X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leszno, ale to bliżej Poznania niż Warszawy :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ruda Hetera Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja Zakopane ;)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    staramy się na fb <3

    https://www.facebook.com/pages/Mamu%C5%9Bki-Loading/1842756072615728
  • Ruda Hetera Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia nie tak do końca ;) osobiście jestem Lwem, z natury ciepłolubna a tutaj mamy 10 miesięcy zimy a resztę to już tylko lato i lato ;)

    staramy się na fb <3

    https://www.facebook.com/pages/Mamu%C5%9Bki-Loading/1842756072615728
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mieszkam 50 km od Warszawy :-) dziewczynki lezalam sobie na lozeczku i ogladalam dien dobry TVN i nawet niewiem kiedy usnelam :/

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spij kochana tyle ile potrzebujesz :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja połowę ogłoszeń mam już za sobą i nawet na 5 aplikowałam :)
    Mam możliwość iść do pracy ale umowa zlecenie... :-/ Tak praca fajna bo już tam pracowałam kiedyś i byłam bardzo zadowolona tylko że to nie etat na umowę o pracę...

    Nie wiem już co robić. Z jednej strony chciałabym iść do pracy odchamić się, a z drugiej jak dadzą mi wypowiedzenie w czerwcu to zawsze mogę iść na L4 na kilka miesięcy i siedzieć w domu a kasa leci... Tylko zastanawiam się jak to jest w przypadku zajścia w ciążę na wypowiedzeniu umowy, tzn. jakbym zaszła na tym L4 które bym wzięła gdy otrzymam wypowiedzenie. Może ktoś się orientuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informację :)
    Widzę, że Ty jesteś obcykana w te klocki. A Ty pracujesz?

    Praca w banku. Pracowałam tam 1,5 roku temu, ale dostałam ofertę pracy za wyższą kasę i na umowę o pracę więc odeszłam a teraz mam możliwość powrotu i tam stresu zero dosłownie zero i wszystko jest mi dobrze znane.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima Am dobrze mówi :-)

    Ja zawsze lubilam dużo spać :-)

    Jak wam mija dzień ja zaraz zaczynam się szkowac do lekarza:-) troszkę minsie smutno zrobiło ze znowu będę siedzieć sama w domu jak wrócę ale może jakoś dam rade do czwartku:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co radzicie? Iść do jakiejkolwiek pracy, czy lepiej być na tym zwolnieniu jak najdłużej się da mimo otrzymania wypowiedzenia? Oczywiście starać się będziemy cały czas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Gdybym była na Twoim miejscu to jak najdłużej byłabym na zwolnieniu, jeśli dobrze Ci płacą, to po co się zwalniać? :D Dowiedz się tylko dokładniej w księgowości albo kogoś kto dokładnie wie jak to jest.
    A gdy już nie będzie można tego przedłużać, to wtedy sobie poszukasz czegoś nowego :P
    To może i racja. Będę na L4 jak najdłużej się da. Chyba, że znajdę jakąś fajną pracę na umowę o pracę to wtedy pójdę pracować.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę jak ja bym chciała zajść w ciążę...Przy okazji i inne problemy znikną. No ale to nie koncert życzeń :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 13:23

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Każda z nas tego pragnie.. Ja zauważyłam, ze nie ma takiego dnia, żebym nie myślała jak by to było gdybym była w ciąży.. :)
    Mam tak samo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 13:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am dzięki :-) kochana jesteś :-) ja juz wykapana włoski umyte zaraz będziemy suszyc:-)

    Prima ja tez bym siedziała na zwolnieniu jak najdłużej się da:-) sama ostatnio wiedziałam 4 miechy:-) choć dwa z powodu złamanej reki :/ balam się tylko ze ZUS ściągnie mnie na kontrol

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak! Najważniejsze, że się udało!

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No udało :-) popracowalam troszkę i udało :-) wam tez się uda:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spać mi się chce. Wynudzona jestem na maksa tym siedzeniem w domu i brakiem zajęcia :(
    Kurcze jak ja bym chciała iść do pracy, ale muszę też myśleć o finansach. Jak będę na L4 to wypłatę mam pewną. Ale na głowę dostaję od siedzenia na krześle, patrzenia w TV i chodzenia całe dnie w dresach, taka niezadbana. Ja lubię się dobrze ubrać, umalować, założyć szpilki i ruszyć do pracy jak bizneswoman :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez staram się ładnie wygodnie uberac z makijażem to nie zawsze bo mam male problemy z cera:/ i czasami muszę dac jej odpoczac:-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • karolitaaa Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki! Można do Was dołączyć? Niestety, mam ten sam problem co Wy. Staram się juz 6 cykl.... niby wiem, że nie jest to długo ale jednak. Dziś nawet odebrałam wyniki badań hormonów i niby nie sa złe. muszę dla pewnosci iśc do lekarza to skonsultowac i będe pewniejsza ale znam sie troszke na tym i nie widze nic niepokojącego. Staram się o pierwszego dzidziusia a na następny rok na maj mam zaplanowany ślub. Fajnie by było jakby do tego czasu było już maleństwo a mi by sie udało zrzucić kilka kg :) jak u Was idą starania? nei przeczytałam wszystkiego bo sporo tego. ;] trochę Was poobserwuje i bede wiedziała o co chodzi. Bierzecie jakieś witaminki ? ja aktualnie falvit mama.

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesztem :)

    Miałam przes*aną noc. Nie dość że duuzo pracy to katar nie dawał mi żyć! Średnio co 2 min smarkałam w chusteczkę. Dwie paczki chustek poszły a potem smarkałam we wszystko co miałam pod ręką, nawet w rękaw :D Teraz juz troche przeszło.
    Widzę że panie gadaja o makijażach-moj temat :) Jestem w tym mistrzem i maluję wszystko ale nie nakładam ton pudru tylko tak akurat. I jeśli moge wam polecić podkład to Vichy dermablend-uzywam go od lat. Jest niezastąpiony. Mineralny i leczy cerę. Ja z nią problemu nie mam, ale pare lat temu miałam i mam twarz jak dupka niemowlaczka. Jest cudowny! Kosztuje 86 zł, ale jest bardzo wydajny.
    Dziś 6dpo. Nic nie czuję. Od wczoraj biore duphaston i jedyne co to strasznie mam chęć na przytulanie. Bardziej niż zwykle, mogłabym teraz, już, potem i 10 razy po 2 razy :) Chciałabym żeby się udało tym bardziej że znowu gdy pytałam męża co byś chciał na te urodziny, to najpierw kręcił nosem i mówił: nic kochanie... potem znowu kręcenie nosem, smutna mina, nic mi nie kupuj. Wiem co to oznacza, bo chciał powiedziec znowu dziecko. Ale żebym ja miała wpływ na to. To by było zbyt cudowne gdyby akurat teraz się udało, ale nadzieje jako taką mam.

    100krotko przed snem zastanawiałam się czy widzisz już jakąś różnicę w wielkości brzuszka :) I pzyśniło mi się że miałam brzuch jak balon, rodziłam, mąż był ze mną, zaczęłam płakac gdy poczułam bóle porodowe i dziecko wyszło w jednej chwili. Nie czułam bólu, nie nacinali mnie i od razu poszliśmy z dzieckiem do domu. Ale gupoty.... :/

    100krotka:), Amelia San lubią tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • karolitaaa Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San dziękuje :) 9 cykl czyli trochę pewnie już sie testów narobiłaś? :) oprócz tego mierzysz temperaturę, obserwacja śluzu czy monitoring czy raczej na razie jeszcze idziesz na spontan? :) ja zaczełam badać temp ale na razie nic mi to nie mówi bo ostatnio już była wysoka i się utzrymywała i dostałam @. ;/ ucze sie obserwacji sluzu i szyjki- to wychodzi mi lepiej :)

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ