X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    little fajnie masz :) tez bym gdzies pojechala ale u nas taki kilkudniowy wypad nierealny :( wypij i za mnie :)
    Dziewczyny wypiję za każą z Was, za owocne starania i za przyjemną ciążę dla 100krotki i zdrowego malucha :*

    Sarenko, będę Ci bardzo wdzięczna za listę badań :)

    100krotka:), PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10dc to wcześnie, jest mała szansa, że cokolwiek pokaże. Chyba, że zrobisz betę :)
    Tak czy owak życzę pozytywnego testu :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tej pory testy z allegro mnie nie zawiodły, pokazywały zupełny brak ciąży i przychodziła @ więc bety nie ma sensu robić. Ale jutro kupię sobie dwa dodatkowe testy w rossmanie. A co do 10dc, to wielu dziewczynom na forum wychodziły pozytywy nawet i po 9dpo. Oglądałam galerie testów na ovu. Więc sama licze na to że jesli ma być ciąża to coś pokaże, a jak nie to sprawa jasna. A @ wypada mi na 25 maja więc to tylko 3 dni. O ile program dobrze wyznaczyl owu :) Widze tylko jedna zmianę, ale nie sugeruję się tym. Przegladając poprzednie wykresy i biorąc pod uwage swój organizm i wspomnienia ;) do tej pory zawsze po owu miałam dużo kremowego śluzu który sie lał że miałam uczucie nie trzymania moczu :D a teraz jest ciągle jego brak, czyli sucho. Objaw nie objaw ale jest inaczej niż do tej pory. W kazdym razie marny to objaw jak już.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki <3

    Miewacie bóle owulacyjne? Jak czuć ból jajnika? Głupie pytanie, ale ja mam wrażenie, że co jakiś czas mnie boli jajnik, ale nie jestem tego pewna :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 20 maja 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, ja miewam przy każdej owu te bóle :( Sa masakryczne bo mnie boli straaasznie i na zmiane czasami raz jeden raz drugi, albo tylko jeden. Ból bardzo ostry, czasami nie do wytrzymania :( Nie da się pomylić z czym innym. Kup kurde test owu i zrób bo moze dopiero tera masz owu :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję takie delikatne coś. Testy owulacyjne mam i właśnie dziś zrobię, muszę tylko poczekać bo nie dawno piłam wodę, a to ponoć trzeba 2h nie pić. Kurde, gdyby owu faktycznie była to przynajmniej wiedziałabym, że nie jestem do końca zepsuta :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też o 17 :P

    Ostre kłucie... Hmm, ja to nie umiem tego opisać. Nie jest to ostry ból, który nie daje o sobie zapomnieć. Po prostu czuję, że mam jajnik. Może to jednak nie są bóle owulacyjne, albo przepowiadające, ale jednak do owulki nie dochodzi. Ciężka sprawa ze mną jest niestety. Zobaczymy co na teście wyjdzie.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiałam się też nad tym, kiedy ból owulacyjny jest odczuwalny. W dniu owulki, czy może wcześniej, a może po owulce?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna magia jak dla mnie :P nigdy tego nie miałam prawdopodobnie dlatego, że owulacji nie było :P

    Kurcze strasznie mnie głowa dziś boli :/ wzięłam juz dwie tabletki i nie chcę brać więcej. Za dużo w tym miesiacu przeciwbólowych wzięłam :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 16:19

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Jaka zabiegana Little :) Ja Ci powiem, że też na tym filmie ryczałam jak bóbr. Bardzo smutny film.. A gdzie Wy wyjeżdżacie? Zaintrygowałaś mnie tym :P
    ja nie oglądałam tego. O czy jest? To polski film?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Hej Sarenko :) Wyspałaś się? :) Kiedy testujesz? Będę trzymać kciuki :*

    Prima jak to tak daleko to daj sobie z tym spokój i kup te w biedronce :) Szkoda Twojego czasu :) U mnie też się chyba zaraz rozpada, jest brzydko :/
    Tak też zrobię i kupię w biedronce jakieś podobne postaram się znaleźć :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Właśnie zrobiłam test, dwie kreski ale jedna mnie widoczna czyli trzeba poczekać dzień, dwa :/
    Cierpliwości a potem do dzieła ! :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, ból owulacyjny może być przed owu i ją zwiastować. Organizm przygotowuje sie do owu i juz pare dni przed mozesz je czuć, co nie równa się z owulacja tego dnia. Ale może to być i w trakcie owu, te bóle. Ja mam różnie. Raz przed owu parę dni albo w trakcie albo i tak i tak. Zazwyczaj wtedy kiedy czuję te mocne bóle sa dwie krechy ale to tez nie wyznacza owu własnie tego dnia. Może być dzień później albo pare dni później. Skomplikowane...

    Am, zrób jutro i pojutrze i zobaczysz czy jest.

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znów Was narobiłam :) Ugotowałam spaghetti na obiadek. Niedługo mąż po mnie przyjedzie i pojedziemy do Castoramy po jakieś kolanka czy coś i w drodze powrotnej do biedronki po te maty :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Właśnie zrobiłam test, dwie kreski ale jedna mnie widoczna czyli trzeba poczekać dzień, dwa :/
    Mój też negatywny
    PrimaSort wrote:
    ja nie oglądałam tego. O czy jest? To polski film?

    Amerykański :) o młodych zakochanych, którzy chorują na raka. Tak w skrócie :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to musi być piękny i wzruszający film... Ja też na takich zawsze płaczę

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    O to musi być piękny i wzruszający film... Ja też na takich zawsze płaczę
    Zgadza się :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak negatywny :) jutro też zrobię, ale to pewnie sensu nie ma. A od piątku nie będę mierzyć tempki i z możliwością zrobienia testu też może być ciężko.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzyłam temp dwa cykle i odpuściłam. Strata czasu i takie nakręcanie że szok.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Ja mierzyłam temp dwa cykle i odpuściłam. Strata czasu i takie nakręcanie że szok.
    Nakręcanie jest mega duże, to prawda. Ja jednak będę mierzyć, może w końcu sobie wymierzę owulację :)

    Am tak o 17 :) ale ja cicho liczę, ze w niedziele przyjdzie @ :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ