X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Hej, ja mam doła coraz większego. chyba pójde za radą little i sie wyryczę. Na przyszły tydzień do nowego lekarza i też wymusze na nim badania chyba. No i to hsg nieszczęsne...

    Hej Płatku :) ja sobie dzisiaj trochę poryczałam i jest mi lżej :)
    Amelia San wrote:
    Little, a może jeszcze nie miałaś owulacji? Znasz trochę siebie, jest taka możliwość, że cykl Ci się wydłużył?
    Am, ja nie znam siebie za dobrze. Z dziewięciu cykli, z których mam wykresy to wynika, że tylko jeden może był owulacyjny. Reszta to nie wiadomo co :/ Cykle nieregularne, ale od jakiegoś czasu nie są dłuższe niż 40 dni. Nie wykluczam tego, że owulacja może jeszcze być. Tym bardziej, że ładny śluz mi się pokazał i przez chorobę wszystko mogło się przedłużyć. Zobaczymy co pokażą następne pomiary.


    Dobranoc <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 21:07

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little ja poszłam potem do kina i się śmiałam jak wariatka. Taki zestaw, najpierw łzy, potem śmiech. Trochę mi teraz lepiej ale obawiam się, że tylko chwilowo jak jutro małpa przyjdzie.

    No właśnie 100krotko, co z tym netem?

    Little, trzymam kciuki za owulację :)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 20 maja 2015, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Pisze do was jeszcze z pracy mam do 8. Od razu lepiej jak was poczytam.
    Little a może idź na monitoring i będzie jasne a lekarz na pewno da Ci leki na wywołanie ovu i na zwiększenie progesteronu. Jaka miałaś normę?
    Już nie daje dziś tu rady :-( Wszystko mnie boli chce do domu i spać.
    Wczoraj kupiłam dwie pary super szpilek i białe tenisowki pikowane a potem wodowalismy psa w zalewie:-) Wczoraj był upał.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Płatek szkarłatny wrote:

    Little, trzymam kciuki za owulację :)

    Teraz to chciałabym, żeby @ przyszła na dniach. Bo jeśli akurat będzie owu to mi to nie na rękę. Cykl jeszcze bardziej się wydłuży a mi zależy na czasie.

    Monitoring cały czas chodzi mi po głowie i na pewno pójdę. Tylko wkurza mnie jeden fakt: lekarka pozostałe badania kazała zrobić w 12-16 dc i dopiero do niej przyjść :/ a wyczytałam tu na forum, że lepiej te badania robić w 3-5dc i nie wiem co zrobić. Jeśli zrobię na własną rękę to boję się, że lekarka pomyśli, że próbuję się leczyć sama i nie będzie zadowolona, że podważam jej autorytet i wiedzę.

    Sarenko o jaką normę pytasz?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:

    Little jeśli chciałabyś zrobić w 3-5 dniu to idź i zrób, nic jej do tego. To przecież Twój organizm, Twoja sprawa i to Ciebie dotyczy :* A Ty nie myśl czy ona będzie zadowolona czy nie, bo to Ty Jesteś tu najważniejsza. Ona ma Ci tylko pomóc, takie ma zadanie. Nie mów jej, że tak wyczytałaś, w ogóle się nie tłumacz tylko przynieś i zapytaj co ona sądzi o takich wynikach na początku cyklu. A jeśli się obrazi czy coś to zmień lekarza. ;)
    Ciekawe co z tym śluzem? Przypomniało mi się jak jedna koleżanka opowiadała, że była u gina i powiedział, że owulacji nie było a kilkanaście dni później okazało się, że była w ciąży :) To było w tamtym roku, także nikt nie jest nieomylny :)

    Dzięki Am :) tak zrobię, najwyżej powtórzę badania :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :)

    Wczoraj byłam taka zabiegana, że nie miałam kiedy wejść na forum :(
    Mieliśmy remont w kuchni i teraz się urządzamy... Wczoraj byliśmy odebrać blat i kupić płytę indukcyjną. Dziś też aktywnie będzie, ale dopiero popołudniu :P

    Cały czas aktywnie wysyłam CV i odezwała się do mnie jedna firma. W piątek na 11:20 mam iść na rozmowę. Pewnie rekrutacja będzie trwała z tydzień i zaproszą na rozmowy kwalifikacyjne 50 osób :) ale idę. Zobaczę jakie warunki i może się uda :)
    A jak nie to, mam jeszcze jakieś 20 dni na znalezienie, jak się nie uda to wracam do pracy i znów pójdę na L4, bez względu czy dostanę wypowiedzenie czy nie. No chyba, że mnie przeniosą do innego działu z moją aktualną wypłatą :)

    Cofnę się to parę stron i nadrobię Wasze wpisy :)

    A i jeszcze jedno. Dostałam @. Wcześniej objawem wysokiej prolaktyny u mnie było plamienie na brązowo 2-3 dni przed @ i towarzyszące temu bóle miesiączkowe. A wczoraj tak jak dawniej od razu dostałam @ bez plamienia. Plamiłam kilka godzin może 3-4 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat witam Cię serdecznie! :)
    Fajnie, że postanowiłaś napisać i mam nadzieję, że będziesz tu wpadała często :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Hej hej :) witam sie ponownie i witam nowa kolezanke :)


    Na wizycie wszystko dobrze pan doktor przenily odpowiadal na wszystkie moje pytania i nawet sam od siebie duzo mi powiedzial :) jestem zadowolona mam nadzieje ze dobrze wybralam lekarza :)

    Co do Babelka:) podczas usg pan doktor powiedzial ze to 5tydz i 2 dzien hmm niewiem nie znam sie na tych tygodniach ale tydzien temu lekarz powiedzial mi to samo :)
    Pieknie bylo widac pecherzyk ciazowy cialko zolte no i taka malutka pulsujaca kropeczke ktora sie okazala byc serduszkiem tak mowil lekrz:)

    dostalam skierowanie na badania cala masa i prawdopodobnie bebe musiala je zrobic prywatnie :( kupe pieniedzy za nie zaplace bede szukac gdzie mozna najtaniej :)

    A i luteine kazal odstawic :P
    Kochana super wiadomości! :)
    Wszystkie trzymamy mocno kciuki za Ciebie i dzidzię :)
    Badania są cholernie drogie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat wrote:
    a dziękuję bardzo :* :* . Wam również życzę wszystkiego najlepszego z okazji roczniczy ślubu :* i też upragnionej malusieńkiej fasoleczki :)
    No mam nadzieje ,ze nie dlugo to nastapi :) jeżeli do piatku @ się nie pojawi to mam przyjsc na wizyte ale chyba zmienie gin.. do tej co chodze tzn bylam u niej 2 razy , mam jakies mieszane odczucia ...i czerpie tez info na temat tego gin ze strony znanylekarz.pl i coraz wiecej takich negatywow .. kurcze ... jutro chyba zadzwonie do tej mojej gin gdzie chodzilam tam caly czas ... a zawazylo to ze nie miala terminow..
    Kurcze jak nie masz zaufania do tego lekarza to poszukaj innego. Naprawdę, bo spokój psychiczny jest najważniejszy. Ja teraz poszłam na NFZ chociaż zawsze twierdziłam że na fundusz to się do ginekologa nie ma co wybierać. Ale dał mi skierowania na badania i dokładnie zbadał. Wizyta nie trwała chwilę jak w przypadku wizyty prywatnej gdzie lekarzowi zależy aby przyjąć jak największą ilość pacjentek i jak najwięcej zarobić (oczywiście są wyjątki). Miło się rozczarowałam, naprawdę. Więc wszystko zależy od lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Wlasnie sobie obliczylam ze za badania robione prywatnie zaplace 254zl masakra jakas:(
    Badania są bardzo drogie. Ja za głupią prolaktynę i progesteron zapłaciłam 78 zł :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Cześć :)


    Teraz to chciałabym, żeby @ przyszła na dniach. Bo jeśli akurat będzie owu to mi to nie na rękę. Cykl jeszcze bardziej się wydłuży a mi zależy na czasie.

    Monitoring cały czas chodzi mi po głowie i na pewno pójdę. Tylko wkurza mnie jeden fakt: lekarka pozostałe badania kazała zrobić w 12-16 dc i dopiero do niej przyjść :/ a wyczytałam tu na forum, że lepiej te badania robić w 3-5dc i nie wiem co zrobić. Jeśli zrobię na własną rękę to boję się, że lekarka pomyśli, że próbuję się leczyć sama i nie będzie zadowolona, że podważam jej autorytet i wiedzę.

    Sarenko o jaką normę pytasz?
    Myślę, że dobry pomysł z tym monitoringiem bo on z tych wszystkich badań jest najbardziej wiarygodny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Cześć Prima :)
    powodzenia w nowym cyklu :) Faktycznie miałaś zabiegany ten dzień :) A dzisiaj po co jedziecie?

    Ja na chwilę znikam ale zaraz wracam :)
    Dzisiaj będziemy montowali blat i zlew i zmywarkę. Ale trzeba te wszystkie wyprowadzenia wody dobrze dalej pociągnąć... Zawory itd. My z mężem mieszkamy daleko od rodziców i musimy liczyć tyko na siebie :( A mąż z neta uczy się co jak podłączyć, więc dużo czasu na to schodzi i nerwów :/
    Do końca tygodnia powinniśmy mieć już wszytko, bo jeszcze chyba zamówimy szafkę wiszącą żeby nad lodówką powiesić, bo mamy dwudrzwiową schowaną we wnęce i obok niej szafki są po sam sufit a nad nią taka duża przestrzeń...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Was nadrobiłam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczę na to :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tak jak u mnie :D Mój też same konkrety lubi a zupa to dla niego woda :p

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to to :)

    Ja zabrałam się za wycinanie mat antypoślizgowych do szuflad :P Ale mam zajęcie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :)

    Dzieki Prima :) a wam caly czas kubicuje i mam nadzieje ze zaraz do mnie dolaczycie:)

    Am jak zawsze obiadek szykuje ale dzis mi smaka nie robisz:) nie przepadam za mielonymi wole pulpeciki :) a i caly czas mysle o tych golabkach to juz jurto myyy:) Ja dzisiaj robie kapusniaka :) moz sobie zamowil :)

    littlel ja tez bym zrobila badania tak w 3-5 dniu moze tejlekarce cos sie pomylilo;/

    Ja dzisiaj bylam u siebie w przychodni i poprosilam pania zeby mi podala ceny badan i normalnie wyszlo ok 60 zl taniej i tu u siebie bede robic :)

    Zycze milego dnia :PP

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) dziękujemy :)
    Staramy się ze wszystkich sił aby do Ciebie dołączyć :)

    100krotka:), Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczescie nie robilam tam badan bo do 1 mam jeszcze czas:) wiec pewnie w poniedzialek pojade sposcic z siebie troche krwi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    100krotka:) dziękujemy :)
    Staramy się ze wszystkich sił aby do Ciebie dołączyć :)


    Czekam na was :P

    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i daje wiruski :D

    Amelia San, PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ