X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Ruda Hetera Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 17 maja 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    To chyba w całej Polsce było bo u mnie w Warszawie tez to było :)

    Masz taki repertuar , że na pewno coś sobie wybierzesz :)

    A na tym płakałam jak bóbr "The Vow" (2012) po pl "I ze Cię nie opuszczę" o dziewczynie, która straciła pamięć w wypadku i nie pamiętała swojego męża, a on walczył o nią i o jej miłość.

    też sprawdzę za chwilę :) mi z zagranicznych bardzo poda się "P.S. Kocham Cię" i "Pamiętnik". na obydwu też bardzo płakałam :) ostatnio lubię sobie popłakać, to podobno zdrowe :D

    a odnośnie tej nocy to w Zakopanem ani w Nowym Targu nie było tylko w Rabce Zdroju i szczerze nigdzie więcej o tym nie słyszałam :)

    staramy się na fb <3

    https://www.facebook.com/pages/Mamu%C5%9Bki-Loading/1842756072615728
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-) u mnie wszystko w porządku :-). Dziękuje za troskę:-) mam ograniczony dostęp do internetu bo wczoraj nie udało nam się nic załatwić;/

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 17 maja 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No 100krotko wreszcie :) Dobrze że dałas znak :)

    Am, my dziś podobnie spędziliśmy dzien. Do 15 w łóżku w piżamie, obiad tez w łóżku, znowu obejrzeliśmy film, potem znowu lulu a mąż do pracy na 17. Spałam do 19 :) Pogoda jest straszna! Pada, wieje 1000000km/h, jest zimno. Ogarniam się już do roboty powoli, ale jeszcze tylko małe zakupy na allegro..... ;)

    W ogóle cieszę się że jesteście tu :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 maja 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Cześć :-) u mnie wszystko w porządku :-). Dziękuje za troskę:-) mam ograniczony dostęp do internetu bo wczoraj nie udało nam się nic załatwić;/

    Dziś wskoczył na suwaczku 6 tydzień :D super :)
    Amelia San wrote:
    Trzy metry nad niebem(2010) <3 też fajny :) Spodoba Ci się :)
    Potwierdzam :) bardzo fajny film.

    Przypomniał mi się jeden, co ostatnio oglądałam: Czas na Miłość / About Time (2013) obejrzałam dwa razy :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 maja 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    No 100krotko wreszcie :) Dobrze że dałas znak :)

    Am, my dziś podobnie spędziliśmy dzien. Do 15 w łóżku w piżamie, obiad tez w łóżku, znowu obejrzeliśmy film, potem znowu lulu a mąż do pracy na 17. Spałam do 19 :) Pogoda jest straszna! Pada, wieje 1000000km/h, jest zimno. Ogarniam się już do roboty powoli, ale jeszcze tylko małe zakupy na allegro..... ;)

    W ogóle cieszę się że jesteście tu :)

    A ja się cieszę, że Wy jesteście :D
    Sarenko co z kupnem domu? Nie wiem, czy pisałaś a ja może przeoczyłam...

    My dzisiaj się z domu nie ruszaliśmy i też leniuchujemy. Mężuś pojechał na małe zakupy, nie chciał zostawiać tego mnie, gdy jutro znów wyjedzie :) Troszczy się o chorą żonę :P

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 17 maja 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, dom na razie odpuszczony. Znaczy tamten o którym pisałam, ten idealny. Nie jest wart tej ceny, a facet chce za niego tyle bo rozwodzi się z żona i musi ją spłacić. Może kiedyś jak opuści pare zł ;) Mąż za to załatwia kupno działki. Miejsce też fajne, ale to nie to co gotowy dom.

    Czy tylko ja jestem tu odmienna? Ja oglądam horrory na okrągło. Chociaż mój mąż jest otwarty i lubi takie co wspominałyście, te o miłości.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 maja 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się później boję :P więc horrorów nie oglądam. Umarłabym ze strachu, siedząc sama w domu. Mąż po powrocie z delegacji znalazłby trupa w łóżku :P
    Ja lubię ckliwe historie, mąż horrory i filmy akcji, ale znaleźliśmy wspólny typ: razem oglądamy science-fiction :)

    A my przymierzamy się do kupna mieszkania. W obecnej sytuacji marzenia o własnym domu muszą iść w odstawkę na jakiś czas.

    Kupno działki to też już jakiś krok do przodu, ani się obejrzycie a powstanie Wasz dom, taki jaki sobie wymyślicie :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko ja tez często ogladalam kiedyś horrory :-) najfajniej było oglądać z siostra późno w nocy :-) :-)

    Ja dzisiaj podobnie jak wy leniuchuje z mężem na lozeczku był spacerem obiadem i znowu lozeczko :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w obecnej sytuacji domu naradzie nie zbuduje;/ babelek ważniejszy a poza tym działka nie zając nie ucieknie:-) teraz musimy w tym domku do stycznia zrobić do końca remont i szykować pokoik:-)

  • Ruda Hetera Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 17 maja 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko ja tak samo jak San, też obejrzałam już chyba wszystkie możliwe horrory ale niestety po jakimś czasie bałam się zasnąć :p

    Amelia San Trzy metry nad niebem oglądałam, nie specjalnie mnie poruszył :p

    staramy się na fb <3

    https://www.facebook.com/pages/Mamu%C5%9Bki-Loading/1842756072615728
  • Ruda Hetera Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 17 maja 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obejrzałam "gwiazd naszych wina". Ryczę jak głupia :p

    staramy się na fb <3

    https://www.facebook.com/pages/Mamu%C5%9Bki-Loading/1842756072615728
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :D Mam L4 więc śpię ile wleeeezie :D albo dopóki mąż mnie nie obudzi :P Był w Lidlu na promocji i są zabawki dla dzieci. Zadzwonił, żeby zapytać co kupić naszym rodzinnym szkrabom :D A ja miałam jakiś fajny sen tylko tak mnie przestraszył, że nic nie pamiętam :P
    Zawsze gdy mam wolne to siedzę jak na szpilkach, bo boję się, że z pracy zadzwonią. Jak mnie nie ma zawsze wychodzą jakieś problemy. A tym razem nie będzie mnie do końca tygodnia :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Ja w obecnej sytuacji domu naradzie nie zbuduje;/ babelek ważniejszy a poza tym działka nie zając nie ucieknie:-) teraz musimy w tym domku do stycznia zrobić do końca remont i szykować pokoik:-)
    Oczywiście, że bąbelek najważniejszy :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy on jest taki zaradny to nie wiem. Kupiłby te prezenty, ale boi się sam zdecydować :D Hmm, a może liczy się ze zdaniem żony? :D

    Myślałam o tym, żeby wyłączyć telefon, ale szef mnie zje jak wrócę do pracy :/ Może nic się jednak nie wydarzy :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę na niego narzekać. Chociaż czasem ostro podnosi mi ciśnienie. Wczoraj poprosiłam go żeby usmażył mięso na obiad. I się zaczęło: "gdzie jest mięso?" - leżało przed jego nosem rozbite, przyprawione i gotowe do panierowania, "gdzie jest bułka tarta?" - tam gdzie zawsze :P, "panierka ma być gruba czy cienka?" - jak uważasz itp itd... Już miałam ochotę wstać i powiedzieć, że sama to zrobię, ale się powstrzymałam :) inaczej obiad jedlibyśmy w ciszy, a tak przynajmniej była miła atmosfera :)

    No i miał pozmywać po obiedzie, ale tego nie zrobił :/ dzisiaj rano mnie za to przepraszał :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 09:38

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-) jak tam ja tez jeszcze leże i nie chce mi się wstać... Przed chwila dzwoniła mama i przełożyła robienie golabkow na czwartek :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Troszkę zabiegana byłam przez weekend, ale już nadrabiam Wasze wpisy :)

    Czekam @ i kolejnego testowania. Bromegron biorę już w dawce zaleconej przez lekarza i czuję się dobrze po nim :)

    15 czerwca muszę wrócić do pracy, gdzie czeka mnie trudna rozmowa więc jak już Was nadrobię to przejrzę ogłoszenia o pracę.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Dzień dobry:-) jak tam ja tez jeszcze leże i nie chce mi się wstać... Przed chwila dzwoniła mama i przełożyła robienie golabkow na czwartek :/

    Cześć 100krotko :*
    Ja już wstałam, wpadnie do mnie koleżanka za chwilę, wiec muszę być na chodzie :P

    Prima dobrze, że bromergon już Ci nie szkodzi :) oby tak zostało :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    tez od jakiegoś czasu nic mnie nie cieszy bo chcę tylko ciąży. Boję się, że takie podejście źle wpływa na starania :(.
    Mam dokładnie tak samo, jeszcze sytuacja zawodowa mnie wykańcza :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd Wy jesteście dziewczyny? Ja z Poznania :)

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ