X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:

    Pamiętaj żeby po 15:00 nie pić ;)

    Dzięki :D Jesteś lepsza niż moje przypomnienia w telefonie :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wracam z ikei :-) kupiłam łyżkę drewnianą, 3 doniczki małe ceramiczne białe i ozdobny bambusowy wazon :-p

    A i miałam 2 telefony odnośnie ofert pracy na które aplikowałam :-)
    Jutro idę na dwie rozmowy kwalifikacyjne :-) i kolejna we wtorek :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 16:08

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima trzymam kciuki za rozmowy :)

    A ja się pomału żegnam: "do napisania" w poniedziałek :D

    Bądźcie grzeczne i działajcie, żeby 100krotka nie była jedyną zaciążoną na tym wątku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 16:18

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 21 maja 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej!

    a mi sie śniło, że @ przyszła i przyszła rzeczywiście tylko byłam taka zaspana, że myślałam, że to sen. Dziwne bo zawsze najpierw boli a tu przyszła bez bólu. I mam pranie dzisiaj :(.

    Mi to się najbardziej chce zaraz po @ a na staranka to za wczesnie. Jak przychodzą dni płodne to już gorzej. To chyba przez to, że mam podświadoma presje, że teraz trzeba i strach, żeby nie przegapić owulki.

    Sarenko teraz za ciebie trzymamy kciuki i pokaz nam tu proszę dwie kreski! :)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 21 maja 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :)

    Am, czemu tak to libido Ci sie waha? Może zerknij znowu w hormony. U mnie przed owu i w trakcie a potem przed @ jest mocne :D

    Audi nie ma. Będzie poniedziałek/wtorek bo jeszcze nie przytargali. Kurdę znowu sie napaliłam. Kupiłam mężowi lody na jutro-batony marsy i bounty :) Prezenty spakowałam a torta jutro kupię-piec nie umiem :/ No i kupiłam te testy Check&go pakowane po dwa. Więc jutro jak zdążę to wam napiszę. Szczerze mówiąc to juz mam chęć zrobić ale nie bede się wygłupiać.

    Trochę się wygłupiłam pewnie powiecie, ale jak byłam na zakupach to męzowi kupiłam watę cukrową z batmanem, a naszemu psu bańki mydlane i mu puszczałam :D

    Płatku dzięki :) ale moze byc różnie. Wcale się nie zdziwię.

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 21 maja 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Little, udanych baletów :)

    Amelio a co Ty tak wczesnie się zawsze kąpiesz? :) I gdzie 100krotka tak w ogóle, nie ma neta?

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem taki miałam zabiegany dzień od samego rana ze juz padam;/ z samego rana zakupy spożywcze później robilam gołąbki później siostra mała niunie przywiozła no i było bawienie:-) teraz najedzona leże i nie mam siły się ruszyc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Prima trzymam kciuki za rozmowy :)

    A ja się pomału żegnam: "do napisania" w poniedziałek :D

    Bądźcie grzeczne i działajcie, żeby 100krotka nie była jedyną zaciążoną na tym wątku :)

    Życzę dobrej zabawy:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A za wszystkie z was trzymaj kciuki:-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 21 maja 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczęta!!! Ale tutaj dużo piszecie! :) Ja korzystam nadal z forum ale z wykresu w formie kalendarza- zapisuję sobie date ost @ i inne potrzebne sparwy, które zazwyczaj zapisywałam w tradycyjnym kalendarzu.

    A poza tym, to trochę wyluzowałam ( tzn nadal pragnę jednej rzeczy najbardziej na świecie) ale przestałam się już tak niektórymi sprawami nakręcać, dużo czasu spędzam na dworze, w ogrodzie, spaceruję, jeżdżę na rowerze...no i może będziecie się śmiać, ale chodzę na "majowe". Nie zawsze, ale jak tylko mam wieczór wolny, to na te 30 min wyskoczę. Muszę przyznać, że po nieudanej inseminacji miałam mega doła, który utrzymywał się przez ok tydz. Ciągle popłakiwałam z żalu... Teraz się już trochę wyciszyłam...i myślę o tym trochę inaczej...

    Niektóre z Was wznawiają starania i czekają na owu. Amelio...oby były "konkretne" pęcherzyki. Niektóre czekają na @, a inne na szczęśliwe zakończenie. Życzę Wam nadal wszystkiego dobrego i powodzenia!!! :)

    100krotka:), Amelia San, PrimaSort, Płatek szkarłatny, littleladybird lubią tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wracam z rozmowy o pracę. Masakra! Zaoferowali mi na początek umowę zlecenie a później umowe o pracę. Za 1200 zł miesięcznie. Masakra... :-/ podziękowałam. Jeszcze test mi do rozwiązania dali haha żałośni!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 15:30 mam kolejną rozmowę ale nie wiem czy iść...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ci drudzy to nie wiem czy nie pracował tam mój kolega 3 miesiące i sam uciekł taki wyzysk... :-/
    Jeszcze tyle na bilety wydam dziś że szok!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wrócę do domu to zjem coś bo głodna jak nie wiem co jestem i przejrze ogłoszenia o pracę. Może coś fajnego będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze że nie wiem co mi powiedzą jakie warunki itd. a dojechać muszę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-(
    Za takie pieniądze to jakaś nieodpowiedzialna praca powinna być a nie kierownicze stanowisko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale spać mi się chce. Kawę sobie chyba wypije chociaż średnio lubie. Już dotarłam do domu :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet bardzo pusto :(
    Ale wrócą :)

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 22 maja 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima gdzie Cię tak daleko wywiało z wątku?;)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu mi dobrze :)

    Amelia San, kierzynka, tysiaa93 lubią tę wiadomość

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ