X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko jak się najem w mi brzuch wyszli do wygladam na 4-5 miesiąc hihi:-) a tak poza tym to jeszcze nie widzę różnicy:-)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko a sorry za takie nietaktowne pytanie, ale ogólnie masz taki większy brzuszek czy mały? ;)
    Amelio, dosyc często miewam takie sny i nie biorę ich pod uwagę. Ale i tak do @ czekam pełna nadziei. Zatestuję wcześniej bo gdy mąż bedzie miał urodziny to bedzie 10dpo więc może by coś wyszło gdyby było... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 14:55

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ja mimo siedzenia w domu, zawsze jestem umalowana i ubrana w miarę kobieco (ale wygodnie), bo chcę pozostać atrakcyjna w oczach Męża :)
    No ja też się staram, ale jestem osobą, która kocha ludzi a w domu to tylko z TV mogę pogadać :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolitaaa witaj :)
    Jestem tu od niedawna, ale jest tu bardzo przyjemnie. Dziewczyny dają swoją obecnością tyle wsparcia!

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • karolitaaa Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze to tak jak u mnie. moje tsh 2,4. a bierzesz coś na tarczyce? Jeśli w tym cyklu się nie uda to ide do endokrynologa i zrobie prolaktyne z obciążeniem. Może tu coś jest nie tak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam stwierdzoną subiektywną niedoczynność tarczycy. Wykryto to u mnie jeszcze w ciąży, którą utraciłam :( moje TSH wynosiło wtedy 4,25.
    Teraz co miesiąc badam się systematycznie i przyjmuję leki od endokrynologa. Aktualnie moje TSH wynosi 1,45
    Prolaktyna natomiast 32,08 :( i biorę Bromergon

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenjo mam brzuszek ale hmm duży jakoś strasznie on nie jest jak to mówi moja siostra piersi masz większe nizbrzuch nie jest jeszcze złe :-) hehe

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy od kobiety:-) u mojej siostry szybko pojawił się brzuszek :-) a była w pierwszej ciąży :-)

  • karolitaaa Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort prolaktyna wcale nie jest aż taka dużo. ja miałam 34, trochę podwyższone tsh, leczyłam 3 mies niedoczynnośc i wszystko się unormowalo. Może nie jest idealnie ale Twoja prolaktyna wcale nie jest starsznie zła. grunt żeby zaczac się leczyć. A przy prolaktynie lepiej nie planować, nie stresowac się bo to jeszcze ją podwyższa. Dziewczyny damy rade, tylko chyba musimy bardziej się wyluzować. :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolitaaa wrote:
    PrimaSort prolaktyna wcale nie jest aż taka dużo. ja miałam 34, trochę podwyższone tsh, leczyłam 3 mies niedoczynnośc i wszystko się unormowalo. Może nie jest idealnie ale Twoja prolaktyna wcale nie jest starsznie zła. grunt żeby zaczac się leczyć. A przy prolaktynie lepiej nie planować, nie stresowac się bo to jeszcze ją podwyższa. Dziewczyny damy rade, tylko chyba musimy bardziej się wyluzować. :)
    No właśnie ta prolaktyna... A wiesz coś więcej o niej? Dlaczego wzrasta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Z tym luzem masz zupełną rację , tylko to nie jest takie proste :/
    O to to !!! :) :P

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, wzrasta m.in. przez stres. Mi to mówił mój endo i gin. Na mnie praca bardzo stresująca działa(i nie moge tego stresu wykluczyc ze swojego zycia), baaardzo chociaż gdy ją badałam była w normie, po obciążeniu tez.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Prima, wzrasta m.in. przez stres. Mi to mówił mój endo i gin. Na mnie praca bardzo stresująca działa(i nie moge tego stresu wykluczyc ze swojego zycia), baaardzo chociaż gdy ją badałam była w normie, po obciążeniu tez.
    Ja jestem nerwusem więc już wszystko jasne. Stresuję się tym, że w czerwcu muszę iść do mojej porąbanej firmy gdzie dadzą mi wypowiedzenie i myślę nad tym intensywnie odkąd jestem na L4. Być może dlatego nic nie wychodzi ze starań :(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Smutno Ci? To napiszę Ci coś żeby Cię rozweselić :P Ja teraz siedzę z maską na włosach :P Owinęłam folią i ręcznikiem żeby utrzymywać ciepło :D Wyglądam komicznie ;)
    Ja tak ostatnio okna myłam :D ludzie się na mnie gapili jak na małpę w cyrku :P dodam, ze mieszkamy w centrum miasta :D

    Prima ja też ciągnęłabym zwolnienie tak długo jak się da :)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo z tym zwolnieniem :) Mam koleżankę w pracy która jest już 2,5 miecha na zwolnieniu i z tego co mi wiadomo przedłuża znowu. Ale po 3 wyślą ją na komisję lekarską. Jeszcze wydadzą niezdolność do służby i wywalą z roboty... Ale on wali w .... az miło. Najpierw złamała paznokcia na służbie i poszła na l4 a potem miała niby zabieg.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, widzę, że tu już dziś pogaduchy zaawansowane :).
    Witam nowa koleżankę :)
    Ja dziś desperacko próbowałam się zarejestrować do jakiegoś lekarza który mi szybko zrobi hsg. Udalo sie na przyszłą środę ale znów do innego gina. Nie wiem czy to i tak nie za późno i będzie trzeba przełożyć zabieg na kolejny cykl ale próbuję.

    Macie rację, stes przy staraniach to największy wróg. Może Am miałaś rację, że odpuściłaś sobie pracę. Najgorsze jest to, że nie można się tak na zawolanie wyluzować :(.

    100krotko, ciekawa jestem kiedy się brzuszek pojawi :). Taki brzuszek jest po prostu prześliczny!

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .
    Na ovufriend juz jestem od jakiegos czasu ale w tym watku dopiero teraz .

    Dziś odebrałam wyniki .. niby wyszstko ok .. ale cykl mam dlugi 54dc i nie zapowiada się na @ ...

    LH 9,23 mIU/ml , Estradiol 151,70 pg/ml , Progesteron 8,35 ng/ml , Prolaktyna 14,47 ng/ml .

    201601307246.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Witaj AlaMat :)
    Długie masz te cykle.. Ile czasu się już staracie?

    ponad pol roku temu odlozylam tabletki anty a staramy się od 5 miesiecy

    Amelia San lubi tę wiadomość

    201601307246.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj AlaMat :)

    Płatku trzymam kciuki <3

    Am życzę Ci byś już nie musiała wracać do pracy :)

    100krotko jak brzuszek już będzie widoczny to pochwal się i wrzuć jakąś fotkę :D

    A ja się dziś kiepsko czuję, najchętniej położyłabym się do łóżka, ale muszę chrześniaka odprowadzić do domu, nakarmić, wykąpać i położyć spać :/ Do domu wrócę po 21 i nie wiem, czy będę miała jeszcze siły by do Was zajrzeć :(
    Miłego wieczoru :*

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) witam sie ponownie i witam nowa kolezanke :)


    Na wizycie wszystko dobrze pan doktor przenily odpowiadal na wszystkie moje pytania i nawet sam od siebie duzo mi powiedzial :) jestem zadowolona mam nadzieje ze dobrze wybralam lekarza :)

    Co do Babelka:) podczas usg pan doktor powiedzial ze to 5tydz i 2 dzien hmm niewiem nie znam sie na tych tygodniach ale tydzien temu lekarz powiedzial mi to samo :)
    Pieknie bylo widac pecherzyk ciazowy cialko zolte no i taka malutka pulsujaca kropeczke ktora sie okazala byc serduszkiem tak mowil lekrz:)

    dostalam skierowanie na badania cala masa i prawdopodobnie bebe musiala je zrobic prywatnie :( kupe pieniedzy za nie zaplace bede szukac gdzie mozna najtaniej :)

    A i luteine kazal odstawic :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 18:37

    littleladybird, Amelia San, Marta29, PrimaSort lubią tę wiadomość

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ