X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest serduszko :D super 100krotko :D aż się wzruszyłam, tak się cieszę Waszym szczęściem <3

    Amelia San, 100krotka:), Honda21 lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am przezycie hmm nie z tej ziemi niesamowite :) tak bardzo nie balam lekarz takogladal o igladal i mowi ze jeszcze wczesna ciaza i ze zarodka nie widac a tu nagle mowi ze jest :) ze serduszko bije inaprawde na ekranie bylo widac jak bilo :) Zycze wam zebyscie jak najszybciej mogly tego doswiadczyc :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko, cudowne co piszesz :). Też mam łzy w oczach.

    Am, mam nadzieję, że jeszcze dłuuugo nie wrócisz do pracy ;)

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje modle sie za was codziennie zebyscie jak najszybciej cieszyly sie malymi babelkami :) <3

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie mam nadzieje ze wszystkie pojdziecie na dlugie zwolnienia l4 z kat B :)

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ja niewiele więcej. Życzę Ci aby tym razem się udało :*

    Ślubowaliście w dniu moich urodzin :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 19:32

    Amelia San lubi tę wiadomość

    201601307246.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Taaaak? :D No to Kochana, życzę Ci szczęścia i spełnienia marzeń :) A przede wszystkim żebyś została upragnioną mamą <3
    100 lat :* Naj naj naj :*

    ps piękne zdjęcie :)

    a dziękuję bardzo :* :* . Wam również życzę wszystkiego najlepszego z okazji roczniczy ślubu :* i też upragnionej malusieńkiej fasoleczki :)
    No mam nadzieje ,ze nie dlugo to nastapi :) jeżeli do piatku @ się nie pojawi to mam przyjsc na wizyte ale chyba zmienie gin.. do tej co chodze tzn bylam u niej 2 razy , mam jakies mieszane odczucia ...i czerpie tez info na temat tego gin ze strony znanylekarz.pl i coraz wiecej takich negatywow .. kurcze ... jutro chyba zadzwonie do tej mojej gin gdzie chodzilam tam caly czas ... a zawazylo to ze nie miala terminow..

    Amelia San lubi tę wiadomość

    201601307246.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wciagnelam miche rosolu i pekam :)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego cie rozsmieszyl? Ja dzisiaj bardzo zle zrobilam bo zjadlam ok 12 tylko dwie parowki i teraz ten rosol...

    Dziekuje Am dobrze sie czuje zachciewajke mam tylko jedna golabki :) mam nadzieje ze wytrzymam do czwartku:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie sobie obliczylam ze za badania robione prywatnie zaplace 254zl masakra jakas:(

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodza za mna juz od kilku dni:)

    Am dlatego ze wstalam dzisaj przed 10 usnelam po10 przebudzilam sie ok12 zjadlam na sile te parowki a pozniej juz glodna nie bylam i jak wrocilam wstawilam rosol i sie najadlam :)

    Musze sie jutro przejechac do szpitala isie dowiedziec czy tam tez trzeba bylo by placic:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo tych badan mysle ze jak w szpitalu sie nie uda to bede robic na dwie tury bo przez ten popsuty samochod mamy teraz spore wydatki :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym tygodniu mam bo maz jezdzi z kolega a jak jutro nie kupimy skrzyni to w przyszlym siedze znowu w domu i nawet do sklepu nie mam jekjechac;/

    Moj mezus juz wraca ale sie ciesze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje nawzajem <3

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 maja 2015, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Dziś już jestem na nogach bo lecę do lab zbadać progesteron. Tak o!
    Miłego dnia <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-) to tylko ja taki spioch hihi:-)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Nie, nie tylko Ty :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko ile dpo robiłaś testa? Zapomniałam spytać a zastanawiam się kiedy zacząć robic sobie nadzieje.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm nie pamiętam ;( pamiętam tylko ze w niedziele miałam dostać nie dostalam i w pon zrobilam testa to był 30 DC po owi tak hmm14/16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am to bardzo dobry znak :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ