? Bo jedziemy na tym samym wózku :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pogoda też super :)

    Witaj Sarenko. Czy ja coś czuję? Czuję, że ten cykl jest do dupy :P Miałam delikatne pobolewanie w podbrzuszu przez kilka dni, ale tak jakby przeszło. Nic mnie nie boli. Nawet piersi, które zazwyczaj bolały przed @. I też nie widzę u siebie II kresek.
    Przez ostatnie cztery dni miałam śluz mega płodny, tak jak w zeszłym cyklu krótko przed @, więc już na nią czekam.
    Na 100% wiem tylko jedno: będę ryczeć nad negatywnym testem :P I dobrze, nie będę z tym walczyć, wyryczę się i zaczniemy od nowa. Zrobię resztę badań i zobaczymy co mi powie na ich podstawie lekarka.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko pierszy byl kardioline druho tako zolty bobotest a trzeci za2.39 nie pamietam firmy

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Mam tak samo ;)
    <3

    Męczy mnie bardzo jedna rzecz: czy miałam owulkę czy nie :/ chyba jednak pójdę dzisiaj po wyniki.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littlel mam nadzieje ze szbciutko dadzawam kredyt i kupicie cos swojego tego Ci zycze :) a po wyniki idz idz bedzie wiadomo co i jak:)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam kochane <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co <3

    A ja juz sie ogarnelam :) umalowalam :P wyszykowalam :) hihi i zaraz jade po mezusia :) jak mnie zobaczy taka hmm seksi mamusie to moze na randke mnie zabierze :P hihi

    Milego dzionka :)

    Amelia San, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    progesteron 0,89ng/ml :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za niski, a to znaczy że owulacji nie było :(
    Wiecie może jak wyłączyć tą głupia linię owulacyjną na wykresie? Strasznie mnie wkurza.

    Już wiem: zignorowałam najwyższa tempkę i linia zniknęła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 15:23

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi się trudno :( mam tylko nadzieję, że @ przyjdzie lada dzień.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 maja 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja mam doła coraz większego. chyba pójde za radą little i sie wyryczę. Na przyszły tydzień do nowego lekarza i też wymusze na nim badania chyba. No i to hsg nieszczęsne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dziewczynki tule was mocno...

    Ja nic nie zalatwilam w piatek konczy mi sie umowa na internet a nie mam nowego :(

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ