X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 maja 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedna Sarenka:(. Ja to czekam zawsze na sobote jak na wybawienie żeby do roboty nie iść.

    Am, ja się juz chyba nie odważę na test w tym cyklu. choć sie boję bo gdybym jednak zaciążyła to dziś odstawilam dupka :(

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 maja 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Juz swój organizm znam az za dobrze. Raczej wczesniej jej nie było bo test tez na ten termin wyszedł pozytywny. Znaczy 11dc, a program owu wyznaczył 12dc. Zawsze mam bóle jajników w tym czasie i pleców. A w tym cyklu jaja bolały strasznie. Aż się wyprostowac nie mogłam i zastanawiałam się jak bedziemy się bzyczeć :) Brałam nospe max bo czytałam że ibuprofen może działać jak antykoncepcja i męczyłam się z bólem przez pare godzin. Zaraz biorę duphaston.
    A co do testów, też już nie mam siły do nich i gdy je robię to na totalnym lajcie bo wiem że bedzie jedna krecha.
    Ja żałuję, że nie zaczęlam wczesniej prowadzić wykresu. To mi pokazało, że nie znam się na sobie za dobrze.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 maja 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko trochę zakręciłam. Sama się w tym gubię :P Spokojnego dnia w pracy.

    Płatku może faktycznie nie przestawaj brać dupka aż do @. Wiele dziewczyn tak robi.

    Witaj Am :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 14:09

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, wariuję dzisiaj :/ Biję się z myślami. Z jednej strony nie wierzę, że jednak nam się udało w tym cyklu, a z drugiej mam taką wielką nadzieję :( wkurza mnie moja temperatura. Niech się zdecyduje, albo idzie w górę, albo leci w dół. Mam huśtawkę nastrojów dzisiaj. Musiałam się wygadać :/

    Znikam kochaniutkie, zjawię się pewnie wieczorem na chwilę :) wychodzimy :D muszę zająć głowę czymś innym, by nie myśleć w kółko o tym samym.

    Nie wiem, czy pisałam wcześniej: mam cały tydzień L4 :D i niestety będę miała mega dużo czasu na myślenie :/
    miłego po południa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 14:25

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 maja 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Płatku dopiero zerknęłam na Twój wykres. Wydaje mi się, że za wcześnie zrobiłaś ten test, dziś masz dopiero 12dpo, jeszcze nie wszystko stracone :) Poczekaj 2 dni naprawdę, jak @ się nie zjawi to spróbuj zatestować :) Będę trzymać kciuki z całych sił <3

    Zrobiłam test dzis bo musiałam odstawić dupka. Nie moge chyba brać go dalej bo lekarz kazał odstawić. Chyba muszę odtsawic, żeby @ w ogóle przyszla. Mam totalny mętlik.
    Wiem Am, że wszystkim nam ciężko. dlatego tak się dobrze tu rozumiemy.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 maja 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wytrzymałam i zadzwoniłam do lekarza. Powiedział, że mam odstawić. Twierdzi, że działanie duphastonu jest przeceniane i wcale nie powoduje on aż tak istotnej róznicy w poziomie progesteronu.
    Jesli nie jestem w ciąży to dostane @ a jesli jestem to będzie ok.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 maja 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie teraz wiem co mam robić i co będzie to będzie.
    Jedziecie na spacerek za miasto?
    do nas dziś przyjadą znajomi i ruszamy na noc muzeów. Choć szczerze mówiąc najchętniej zostałabym w domu, nie najlepiej się czuję, chyba na @.

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, dobrze że zadzwoniłaś zapytać lekarza :) życzę Ci zielonego finału :)

    Am, też lubię takie wypady za miasto :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie śpię :) Wczoraj w robocie było nawet spoko,szybko czas zleciał. Nawet wczesniej skonczyłam, o 22:30. Dziś mam 22-6. Choroba już mnie rozkłada totalnie. Wczoraj w pracy to co 5 min kichałam i smarkałam na zmianę. Dziś to samo. Nos juz mam tak obtarty i ciągle szczypie :( I kaszel i ból gardła.
    A my wczoraj do 2 w nocy film oglądaliśmy :)

    Am, prezent dla męża kupiłam. To ta maszynka co Ci pisałam. Myślę że bedzie dobra, a jak nie to ją odeślę po wypróbowaniu. No i mam do tego jeszcze ten wór białka (smak wanilia) 5 kg. Mój mąż wygląda jak Pudzian więc z tego się ucieszy najbardziej ;)

    Płatku, obsikałaś dziś testa??? :) :*

    100krotko, nie możesz się tak długo nie odzywać! Martwię się...

    Little, co u Ciebie?

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Dzień dobry :)

    Little, to następnym razem umawiamy się na taki wypad za miasto :D

    Płatku, ja tak samo życzę zielonego finału :)

    Miłego dnia <3

    Bardzo chętnie :) dobrze kojarzę, że jesteś z Wawy? Dzieli nas 400km :D

    Sarenko, witaj w klubie. Mnie choróbsko chyba na nowo rozkłada :/

    Ogólnie u mnie dzisiaj kiepsko :/ Rano moja tempka była niżej niż wczoraj :( pocieszam się, że może paracetamol obniża mi temperaturę. Byłam w kościele i odkąd wróciłam czuję się źle. Głowa mnie rozbolała i mam stan podgorączkowy. Do dupy to wszystko :(

    Iwonko, gdzie się podziewasz?

    Płatku, co u Ciebie?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ruda Hetera Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny ;) ja od rana zalatana. mamy ogromne gospodarstwo i nawet w weekend nie można odpocząć :p zamierzam obejrzeć jakiś ciekawy film :) polecicie coś dobrego w stylu "mój biegun" albo "Nad życie. Agata Mróz" ??

    staramy się na fb <3

    https://www.facebook.com/pages/Mamu%C5%9Bki-Loading/1842756072615728
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) W gospodarstwie praca jest na okrągło.
    Filmu żadnego niestety nie polecę, ale poszukaj na filmweb.pl albo podobnych stronach, coś na pewno znajdziesz :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ruda Hetera Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Witaj :) W gospodarstwie praca jest na okrągło.
    Filmu żadnego niestety nie polecę, ale poszukaj na filmweb.pl albo podobnych stronach, coś na pewno znajdziesz :)

    dziękuję aczkolwiek wolałabym coś z polecenia bo wtedy wiem że warto obejrzeć a tak na ślepo nie chcę szukać :)

    staramy się na fb <3

    https://www.facebook.com/pages/Mamu%C5%9Bki-Loading/1842756072615728
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie!
    Wczoraj na nocy muzeów wiekszość czasu spędziliśmy w kawiarni. Pogoda była słaba i co chwile deszcz trochę siąpił. Byliśmy z dwóch muzeach. Wystawy ciekawe tylko ludzi pełno.

    Brzuch mnie nie bardzo boli niestety, wczoraj czułam się tylko taka osłabiona i nastój miałam nie najlepszy.
    Dzis temperatura spada, więc wiadomo, że @ przyjdzie. Standardowo mam doła jak co miesiąc. Teraz jednak zamierzam już działać i umówić się jak najszybciej na hsg.

    Dbajcie o siebie dziewczyny bo wiosną też łatwo sie rozchorować.

    Am wreszcie widzę jak leniuchujesz :). czasem jak piszesz jaka jesteś zapracowana to az mi głupio ;).

    Gdzie jesteś 100krotko?!

    Ruda Hetera lubi tę wiadomość

  • Ruda Hetera Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku gdzie byłaś na tej nocy muzeów??

    staramy się na fb <3

    https://www.facebook.com/pages/Mamu%C5%9Bki-Loading/1842756072615728
  • Ruda Hetera Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San dziękuję, już szukam ;)

    staramy się na fb <3

    https://www.facebook.com/pages/Mamu%C5%9Bki-Loading/1842756072615728
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Hetera wrote:
    Płatku gdzie byłaś na tej nocy muzeów??
    W Toruniu, w Centrum Sztuki Współczesnej i w Muzeum Okręgowym.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Hetera wrote:
    witam dziewczyny ;) ja od rana zalatana. mamy ogromne gospodarstwo i nawet w weekend nie można odpocząć :p zamierzam obejrzeć jakiś ciekawy film :) polecicie coś dobrego w stylu "mój biegun" albo "Nad życie. Agata Mróz" ??
    a widziałaś już ten nowy "Still Alice"? Ja jeszcze nie ale podobno niezły.

    Ruda Hetera lubi tę wiadomość

  • Ruda Hetera Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 17 maja 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super :) dzięki dziewczyny, popatrzę sobie na wszystkie dzisiaj jak zdążę bo mąż dziś na służbie więc do rana mam dużo czasu :)

    Płatku myślałam że jesteś gdzieś z moich okolic bo u nas w ten weekend też była organizowana noc muzeów :)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    staramy się na fb <3

    https://www.facebook.com/pages/Mamu%C5%9Bki-Loading/1842756072615728
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 maja 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że w całej Polsce jest jednego dnia i dlatego tak :)

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ